Web site yardımı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
Web site yardımı..
Arkadaşlar !! ben kendime forumlari.net den bir site kuracağım.. Biliyorsunuz forumlari.net uzantılı bir site aldığında ileride parayla .com gibi uzantılarınıda alabiliyorsunuz.. Bende bir forum sitesi kurmak istiyorum ama adına ve içeriğine tam olarak karar veremedim.. Sizden bu konu hakkında yardım istiyorum.. Ayrıca kuracağım forum sitesine moderatör alımıda yapılacak.. Siteyi bi kuralım gerisi kolay zaten.. Yardımlarınızı bekliyorum..

e1b1

e1b1

Üye
hadi hayırlısı bende gelirim sitene merak etme..sen bi kur..:oke:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Boşver Bu Siteyi Sen Host Ve Domain al Ücretli Veya Ücretsiz Kuralım Sana Bir Maxicep Gibi VBulletin Forumu :)

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
şimdi wordpress ten bir blog aldım... denetimmasasi1.wordpress.com diye birde facebook sayfası yaptım oyun ve program paylaşımları olacak.. sayfa ve blog hazır şimdi içerikleri upload ediyorum ileride güzel bir facebook sayfası ve blog olacak ;)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Hmm Hayırlı Olsun :) Bende Kendi Tasarımımı,Blog'umu Ve En Önemlisi ADMİN Panelimi Yapıyorum :)

Yani 0'dan Kendi Sitemi Kodluyorum :)

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
Hmm Hayırlı Olsun :) Bende Kendi Tasarımımı,Blog'umu Ve En Önemlisi ADMİN Panelimi Yapıyorum :)

Yani 0'dan Kendi Sitemi Kodluyorum :)

hayırlı olsun :) bende meslek lisesindeyim 9.sınıftayım 10.sınıfta bilişim teknolojilerinde yazılım bölümüne geçmek istiyorum ileride bende gerçek sitede kuracağım.. :D daha öncelerde gene 1-2 blogum var... isterseniz 1 tanesinin adresini vereyim.. 2 yıl oldu onu kuralı son 1 yıldan fazla yazı yazmıyorum..

dabulyu96.blogcu.com

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Yazılım Derken ? Web Yazılım mı? Yoksa Programlama mı?

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
tüm endüstri meslek liselerinde,ticaret meslek liselerinde,anadolu teknik liselerinde,teknik liselerde bilişim teknolojileri bölümünde 1 seçim hakkın var ya teknik yada yazılım...

teknikte donanımı öğreniyorsun..
yazılımda programlama,web tasarım gibi aklına gelebilecek her türlü bilgisayar yazılımını yapabiliyorsun..

ben yazılımı seçecim..

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Yazılım Tabiki En İyisi :D Ama Zor HTML PHP ASP Öğrenecen + Program İçin C++ Felan :D Yaş İş :D Bunları Ben Tam Yani Professional Öğrendiğimde :D 30 Yaşında Olurum :D

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
her işin bir zorluğu var ama bunlar tatlı bir zorluk olacak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt