U700 Avea sorunu Çözüldü...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sahin_811

sahin_811

Üye
    Konu Sahibi
U700 Avea sorunu Çözüldü...!

Arkadaşlar ilk defa bi forumda paylaşım yapıyorum hatam olursa kusura bakmayın.. (:

Bende bir U700 kullanıcısıyım her ne kadar ona yaptığım masraf kendi fiyatını geçsede yindede kullanmak istiyorum çok hoşuma gittiği için (: Neyse bu anlatıcağım konu belki daha önce paylaşılmış olabilir bilmiyorum ama ben yinede paylaşmak istedim çünki gerçekten bence çok uzun aramalar sonuçu ulşatım buna bu anlatıcapım şekille kesinlikle avea da hiç bir problem kalmıyor vodafone ve Turkcell gibi avea da da çekim problemi olmuyor..

Öncelikle Bu iki Dosyayı indiriyoruz...

Dosyaları indirdikten sonra ilk önce Telefonumuzu kapatıyoruz

* (yıldız) tuşuna basılı tutarak telefonumuzu açıyoruz Ekranda Donwload yazısı çıkıcak

Daha sonra USB kablomuzu bilgisayarımıza Ve Telefonumuza bağlıyoruz

Klasörü içindeki U700Flash.exe yi çalıştırıyoruz

Aşağıda Resimdede Anlattığım gibi Bölümleri Seçiyoruz Resimden bakarak Da Yapabilirsiniz...

Control Bölümünden 3. olanı seçiyoruz.. Zaten telefon modelleri yazıyor orda 3. de U700 oluyor ve bizde 3. yü seçiyoruz..

Download 'ı Seçiyoruz..

Sadece Modem, Rsrc1, Rsrc2, Factory FS dosyalarını seçiyoruz..

Port Search 'a Tıklayarak Telefonumuzun bağlı olduğu Portu Buluyoruz (Bende COM3 olarak buldu sizde farklı olabilir)

Ve son olarakda Download 'a tıklayıp Flash versiyonumuzu yükleme işlemini başlatıyoruz...

Yükleme sona erdiğinde Telefonumuz Yeniden Başlıyacak ve Yükleme tamamlanmış olacak Ben sorunumu bu şekilde düzelttim ve Kesinlikle Çalışıyor ve ayrıca telefonumda ufak bir hızlanmada olduğunu söylemek isterim...

Herhangi bi sorunuz olurda veya bana ulaşmak yardım almak isterseniz Mail adresim: [email protected]

Aşağıdaki Resme Bakarak Doğru Yolu Takip Edebilirsiniz...

Resme Tıklayarak Resmin adresine ulaşabilirsiniz..

U700 oyun yükleme konusunda da bilgi edinmek isterseniz Buraya yorum olarak yazabilirsiniz İstek olursa Oyun yüklemesinide Anlatabilirim...

Tamamen Kendi Anlatımımdır.. Maxicep 'in yıllardır üyesiyim Bu forumu Çook Seviyorummm... Hoşçakalın.. (:

dendrit

Üye
şahin_811 rapidden dosyayı indirmeyi başaramadım. dosyaları tefrar yükleyebilirmisin, Teşekkürler...

majesty858

Üye
ellerine sağlık

harunakbulut

Üye
dosyaları nasıl indire bilirim yardım edebilirmsiniiz

--------------- Ekleme ---------------

beni duyan varmı lütfen yardım edin elimde sgh u700 var hat sorunu var bir türlü çözemedim yardım edin lütfen

sahin_811

sahin_811

Üye
    Konu Sahibi
Linkler yenilendi arkadaşlar indirebilirsiniz....

12malibu12

12malibu12

Üye
yha arkadaşlar bende bu telefonu kullanıyorum 5 aydır kullanıyorum ve çok mutluyum telefonumdan bu gün ne olduysa telefonda şebeke yok yazısı gelip duruyor ve hattımı dier telefonlara takınca çalışıo başka bir hat koyduk telefona yine aynı şey yazıyor nasıl yapacagımı bulamadım bir yardımcı olsanız

savascan84

Üye
merhabalar,

öncelikle iki dosya indirmemiz yazılmış ama sadece bir tanesiyle işlem anlatılmış ikinci dosya bir işe yarmıyosa neden indiriyoruz ve anlatımda adı geçen dosyanın linki ölmüş konu sahibi arkadaşın yardımcı olmasını rica edebilirmyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt