Microsoft Office 2010

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010'un sürümünü yayınlayan Microsoft iş yaşamında en çok tercih edilen yazılımını daha basit, etkili ve hızlı iddialarıyla kullanıcılarla buluşturdu. Sosyal ağlarla iletişime ağırlık veren yeni Office sürümleri gelişime ayak uyduran pratik bir iş yaşamı sağlama hedefinde.

Microsoft Office 2010'un en önemliği özelliği fikirlerinizi ifade edebileceğiniz ve problemleri çözümleyebileceğiniz diğer insanlarla iletişime geçebilmeniz. Program PC, web veya akıllı telefonlar üzerinden Office belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyor. Microsoft Office'in diğer bir özelliği belgelerinizi senkronize ederek verimliliği artırması. Bu sayede belgelerinizde hangi platformda değişiklik yaparsanız yapın. Her an değişiklikleri görüntüleyebileceksiniz.

Önemli: Microsoft Office deneme sürümünü kişiye özel anahtarlarla indirtmektedir. Yönlendirildiğiniz sitede Microsoft Live kullanıcı adı ve şifrenizle (MSN kullanıcı adı ve kodlariyle aynı) giriş yaptıktan sonra deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Programı İNDİR:

PureFood

PureFood

Üye
Korsancılar sakın indirmesin şimdiden söylemesi benden :D
Office 2003 Takılın :D
Bende Starter Edition'U indircektim ama sadece Word ve Excel.
Öğrenciyiz arada PowerPoint'te lazım oluyor :D

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
maalesef ama korsan değil bu deneme sürümünü kullanabilirsin diyor orada ayrıca 2003 eskidi ve 2007 ye görede çok hızlı ve güzel bence :D

PureFood

PureFood

Üye
:D :D
Aslında TTNet'in verdiğinden almak lazım :P
Ev ve Öğrenci sürümü aylık 4 TL (3.99)
24 ya da 36 ay taahhüt istiyor ama :D

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
ttnete asla bulaşma derim bugüne kadar ne aldıysam hep zararlı çıktım :D

firewall30

firewall30

Üye
ben openoffice kullanıyorum hem ücretsiz hemde microsoft ofisin yaptığı herşeyi yapıror tavsiye ederim

ToLgA_61_18

ToLgA_61_18

Üye
beyler office 2010 ürün anahtarı lazım yardımcı olablr msnz :)

anatolia782

Üye
ben microsoftun sayfasında verdiği 2010 sürümünü indirdim kurulumdan sonra activatör yazılımına tıkladım 6 ay kadar kullanılabiliyomuş ama ne yazık ki benim kullanım alanıma uymadı kullanamadım.ve 2003ü kurdum tekrardan

maxirabit

maxirabit

Üye
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt