N8 İçin Olmazsa olmaz programlar

Sponsorlu Bağlantılar

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
N8 İçin Olmazsa olmaz programlar
Arkadaşlar buraya N8 inizde beğendiğiniz olmazsa olmaz programları ve ne işe yaradıklarını yazalım herkes faydalansın önümüze gelen programı denemekten kurtulalım
İlki benden
Dukto
Bu program ile bilgisayar ile telefon arasında wi fi üzerinden dosya transferi yapılıyor 500 Mb dosyayı 2-3 dakikada transfer ediyor

• Beğen
Tepkiler: ilhan_firat, Dj_ReaL-ist, serotonin ve 31 diğerleri

tasarimx

Üye
Nokia N8 telefonunuzda geniş açılı yüksek çözünürlüklü panoramik resimleri çekmenizi sağlayan bir uygulamadır. Görüntüleri otomatik olarak doğrudan yakalama ve işleme özelliği ile yüksek çözünürlüklü resimler üretebilir

uygulama blümünde linki var

erkara_64

1-desktopNotes---widget destekli not yazma(çok güzel)
2-nokia internet radio---dünya üzerinde bütün ülkeler ve tc de 420 kanal destekliyor)
3-opera mobile 10(facebook chetleşme özelliğide var)
4-tunewiki(şarkı sözlerini gösteren ve dokunmatik hassasiyeti güzel mp3 çalar)
5-Ramblow (ram temizleme aracı ve görev yöneticisi)
6-x-plore (vazgecilemez sistem klasörlerini gösteren dosya yöneticisi)
7-Quick office ( excel-wold-pdf gösterir ve düzenler)
8-digitürk web
9-youtube
10-spb tv
11-adobe pdf
12-maçkolik
13-tapsearch(ekran görüntüsü yakalama)
14-snaptu
15-marşlar
16-4shared(mp3 indirme yöneticisi)
17-meminfo(widget destekli ram bilgilerini gösterir)
18-true caller(arayan numara hakkında bilgiler verir ve mesajlar direk ekrana gelir)
19-translate(ingilizce-türkçe sözlük)
20-advanced device locks pro-(istediğin klasörleri ve mesajları-fotoları gizlemek için süper)
21-blacklist( istediğin numaraları engelleyerek meşgul gözükür)
22-t.clock( her saat başı saati sesli söyler eğlenceli ve kullanışlı)
23-pixelpipe ( cihazdaki fotoları direk sosyal ağlara yükleyebilirsin ve düzenleyebilirsin)
24-accuweather ( widget destekli hava durumu )
25-alon mp3 (ses kaydedip zil sesi olarak atayabilirsin)(
26-fring3
27-google maps
28-lcg jukebox
29-netQin ( antivürüs programı)
30-music stopper (belirli süre ayarlayıp o saatte müzik çaları durduruyor)
31-nizbuzz
32-photo browser
33-spb mobille shell
34-ttpod 3,71
35-uc browser 7,5

şimdilik aklıma gelenler ve cihazımda kurulu olanlar bunlar:) tabiki daha kuramadığım bir çok program da var...

• Beğen
Tepkiler: dayco, muşluakrep, arıkan07 ve 13 diğerleri

engin97

Üye
bu yazmış olduğun programlar crakli, şifresi kırılmış veya program mı? Yoksa hacklenmiş n8 ler için mi? Şimdiden teşekkür ederim.

erkara_64

bu yazmış olduğun programlar crakli, kodu kırılmış veya program mı? Yoksa hacklenmiş n8 ler için mi? Şimdiden teşekkür ederim.[/QUOTE

ben hackli firmware kullandığım için hangisi kurulur kurulmaz kesin birşey diyemem fakat ben hackli olduğundan hepsini kurdum...proların bazıları sertifika ister bazıları istemez...

vurguncu73

Üye
bunaarı lın yapsaydın ya

BOZO671

Üye
erkara_64 kardeş peki bu '' 21-blacklist( istediğin numaraları engelleyerek meşgul gözükür) '' programını denedin mi,gerçekten direk meşgul mu gösteriyor,ben ovi'den blaclist lıte programını indirip kurdum n8'e fakat karşı taraf aradığında ilk 1 kez çalıyor sonra meşgule düşürüyor;yani ben kendimde aramayı meşgule alsam aynı şey,ne anladık:hmmm

balpinar

Üye
arkadslar lutfen yardım edermısınızz .. n95 hacklemek ıstedım ' y sürücüsü ıle telı hackleme yontemı ıle ' telefonu hacklemek ıstedım y surucusune installerexe yı attım ve sonrasında telım hıc program almıyor yuklerken dosya bozuk dıyor x-plore ve benzerı hıc bı program almıoyr sımdı bn o ınstallexe yı y surucusnden nasl sılcem sılersm sorun duzelr ama nasl lutfen yardım ednız::S:S telefonumu kullanamıyorum arkdslar yardımlrınızı beklıyorum :S:S

pcwolf

pcwolf

Üye
Arkadaşlar buraya N8 inizde beğendiğiniz olmazsa olmaz programları ve ne işe yaradıklarını yazalım herkes faydalansın önümüze gelen programı denemekten kurtulalım
İlki benden
Dukto
Bu program ile bilgisayar ile telefon arasında wi fi üzerinden dosya transferi yapılıyor 500 Mb dosyayı 2-3 dakikada transfer ediyor

O transfer hızı sizin modemle alakalı, 300mbps modem kullanıyorsanız N8 de N teknolojisini kullandığı için hız normal.

