PES 11 acil yardım arkadaşlar lütfen...

Sponsorlu Bağlantılar

meletious52

Üye
    Konu Sahibi
PES 11 acil yardım arkadaşlar lütfen...
win7 kullanıyorum.ancak oyunu oynarken bana şu hatayı veriyor;

lütfen bi yardım edin ya

Burak

Üye
bilgisayarının özelliklerini yazar mısın ?

Burak

Üye
özelliklerin yeterli.

bendede i7 işlemci . 4gb ram 1 gb 256 bit ekran kartı var.

yüklediğimde böyle bir hatayla karsılasmadım.
umarım yardımcı olacak birileri çıkar.

meletious52

Üye
    Konu Sahibi
özelliklerin yeterli.

bendede i7 işlemci . 4gb ram 1 gb 256 bit ekran kartı var.

yüklediğimde böyle bir hatayla karsılasmadım.
umarım yardımcı olacak birileri çıkar.
torrent dan indirdim ve yükledim acaba dosyadan kaynaklanan bir olaymıdır yoksa win7 den midir deli olcam

Burak

Üye
belkide oyun dosyası eksik.
cd'den yüklemeyi deneyebilirsin.

Burak

Üye
cd'den yükle bir sorun olmuyor.
ayrıca c rac k internetten indirdiysen o 2011'e uymuyor
zaten her sitede o c rac k var

meletious52

Üye
    Konu Sahibi
yok abicim ya ***** de torrent dan inen dosyada mevcuttu hemen bi cd sini almm lazım artk bakalım

--------------- Ekleme ---------------

pc yi yeni aldım tutup geri vercem sırf bu yüzden sanki pcden miş gibi :D

Burak

Üye
pc'in güzel (benimki kadar olmasada :d: )şaka şaka :D

bence bir cd'den dene sonra karar ver.

Wonder Worker

Üye
Aynı Sorunu Windows 7'de Most Wanted'ta Yaşamıştım.Aynı Şekilde '' speed.exe Çalışmayı Durduruyordu '' Hatası Alıyordum.Neredeyse Her Sitede Bir Şeyler Yazardı.Yok Regeditten Şunları Silin vs...Neyse Çözüm Doğru No CD/DVD Crac*k'ında ;) Doğru Crac*k'ı Bulunca Oyun Sorunsuz Açılır.Ayrıca Eksik Dosya İnse Oyun Yüklenmez , Yüklemeye Çalışırken '' Şu Dosya Bulunamadığında Oyun Kurulamıyor '' Benzeri Yazı Çıkardı.Birde Şöyle Bir Sorun Olabilir ; Oyunların Sistem Özelliklerine Uyan Bir Makinamız Olduğunda Dahi Uyumsuz Bir Parça ( Ekran Kartı vs..) Olduğunda Bu Tür Hatalar Olur ;)

salvador106

salvador106

Üye
arkadasım oncelıkle geçmiş olsun ayrıca hatayı alan herkeze olsun cunku appcrash hatasının caresı yok ben bulamadım ve bulanın olacagını sanmıyorm sen en ıyısı directx guncelle son surum ındır ondan kaynaklanabılır sonra kurulumunu tekrar yap mumkunse baska bı kurulum ındır ole yap bende torrent ındırdım hıc bır sorun almadım su zamana kadar

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
Torrent indiryosunda rip'li değilde .iso formatından denemelisin tabi denemediysen... :)

kaannaakkaan

Üye
benimde cd ama açmıyor.

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Torrent'ten indirilen oyunların çoğunun çalışma garantisi düşüktür. Ayrıca hatalı de böyle sorunları beraberinde getirir. Onun için en sağlıklısı digital ortamdan indirmek veya Orijinal DVD'sini satın almaktır. Hataya gelince APP Crash ( Application Crash ) demek uygulamanın hatalı olması demektir. Buna bağlı olarak da Pes2011.exe burada hatalı durumdadır. Yanlış yüzünden böyle uygulama hataları verir. Bunlar dışında uygulama sürümüne uyumlu olmayan 'ler de hata verir.

Ayrıca indirdiğiniz dosyanın türü nedir? ISO, Rar, BIN File. Kurulumdan sonra yapılması gereken işlemleri yapmadıysanız hata alabilirsiniz.

Üst Alt