HTC HD2'mi & HTC DESİRE'mi Hangisini alacağıma Karar veremedim Yardım Edermisiniz...

Sponsorlu Bağlantılar

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
HTC HD2'mi & HTC DESİRE'mi Hangisini alacağıma Karar veremedim Yardım Edermisiniz...

Arkadaşlar ismini verdiğim telefonlardan hangisini almalıyım karar veremedim 2 telefonunda özellikleri birbirine çok yakın

ama HTC HD2 Windows mobilr 6,5 işletim sistemi kullanıyor 4,3 inç ekrana sahip 32 GB memotr kart destekliyor.

HTC DESİRE ise Android işletim sistemi kullanıyor 3,7 inç ekrana sahip 16 GB memotr kart destekliyor.

Diğer özellikleri birbirine yakın Fiyatı önemli değil ama

Bu konularda bilgisi olanlardan yardım istiyorum bu gece'ye kadar karar vermem lazım çünkü yarın birini alacam.

Saygılarımla...

campsnac1

Üye
ben samsung wave düşünüyordum hep..ama uygulama olayı her gün 10 20 şer artıyor..hala belli bir seviye gelemediğini düşünüyorum
htc hd2 yi hocam kullanıyor..çok büyük telefon..ele sıgmıyor ve windows işletim sistemi var.. bu yüzden ben tercih etmiyorum
htc desire yi bekliyorum artık...android işletim sistemi var..

OğuzcanAbi

Üye
htc hd2 bence daha ii dicem ama
zaten telefon bilginizde htc hd 2 yazıo
almışsınızdıryada almak üzeresinizdir zaten
htc hd 2 diyorum yinede
olmadı n8 ve iphone 4

wampirus45

Üye
tabikide hd2 karizması yeter.

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
tabikide hd2 karizması yeter.

hepinizin cevaplarına teşekkür ederim zaten konuyu açtıktan sonra HTC HD2 'yi aldım samsung'ları bilmem ama İPHONE 3gs ve İPHONE 4 'ün HTC HD2 inin yanında hiç bir hükmünün olmadığını gördüm İPHONE Alo deme ve eğlence telefonu HTC HD2 ise telefon özelliği olan BİLGİSAYAR Vesselam

Üst Alt