--------------- Ekleme ---------------

erkara_64 kardeş peki bu '' 21-blacklist( istediğin numaraları engelleyerek meşgul gözükür) '' programını denedin mi,gerçekten direk meşgul mu gösteriyor,ben ovi'den blaclist lıte programını indirip kurdum n8'e fakat karşı taraf aradığında ilk 1 kez çalıyor sonra meşgule düşürüyor;yani ben kendimde aramayı meşgule alsam aynı şey,ne anladık:hmmm

Bu özelliğin zaten n8 olması lazım ya yok mu yoksa?
23teki programın yaptığını telefon zaten kendisi yapıyor bildiğim kadarıyla.

BOZO671

Üye
23. sıradaki için programa gerek yokta zaten telefon kendi upload ediyor direk galeriden.fakat blaclist olayını çözmem lazım

erkara_64

evet kardeş doğru söylüyorsun 1 kez çalıyor...bende kaldırdım:)
handy blacklist indir bunda kesinlikle direk meşgule düşüyor..karşı tarafta çıkıor numara fakat kesinlikle meşgule düşüor:)
yanlız ekleyeceğin numaraları tek tek girebiliosun...

buradan indir telefona kur

buda seri numarası:) 13732158-47591582

--------------- Ekleme ---------------

arkadslar lutfen yardım edermısınızz .. n95 hacklemek ıstedım ' y sürücüsü ıle telı hackleme yontemı ıle ' telefonu hacklemek ıstedım y surucusune installerexe yı attım ve sonrasında telım hıc program almıyor yuklerken dosya bozuk dıyor x-plore ve benzerı hıc bı program almıoyr sımdı bn o ınstallexe yı y surucusnden nasl sılcem sılersm sorun duzelr ama nasl lutfen yardım ednız::S:S telefonumu kullanamıyorum arkdslar yardımlrınızı beklıyorum :S:S

kardeş yanlış yerdesin burası N8 yardımcı olacaklarını sanmam....
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...ri/n95-v-35-hack-en-kisa-en-basit-332076.html

BOZO671

Üye
sağol kardeş,emeğine sağlık

ataparkli61

Üye
nerden indirecegiz bu programları arkadşlar nerde bunlarrrrr

erkara_64

arkadaşım herşeye hazır konmayın zahmet edip forumu araştırın hepsi mevcut burda...
hangisini nerden indireceğini yazsam forumda yer kalmaz....

Symbian^3 Uygulamaları

ceydonmez

ceydonmez

Üye
1-desktopNotes---widget destekli not yazma(çok güzel)
2-nokia internet radio---dünya üzerinde bütün ülkeler ve tc de 420 kanal destekliyor)
3-opera mobile 10(facebook chetleşme özelliğide var)
4-tunewiki(şarkı sözlerini gösteren ve dokunmatik hassasiyeti güzel mp3 çalar)
5-Ramblow (ram temizleme aracı ve görev yöneticisi)
6-x-plore (vazgecilemez sistem klasörlerini gösteren dosya yöneticisi)
7-Quick office ( excel-wold-pdf gösterir ve düzenler)
8-digitürk web
9-youtube
10-spb tv
11-adobe pdf
12-maçkolik
13-tapsearch(ekran görüntüsü yakalama)
14-snaptu
15-marşlar
16-4shared(mp3 indirme yöneticisi)
17-meminfo(widget destekli ram bilgilerini gösterir)
18-true caller(arayan numara hakkında bilgiler verir ve mesajlar direk ekrana gelir)
19-translate(ingilizce-türkçe sözlük)
20-advanced device locks pro-(istediğin klasörleri ve mesajları-fotoları gizlemek için süper)
21-blacklist( istediğin numaraları engelleyerek meşgul gözükür)
22-t.clock( her saat başı saati sesli söyler eğlenceli ve kullanışlı)
23-pixelpipe ( cihazdaki fotoları direk sosyal ağlara yükleyebilirsin ve düzenleyebilirsin)
24-accuweather ( widget destekli hava durumu )
25-alon mp3 (ses kaydedip zil sesi olarak atayabilirsin)(
26-fring3
27-google maps
28-lcg jukebox
29-netQin ( antivürüs programı)
30-music stopper (belirli süre ayarlayıp o saatte müzik çaları durduruyor)
31-nizbuzz
32-photo browser
33-spb mobille shell
34-ttpod 3,71
35-uc browser 7,5

şimdilik aklıma gelenler ve cihazımda kurulu olanlar bunlar:) tabiki daha kuramadığım bir çok program da var...
bu programları nereden bulabılırız,lutfen yardım.

melgklay

melgklay

Üye
ya ayıp ya bi okuyun önce sonra soru sorun!! daha bi üstte adam hazırcı olmayın demiş!!!! neyse bu arada arkadaşlar haberiniz olsun kaspersky yükledim N8e ve şu anda garantide!!! :( program çalışmaya başladığı anda reset atmayada başladı.. büyük ihtimalle n8in içinde kendi virüs tarayıcısı vardı!! bilmiyorum ama sonuç bu.. bilgilerinize...

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arada n8 i hackledilermi yha

kılolokj

Üye
tsk edrım kolay gelsın

Üst Alt