Telefon Tavsiyesi X6 8gb ve 5800 hangısı alayım bide özellkleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haruss

Üye
    Konu Sahibi
X6 8gb ve 5800 hangısı alayım bide özellkleri
Arkadaslar ben x6 8gb yada 5800xm alcamda sizce hangısı daha iyi bide arkadaslar ben nokıanın kendi sitesnde ikisini karşılaştırdım.5800 da hızlı mesaj fln var onu anlamadım bide arkadaslar bu 5800 da mesaj yazarken teli yana yatrdıgında qwerty kalvye cıkıo acaba o klavye x6 da da var mı ? 5800 la arasındakı farklar neler işletim sistemleri aynı ikisinnide içindeki özellklerde aynı olması lasım sanırım ? Ben genelde mesajlaşırım muzık camera wifi den int fln yanı en rahatı hangısı olur sızce yardım edin lutfen

bide x6 8gb cıktı deılmıu bazı alan arkadaslarım var ama istanbulda ben ankaradayım bulabılrm herahlde kzıılayda telcilerde fln değil mi ?

A s i R u h

A s i R u h

Üye
ben 5800 almayı düşünüyorum sana da 5800 ı öneririm

okan_42

Üye
x6 nın 8gb olanını hiç görmedim kardeş ama bulabilirsen onu almanı tavsiye ederim. x6 16 gb alma bence parana yazık olur 5800 al daha iyi çünkü aralarında kamera, hafıza ve işlemci farkı var, bir de şarj süresi x6 nın biraz daha fazla fakat o kadar paraya değmeyecek bir telefon 5800 varken. x6 ile 5800 diğer her yönüyle birbirinin aynısı.

haruss

Üye
    Konu Sahibi
Ya benim arkadasda var 5800 gayet güzel bi telefon duın gittim bi kaç yere sordm 5800 fiatı 480 tl x6 8gb varmıs ama ellernde yokmus sanrm oda 540 tl civarnda bence fiyatı değer gibi 5mb camera hafıza kapasitif ekran gibi güzel özellkleri var arkadaslar bide ikisininde uygulama özellkleri sizce aynımıdır yanı işletm sistemleri aynı bazı içinde programlar farklımıdır yoksa aynımıdır mesaj yazarken hangısının qwerty kalvyesnde daha rahat yazablrm

--------------- Ekleme ---------------

x6 nın 8gb olanını hiç görmedim kardeş ama bulabilirsen onu almanı tavsiye ederim. X6 16 gb alma bence parana yazık olur 5800 al daha iyi çünkü aralarında kamera, hafıza ve işlemci farkı var, bir de şarj süresi x6 nın biraz daha fazla fakat o kadar paraya değmeyecek bir telefon 5800 varken. X6 ile 5800 diğer her yönüyle birbirinin aynısı.

kardes işlemci farkı var derken neyi kasteddin yanı uygulamaları deışk mı daha mı iyi yoksa dahamıu kötu aynımı bide ben fazla konusan birisi deilm gunde 50 sms 2 müzik 10 dk msn girer cıkarm wifiden 1 kaç foto cekerm yanı şarjı kaç gun gider x6 nın snce

cvp ykmu arklar.

+++++++++++++++++++++++

kokpit774

kokpit774

Üye
Ya benim arkadasda var 5800 gayet güzel bi telefon duın gittim bi kaç yere sordm 5800 fiatı 480 tl x6 8gb varmıs ama ellernde yokmus sanrm oda 540 tl civarnda bence fiyatı değer gibi 5mb camera hafıza kapasitif ekran gibi güzel özellkleri var arkadaslar bide ikisininde uygulama özellkleri sizce aynımıdır yanı işletm sistemleri aynı bazı içinde programlar farklımıdır yoksa aynımıdır mesaj yazarken hangısının qwerty kalvyesnde daha rahat yazablrm

kardes işlemci farkı var derken neyi kasteddin yanı uygulamaları deışk mı daha mı iyi yoksa dahamıu kötu aynımı bide ben fazla konusan birisi deilm gunde 50 sms 2 müzik 10 dk msn girer cıkarm wifiden 1 kaç foto cekerm yanı şarjı kaç gun gider x6 nın snce

cvp ykmu arklar.

+++++++++++++++++++++++

Kardeş Eğer Sadece Yapacağın İşler Bunlarla Sınırlıysa 5800xm Öneririm X6 Almana Deymez.

Zegen

Zegen

Üye
Buda soru mu tabiki x6:oke:

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
X6 almaya değmez şu 5800cılar yeter artık x6 üstün bir tel kabul edin yeter gerek rom gerek ses gerek ekran gerek kamerası olsun her yönden üstün +50tllik fiyat farkına değer!

haruss

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bisey daha sorcam bugun bı telcide buldum x6 8gb ama grey garantili dedi bu grey ne oluo ya normal kvk, genpa ne zaman cıkar 2 haftaya cıkcaksa beklicem yoksa 5800 alcam?

