400 - 450 tl arası cep telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemalkoksalgs

Üye
    Konu Sahibi
400 - 450 tl arası cep telefonu
arkadaşlar 400-450 TL arası CEP TELEFONU ALMAK İSTİYORUM.

NOKIA'DAN ŞAŞMAK DA İSTEMİYORUM :hmmm
Şu güsell önerilerinizi alalım ama önce şu konularda da anlaşmak istiyorum...
-Hoparlörü iyi olsun yani sesi gayet yeterli olsun.ŞİMDİ N73 DEN SONRA SESİ KISIK veya DÜŞÜK HOPARLÖRLÜ TELEFON KESMES BENİ
-İnterete kablo bağlantı olmadan bağlanabilsin wireless gibi.ARTIK NE Diyorsanız bu özelliğe :P:
-Özellikle belirtiyorum:bildiğiniz telefon olsun.yani bakıyorum biri klaye gibi;ötekine bakıyorum yazık hiç tuş yok :ehe yani şöyle 9-10 tane tuşu olsun her normal telefon gibi.
-Sınırları zorlamak istemiyorum ama kamerası en az 3.2 olsun (üstü de olur)
-Son olarak extradan bir istek olacak ama benim N73 gibi müzmin sakat olmasın .(sürekli joistiği bozuluyor)
Umarım vardır bütçeme göre bir nokia arkadaşlar...

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
dokunmatik olarak üstüne para eklersen x6 8gb yok ekleyemem dersen 5530 var dokunmatiklerde görüntülü görüşme ve gps yok.ses kalitesi olarak çok çok iyi ama x6yı geçemez. dokunmatik olmayan bir model istiyorsan 2.el olarak bulabilirsin bu kriterlerde orada sana en uygunu 2.el temiz bir n79 olmaktır.

futbol123

futbol123

Üye
nokia 5230 alabilirsin

kemalkoksalgs

Üye
    Konu Sahibi
N79 'un sıfırları kaça gider bir bilginiz var mı?
Telefon tam benlik :d

AnLaR

AnLaR

Üye
sıfırı 500 lira vardır heralde sıfır arıyorsan e63 al bence

futbol123

futbol123

Üye
sıfırı yok artık..

kemalkoksalgs

Üye
    Konu Sahibi
N82'De karar kıldım...tabi bütçeye ek gelirler sayesinde 670 tl civarına çıktım!
sıfırını alacam inş. netten hala sıfırını satıyorlar ona da kalmadı demezsiniz umarım.

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
hayır 0 ı var muğlada vardı yeşil kapaklı 0 n79 fiyat olarak 700 lerdeydi.

Neverex

Üye
5530 u bende kullanıyorum.Harika bir telefon.Ses,kamera oldukça iyi.Tek eksiği gps ve 3g yok.Gps ve 3g kullanmayacaksan tavsiye ederim. :oke:

wampirus45

Üye
Dokunmatik istemiyorsun herhalde. 6700 classic sizin işinizi görür.5mp kamerası var :)

--------------- Ekleme ---------------

Pardon 6720 classic :)

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
C3 veya 6700 classic tavsiye ederim c3ün tek kötü yanı kamerası 2mp diğer istediğin tüm özellikler var

forever262626

forever262626

Üye
dostum ben 429 samsung wave gts5253 aldım cok memnunun 3.2 kamera gps var nete baglanması sorun olmuyor ses sistemi cok ıyı bada işletim sistemli bi araştır istersen :hmmm

Zegen

Zegen

Üye
5530 u bende kullanıyorum.Harika bir telefon.Ses,kamera oldukça iyi.Tek eksiği gps ve 3g yok.Gps ve 3g kullanmayacaksan tavsiye ederim. :oke:

3g var fakat görüntülü görüşmede kullanılamıyor diye biliyorum ben:hmmm

kemalkoksalgs

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar önerdikleriniz içinde hoşuma giden sadece 6720 vardı ama onda da wi-fi yoktu.Bugün 6-7 yere sordum N82'yi fakat bulamadım.geriye 2-3 yer daha kaldı ama sanmıyorum kalmamıştır.İçinizde son zamanlarda hâlâ satıldığını gören var mı N82'NİN '???

kosezade

kosezade

Üye
kardes sana n79 umu satabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...