Nimbuzz v3.0 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nimbuzz v3.0 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Türkçe]

Nimbuzz Mobil ile ücretsiz arama, sohbet, mesaj ve dosya gönderebilirsiniz. Skype, MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk ve daha fazla topluluktan arkadaşlarınızı birleştirir. Bir giriş, bir kişi listesi, tüm hesaplar
Kim çevrimiçi ve nerede gör, arama/grup araması, çevrimdışı mesajlaşma, fotoğraf/müzik/video gönder, sesli mesaj gönder
Tasarruf Yapın: Dakikaları saymak yerine Nimbuzz ile arkadaşlarınızı uluslararası ücretsiz tarife ile arayın. Aynı zamanda sabit telefonlardaki arkadaşlarınızı ve cep numaralarını VOIP hesabınızı kullanarak arayın.
Ardaşalrınızın Yerini Bulun: Harita üzerinde kendi yerinizi arkadaşlarınızla paylaşın ve onların yerini görün. Yüz yüze görüşmeler ayarlamak için ideal.
Sesinizi Duyurun: Arkadaşlarınız çevrimdışı ise onlara bir "Buzz" gönderin ve ulaşmaya çalıştığnızı bildirin.Bu işlem arkadaşınızın cebinde Nimbuzz'u çalıştırır.
Bağlantılarınızı Asla Kaybetmeyin: Bağlantılarınızı saklamak ve yedeklemek için Adres Defterini kullanın.
Nimbuzz Mobil'i indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Hiçbir şey için fatura ya da masraf çıkarmıyoruz. Nimbuzz cep telefonunuzun internet sağlayıcısını kullanır ve bu sağlayıcı size fatura gönderebilir.eğer bir WiFi bağlantısı kullanmıyorsanız sınırsız internet servisi kullanmanızı öneririz. Arama türünüze bağlı olarakta servis sağlayıcınız size fatura gönderebilir.

İNDİR

• Beğen
Tepkiler: kaan öztürk, rkap, baronsavas ve 8 diğerleri

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

msndeyim

msndeyim

Üye
arkadaşım sağol. Fakat benim bir sorunum var. nimbuzzu yükledim girişte yaptım fakat ayarlar bölümünden FACEBOOK a gireceğim zaman facebbok uygulamasındaki GİRİŞ YAP butonu aktif değil. çalışmıyor. neden olabilir? Bu arada telefonuma acaba tele facebook mobile mi yükleyeceğim ki!!!!!!!!!????

fuatfurit

Üye
bu programın üzerinden girince ücretsiz mi oluyor ücret gitmiyor mu ben denemiştim ... bende kontür vardı birşeyler oldu girdikten 15 20 dakika sonra sıfırlanmıştı

e_r_EN

e_r_EN

Üye
bu programın üzerinden girince ücretsiz mi oluyor ücret gitmiyor mu ben denemiştim ... bende kontür vardı birşeyler oldu girdikten 15 20 dakika sonra sıfırlanmıştı
program sadece bağlantı ücreti alır yani kullandığınız veri kadar ücretlendirilirsiniz operatör tarafından ,ama program ücretsizdir.

msndeyim

msndeyim

Üye
arkadaşım sağol. Fakat benim bir sorunum var. nimbuzzu yükledim girişte yaptım fakat ayarlar bölümünden FACEBOOK a gireceğim zaman facebbok uygulamasındaki GİRİŞ YAP butonu aktif değil. çalışmıyor. neden olabilir? Bu arada telefonuma acaba tele facebook mobile mi yükleyeceğim ki!!!!!!!!!????

Kimse cevap yazmamış , acaba sadece bende mi oluyor bu facebooğa giriş problemi?

--------------- Ekleme ---------------

:aman2::aman2::aman2::aman2::aman2::aman2::aman2::aman2::aman2::aman2::aman2::aman2:
Kimse cevap yazmamış , acaba sadece bende mi oluyor bu facebooğa giriş problemi?

hidroliktr

Üye
Çoooooooook Teşekkürrrrrrlerrrrrrrrrr...........

Kurdum Ve süper Bir şekilde Çalışıyor............

Facebook'ta bendede sorun oluştu Pc'de adresine girip nimbuzz üyeliğinize bağlanıp facebook'u aktive edebilirsiniz. Telefonda sorun yaşıyan arkadaşlar için çözüm bu

oberen

Üye
genelde facebooka baglanmakta ve cıkısta sorun yaratıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt