Nokia 5800 için geleceği net fakat tarihi belli olmayan güncelleme..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 için geleceği net fakat tarihi belli olmayan güncelleme..!
Yahu arkadaşlar çıktı çıkacak gibi türden artık konu açılmasa fena olmaz mı benim le hemfikir bir çok arkadaş vardır biliyorum.konu başlığında çıktı deyip içeriğinde ki yazının farklı olduğu konular bile var,çıkarsa çıkar neden hayat mayat meselesi haline geldi ki anlamadım.Kesin çıkış olduğunda zaten ilgili bir arkadaş çıktı diye güzel bir konu açar bizim burada aha çıktı çıkacak,a çıkıyor,vallahi çıktı,a geri kaçtı vs. gibi konular açarak çabuk gelmesi garantilenemez ki bırakın geç gelsin ama güzel gelsin.

e1ektronick

e1ektronick

Üye
bencede cok dogru diyosun hocam, gec gelsin ama guzel gelsin.

SilentOne

SilentOne

Üye
aslında bnde sıkıldım ama insan artıq keyfine dalgasına alıyor ilk başta baya paranoyaya baqladık ama işte sonralar şakaya vurunca durum son hala bole oldu

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
    Konu Sahibi
evet yorumları okuyunca baya mizahi yönler var çok eğlenceli gülmekten kırıldığım zaman bile oldu.Benim sitemim sadece hayat meselesine getirenlere.

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
v60 çıkarmı çıkmazmı bilmem ama çıksada bisy olmaz.nokia gitsin pnht den adam toplasın.modding neymiş öğrensinler.

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
cıktı cıkacak ayın 16 sında ha gayret cıkyo vallahi bende sıkıldım kardeş adamlar paranoya yaptılar resmen.....

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar çıktı,çıktı....ama dedikodusu çıktı hep:)

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Yani çıkınca nolcak Çay mı demlicek telefon? 5800XM'nin kapasitesi belli yapabilecekleri belli bir güncelleme ile ne olabilir ben onu anlamıyorum. Telefondan memnun değilsen sat başka bi telefon al FW'den memnun değilsen CFW'lerden sana uygun olanı yükle onlar da sana uymuyosa azcık bi tarafını zorla da CFW yapmayı öğren kendin modla. Nokia babasının hayrına Açık kaynak kodlu hale getirmedi Symbian'ı. Kendi omuzlarındaki kullanıcıların istekleri yükünü hafifletmek için değil KALDIRMAK için yaptı tabiki de bu işi. Çıkarsa yüklersin çıkmazsa elindekini kullan. Bu paraya alabileceğimiz daha iyi bir telefon varsa memnun olmayanlar söylesin onu alalım. 11 ay oldu telefonu alalı düşmesinden oyunlarda ekrana abanmama kadar her hareketime maruz kaldı hala tık demedi. Ne bekliyolar daha nee???

e1ektronick

e1ektronick

Üye
Yani çıkınca nolcak Çay mı demlicek telefon? 5800XM'nin kapasitesi belli yapabilecekleri belli bir güncelleme ile ne olabilir ben onu anlamıyorum. Telefondan memnun değilsen sat başka bi telefon al FW'den memnun değilsen CFW'lerden sana uygun olanı yükle onlar da sana uymuyosa azcık bi tarafını zorla da CFW yapmayı öğren kendin modla. Nokia babasının hayrına Açık kaynak kodlu hale getirmedi Symbian'ı. Kendi omuzlarındaki kullanıcıların istekleri yükünü hafifletmek için değil KALDIRMAK için yaptı tabiki de bu işi. Çıkarsa yüklersin çıkmazsa elindekini kullan. Bu paraya alabileceğimiz daha iyi bir telefon varsa memnun olmayanlar söylesin onu alalım. 11 ay oldu telefonu alalı düşmesinden oyunlarda ekrana abanmama kadar her hareketime maruz kaldı hala tık demedi. Ne bekliyolar daha nee???

baslangicta bu sozleri ben soylemek istemistim ama yorgundum yazamadim. dusuncene saglik hocam. bendede 11 ay oldu hala tik yok, canavar gibi calisiyo. cektirmedigim, yapmadigim eziyet kalmadi helal olsun vallahi 10 nümero!...

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Çıkacak İşte 2100 Tarihine Gelmeden :D Bizde Bekliyor Olacağız Elimizde Baston v60 Çıkacak Kulağımızda İşitme Cihazı :D

SilentOne

SilentOne

Üye
hehe ama 5800 saqlam telefon yha bn kullanalı 5inci ayım deli gibi sms yazarım oyun oynarım telefon görüsüm aldıqım tğm teller 5. aya gelmeden kesin bir servis yaparsı 6630 mu dersin n70 mi n73 mü 5130 dersşn hepsi 5inci aya zor dayandı bir n73 1.5 yıl dayandı oda pert şimdi :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Konuları görünce harbiden çıkmış diyorum kimi zaman .
Artık açmasak konu çok güzel olacak bence . Arkadaşa da katılıyorum .

aserdar30

Üye
Yahu arkadaşlar çıktı çıkacak gibi türden artık konu açılmasa fena olmaz mı benim le hemfikir bir çok arkadaş vardır biliyorum.konu başlığında çıktı deyip içeriğinde ki yazının farklı olduğu konular bile var,çıkarsa çıkar neden hayat mayat meselesi haline geldi ki anlamadım.Kesin çıkış olduğunda zaten ilgili bir arkadaş çıktı diye güzel bir konu açar bizim burada aha çıktı çıkacak,a çıkıyor,vallahi çıktı,a geri kaçtı vs. gibi konular açarak çabuk gelmesi garantilenemez ki bırakın geç gelsin ama güzel gelsin.

Adam haklı beyler

SilentOne

SilentOne

Üye
adam haklıda bazı paranoya arkadaşlarımız açıyor işte

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
yav boşverin v60ı falan ne far edecek ki zaten. Pnht c6 v.20 yi port ediyor v.51e. Adamlar ne güzel cfwler hazırlamışlar telefonu uçuruyor, manyak ediyor.Beklemeyin v60ı falan.Nokia hangi güncellemesiyle bizleri mest etmiş, sorunları gidermiş ki?

Davulbaz

Davulbaz

Üye
aşırı ısınma sorunu ile yapsa yapsa ütü yaparız.buharsız olacak ama parmak ucuyla damlatılmak sureti ile halledilir.v70 ile dahili buhar jenaratörü eklerler artık

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
aşırı ısınma sorunu ile yapsa yapsa ütü yaparız.buharsız olacak ama parmak ucuyla damlatılmak sureti ile halledilir.v70 ile dahili buhar jenaratörü eklerler artık

Aşırı ısınma değil de "Anlık aşırı ısınma"ları için bi iki gözlemleme yaptım telefonda işlemcinin tıkandığı anda 1 saniyelik bir çıkış bile olsa telefon ateş parçası gibi oluyo. Özellikle mesajlarda çok seri mesaj gönderim alımları yaptıktan bi süre sonra durulup tekrar yüklenince oluyor 2 kere yaşadım. O an için tavsiyem telefonu kapatın bataryayı soğuk bir yere koyun. O şekilde kullanırsanız batarya çok hızlı tükenecektir.

SilentOne

SilentOne

Üye
bak bu konuda haklısın

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
    Konu Sahibi
ısınma işi kışın iyi aslında yolda yürürken falan eldivensiz mesaj yazarken iyi olur sıcak sıcak nokia da ki yetkililere söylemek lazım güzel bir uygulama hazırlasınlar kışa özel:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...