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
grey garantisi sadece büyük şehierlerde bulunur kvk genpa gibi çok fazla bakmazlar ama arıza olduğunda giderilir fazla arıza çıkarmazlar tek - yönü satarken biraz daha düşük fiyata satılır ama garantisi biten hem grey hem kvk lı cihazın fiyatları aynı olur.

haruss

Üye
    Konu Sahibi
grey garantisi sadece büyük şehierlerde bulunur kvk genpa gibi çok fazla bakmazlar ama arıza olduğunda giderilir fazla arıza çıkarmazlar tek - yönü satarken biraz daha düşük fiyata satılır ama garantisi biten hem grey hem kvk lı cihazın fiyatları aynı olur.

tamam da kardes zaten ben hayatımda telefon bozmuş birisi değilim ama her ihtimale karsı garantisi olsunda ama bazı forumlarda bu grey garantili x6 8gb aldım 3g çalışmıo wifi zor algılıo bluetoothdan gelen ögeleri galeriye alamıyorum gibi yorumlar var onun için korkuyorum ya çin malı gibi bişeyse bu grey garantili

BAKIN GREY MALI ALAN ARKADASIN SORUNU ACABA BNMDE MI BÖYLE OLUR
Merhaba Arkadaşlar;
gün X6 telefonum elime ulaştı.Yapamadığım belli başlı şeyler var.Onları maddeler halinde soruyorum. (Kullanma kılavuzu tamamen olunca )

1-X6'da bedava niyor. Ben telefondaki navigasyonu p vermeden nasıl açabilirim ?
2- 1 yıl boyunca ovi 'den müzik vs. indirmek bedava deniyor. Bu bedava olayını nasıl yaparım ?
3-Bir arkadaşım telefonu güncelleştirme,güncelleşmiş halinde Türkçe olmuyor dedi.Fakat bununla ilgili bir şikayet duymadım.Böyle bir şey var mı?
4-Bluetooth ile gelenleri mesajlardan nasıl galeriye taşırız bulamadım?
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. X6 kullanan arkadaşlar veya bilgisi an biri cevaplarsa sevinirim.
Sizde sorularınız varsa burada sorun.Ben veya bilen aradaşlar yardım etsin.

arkadaşım x6 yı nerden aldın dispiritör firmalar türkçe kullanım klav uda koyuyorlar inşallah grey mal almamıştırsın.

E t grey sanalreyonumdan aldım ne yazık ki

geçmiş olsun iade edebilirsen çok iyi olur 149tl daha verip hb den dispiritör alsaydın keşke

EVET ARKADASLAR SİTEYİDE VERİYİM EGER BU GREY ÇİNSE ALMICAM AMA ARKADASA SANAREYONUMDAN ALINMIŞ TEL ACABA ORASI MI ARIZALI MAL VERMİS!!

furkan5800

furkan5800

Üye
arkdş elbet sen bilirsin ama 5800 öneririm sorunsuz kullanıom yine öle ufak tefek sorunlar oluo ama mühim deill ama x6 da güzel dediim gibi sen bilirsin :oke:

haruss

Üye
    Konu Sahibi
BAKIN GREY MALI ALAN ARKADASIN SORUNU ACABA BNMDE MI BÖYLE OLUR
Merhaba Arkadaşlar;
gün X6 telefonum elime ulaştı.Yapamadığım belli başlı şeyler var.Onları maddeler halinde soruyorum. (Kullanma kılavuzu tamamen olunca )

1-X6'da bedava niyor. Ben telefondaki navigasyonu p vermeden nasıl açabilirim ?
2- 1 yıl boyunca ovi 'den müzik vs. indirmek bedava deniyor. Bu bedava olayını nasıl yaparım ?
3-Bir arkadaşım telefonu güncelleştirme,güncelleşmiş halinde Türkçe olmuyor dedi.Fakat bununla ilgili bir şikayet duymadım.Böyle bir şey var mı?
4-Bluetooth ile gelenleri mesajlardan nasıl galeriye taşırız bulamadım?
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. X6 kullanan arkadaşlar veya bilgisi an biri cevaplarsa sevinirim.
Sizde sorularınız varsa burada sorun.Ben veya bilen aradaşlar yardım etsin.

arkadaşım x6 yı nerden aldın dispiritör firmalar türkçe kullanım klav uda koyuyorlar inşallah grey mal almamıştırsın.

E t grey sanalreyonumdan aldım ne yazık ki

geçmiş olsun iade edebilirsen çok iyi olur 149tl daha verip hb den dispiritör alsaydın keşke

EVET ARKADASLAR SİTEYİDE VERİYİM EGER BU GREY ÇİNSE ALMICAM AMA ARKADASA SANAREYONUMDAN ALINMIŞ TEL ACABA ORASI MI ARIZALI MAL VERMİS!!

YOK MU BUNA YORUM ATCAKLAR ARKADASLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt