X6 8GB ne zaman çıkacak bilen varsa gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asdfg12asd

Üye
    Konu Sahibi
X6 8GB ne zaman çıkacak bilen varsa gelsin
X6 8GB ne zaman çıkacak bilen varmı? kaynak belirtirse sevinrm

Anußis

Anußis

Üye
kardeşim nokia x6 8 gb satışa çıkalı 3 ay olduki ...

Ben erzurumda tüm telefoncularda gördüm 539 TLye satılıyor ayrıca En yakın evkur mağazalarındada bulunuyor. yani çoğu telefoncuda gördüm ve arkadaşlarımdada 8 gb versiyonundan bulunuyor...

asdfg12asd

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim nokia x6 8 gb satışa çıkalı 3 ay olduki ...

Ben erzurumda tüm telefoncularda gördüm 539 TLye satılıyor ayrıca En yakın evkur mağazalarındada bulunuyor. yani çoğu telefoncuda gördüm ve arkadaşlarımdada 8 gb versiyonundan bulunuyor...
hm türkcellde falan yok evkura bir bakacam ben birde evkurda 16gb ne kadar biliormusun İstanbulda da inş 539tl dir

--------------- Ekleme ---------------

hm türkcellde falan yok evkura bir bakacam ben birde evkurda 16gb ne kadar biliormusun İstanbulda da İnşallah 539tl dir.Birde internetten evkurda fiyatlara baktım normalden aşagıda bu normalmidir bi terslik çıkmasın kötü falanmı satıor?

SilentOne

SilentOne

Üye
çıkalı baya oldu yaw

simaros

simaros

Üye
arkadaş yeni uyandı heralde

Anußis

Anußis

Üye
yeni duymuş olabilir çünkü 8gbnin hiç reklamı falanda yapılmadı öyle geldi birden :)

bu arada kardeş KVK Satışı yapan herhangi bir telefoncuda bulabilirsin

enescebeci

enescebeci

Üye
saool

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar 16 gb her yerde var ama 8 gb hiç bulamadım teknosa , bimeks gibi yerlerde var mı

SilentOne

SilentOne

Üye
ama x6 8gbyi her yerde bulamassın

Anußis

Anußis

Üye
ama x6 8gbyi her yerde bulamassın

istanbul ve ankarayı hiç bilmiyorum ama kardeşim
bolu , eskişehir , erzurum , diyarbakır ve samsunda tüm telefoncularda gördüm ;) fiyatıda düşmüş 550tlye

enescebeci

enescebeci

Üye
ankarada alan var mı

Anußis

Anußis

Üye
kuzenime sordum x6 aldı oda 8gb düşünüyordu ... Ankarada aramış ancak bulamamış sanırım ankarada yok yada var ancak her telefoncuya gelmiyor. 16 gb var

enescebeci

enescebeci

Üye
tamam saol kardes zaten bende bulamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt