5800 wallpaper

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gokhan148

gokhan148

Üye
    Konu Sahibi
5800 wallpaper
S.a. arkadaslar sizden tek istedigim 5800 da kullandıgınız walpaper.... :D telefona kac gundur bı resım bulamadım ya :S lutfen yardım...

• Beğen
Tepkiler: baldja

dodge90

Üye
thank you witch

baranselona

baranselona

Üye
burda istediğin kadar resim-uygulama-tema bulabilirsin(sağ üst köşeden telefon modelin seçmelisin)

gokhan148

gokhan148

Üye
    Konu Sahibi
bunları bılıyorum hepsi cok guzel ama bı turlu kara wermedım sızın tercıhınız hangısı ???

By_Casparov

By_Casparov

Üye
zedge die bi site war.. orda tema we duwar kağıtları hd kalitede dostum =) tabi üye olmalısın sınırsız indirim için

SilentOne

SilentOne

Üye
aslında arşivimi upload etmek istiyom ama 3gb olduqu için edemiyom işte yoksa kardeşim senin işine baya yarayan wallpepar çıkar :D

gokhan148

gokhan148

Üye
    Konu Sahibi
aslında arşivimi upload etmek istiyom ama 3gb olduqu için edemiyom işte yoksa kardeşim senin işine baya yarayan wallpepar çıkar :D
olmadı bak sımdı upload etsende su mubarek gunlerde az dua kazansan olmaz mı :D hepsini upload etmene gerek yok 1-2 gb fln yeter :D

SilentOne

SilentOne

Üye
oha 1 yada 2 gb naptın sen 256kb upload ım 3 gün anca sürer

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
Buyur umarım işine yarar ben şu anda kullanıyorum ve çok güzel eğer telefona modifiye fw felan yüklemediysen 5800 in kısayol ev ekranında çok güzel oluyor.Ortadaki symbian logosunu ben ekledim sonradan duvar kağıdın orjinali öbürüdür.

gokhan148

gokhan148

Üye
    Konu Sahibi
oha 1 yada 2 gb naptın sen 256kb upload ım 3 gün anca sürer
512 mb olsun :D eline mi yapışcak yap bi iyilik :)

--------------- Ekleme ---------------

Buyur umarım işine yarar ben şu anda kullanıyorum ve çok güzel eğer telefona modifiye fw felan yüklemediysen 5800 in kısayol ev ekranında çok güzel oluyor.Ortadaki symbian logosunu ben ekledim sonradan duvar kağıdın orjinali öbürüdür.

teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...