smile adsl 8 Mbit e kadar sınırsız kullanan arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okeymax

Üye
    Konu Sahibi
smile adsl 8 Mbit e kadar sınırsız kullanan arkadaşlar
arkadaşalar smiel adsl 8 Mbit e kadar sınırsız tarifesine dün geçtim download hızım 700kb/sn filan beklediğimden hızlı yalnız sorum şu kotam 15 gb tı geçince hızım 512 kbit e düşüçekmiş müşteri hizmetleri öle söyledi fakat arkadaşımın da 8 Mbit e kadar sınırsız smile adsl kullanıcısı kotası 15 Gb yi geçse bile hızı düşmüyor acaba bu şekilde kotası düşen ya da düşmeyen başka arkadaşlar varmı

blackface

blackface

Üye
arkadaşalar smiel adsl 8 Mbit e kadar sınırsız tarifesine dün geçtim download hızım 700kb/sn filan beklediğimden hızlı yalnız sorum şu kotam 15 gb tı geçince hızım 512 kbit e düşüçekmiş müşteri hizmetleri öle söyledi fakat arkadaşımın da 8 Mbit e kadar sınırsız smile adsl kullanıcısı kotası 15 Gb yi geçse bile hızı düşmüyor acaba bu şekilde kotası düşen ya da düşmeyen başka arkadaşlar varmı

Bende 120gb den fazla download yaptıgım halde 800kbps den asagı inmedi.Öyle diyorlar sadece ilerde düşürürlerse biz söylemiştik demek için.

okeymax

Üye
    Konu Sahibi
Bende 120gb den fazla download yaptıgım halde 800kbps den asagı inmedi.Öyle diyorlar sadece ilerde düşürürlerse biz söylemiştik demek için.

süper yaa çok teşekkürler o zaman hemen 15 gb geçeyimde bakalım düşecekmi görelim inşallah benimkide düşmez saol blackface

o_soylemez

Üye
arkadaşlar biraz mantıklı düşünün 8 mb lik internetin fiyatı 99 tl sizin kullandığınız tarife tahminen 35 tl civarında
fazla düşünmeye gerek yok sizinki kotasız olsaydı 8 mb lik neti kullanan kişide sizin tarifenize geçerdi o yüzden kotası var diye düşünüyorum siz yinede müşteri hizmetlerini aramayı unutmayın

okeymax

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar biraz mantıklı düşünün 8 mb lik internetin fiyatı 99 tl sizin kullandığınız tarife tahminen 35 tl civarında
fazla düşünmeye gerek yok sizinki kotasız olsaydı 8 mb lik neti kullanan kişide sizin tarifenize geçerdi o yüzden kotası var diye düşünüyorum siz yinede müşteri hizmetlerini aramayı unutmayın

arkadaşım bu 8 mbit e kadar limitsiz adı üstünde ama aboneye kesin 8 mbit hizmeti vereceğinin garantisini vermiyor sen dağıtım merkezine ne kadar uzaksan hızında okadar yavaş oluyor ama 15 gb tı geçince 512 kb ye düşeceğini söylüyorlar ama ne ttnetde nede smile adsl de ben bunu görmedim arkadaşım 3 aydr kulanıyor ama onada 45 tl fılan geliyor olay bu yani ama 8 MBit sınırsız alırsan hızın hiç düşmez ve senin dediğin fiatı öder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt