5800 c6 v20.0.038 fw çıktı bilen türkçe yapabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
    Konu Sahibi
5800 c6 v20.0.038 fw çıktı bilen türkçe yapabilirmi
5800 C6 V20.0.038 FW ÇIKTI BİLEN TÜRKÇE YAPABİLİRMİ

!

--------------- Ekleme ---------------

megolonix nerdesinn ???

• Beğen
Tepkiler: m.milamur

volkan_al

volkan_al

Üye
Türkçeleştirilmesini beklemekteyiz arkadaşlar :D bilenler bir el atsın , uğraştım türkçeleştirdim ancak t9 u ekleyemedim yardım edin pls

fatih982

fatih982

Üye
ben türkçeleştirdim ama aramaekranına girmiyor elimdeki türkçe dil dosyası hatalı ola bilir şu an ingilizce olarak kullanıyorum ve ingilizce olarak telde sıfır hata var başka bir türkçe dil dosyası arıyorum bulursam türkçeleştşrptekrar deneyecem

sibka01

Üye
ingilizcesi iyimi tavsiye edermisin ona göre yüklemeyi düşünüyorumda

fatih982

fatih982

Üye
tavsiye ederim ama ingilizce kullanmak zor olmassa kullan sorumluluk sana ait

Davulbaz

Davulbaz

Üye
forumdaki arkadaşların uğraştığına eminim.en kısa zamanda türkçeside çıkar.ben ingilizcesini deyeceğim.

fatih982

fatih982

Üye
ben türkçeleştirdim türkçe kullanmaya çalıştım ama hatalar oluştuğu için ingilizce kullanmak daha iyi

Şehriyar

Şehriyar

Üye
ben hatasız yapabileceğime inanıyorum ama bayramın 2. veya 3. gününe yapabilirim burdaki internet kotalı o zamana kadar bi arkadaş yaparsa onu kullanırız :D

osman5901

Üye
Birisi o zaman c6 nın orjinal firmwaresini yayınlasın v20... olanını hep beraber deneyelim

OğuzcanAbi

Üye
:hmmm

utku95

Üye
arkadaşlar bende bu iş üzerinde yoğunlaşmak istiyorum esas alanım pc de hangi programla türkçeleştiryoruz bilgi verirmisiniz

Davulbaz

Davulbaz

Üye
arkadaşlar bende bu iş üzerinde yoğunlaşmak istiyorum esas alanım pc de hangi programla türkçeleştiryoruz bilgi verirmisiniz
v20 şu anda nokia tarafından yayınlanmadığı için orıgınal türkce dil dosyası yok.işte bazı arkadaşlar belki n97 c6 veya benzeri telefonların türkçe dil dosyalarını birbiri ile tepkimeye sokarak v20 yi türkçeleştirmişler.ama tamamı değil rehber ve ufak tefek birkaç yer haricinde türkçe.yani şimdi v20 nin resmen yayınlanması bekleniyor.ama ilgili yazılımları modifikasyon bölümünde bulabilirsin

utku95

Üye
ben c6 fw v11 kullznıyorum ama bunun tükçe dosyalarını v20 koyorsak çakışma ve hatalara yol açar buda teli yavaşlatabilir siz bana c6 fw v20 nin orginal dil dosyasını koyun linkini ben halletmeye çalışıcam

jimmy91

Üye
arkadaşlar hangisini indirmemiz gerekiyor.5230 felan yazıyo 5800 yok mu?

yarox

yarox

Üye
forumda 9 adımda fw türkçeleştirme var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt