Wavenin son güncellemesi JJ9 incelemesi (Link eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Wavenin son güncellemesi JJ9 incelemesi (Link eklendi)
Arkadaşlar ekran görüntüsü

Daha stabil çalışıyor şarj olayı iyi klavyeye güzel bi özellik gelmiş ve internet tarayıcısı çok daha iyi.

İşte linkler JJID versiyon :

Buda güncelleme yapmak için : şifre; samfirmware.com

Güncellemeyi yapmak için multiloader programı gerekli işte link :

JID versiyonunu yüklemek için sırayla

1-)Telefonunuzu kapatın sim kartınızı ve hafıza kartını çıkartın...

2-)Ses kısma tuşu + kilitleme tuşu + Kapatma Tuşu (No tuşu) aynı anda bi süre basın ekranda "Download Mode" yazıcak.

3-)Usb bağlantı kablosuyla telefonunuzu bilgisayara bağlayın.

4-)Multiloader'de "port search" tuşuna basınca Aşağıda " Ready - Lismore " yazmalıdır. Yazmıyorsa "Download" tuşuna basmayın.

5-)Dosyalar telefonunuza yüklenecektir (15-20dk) daha sonra telefonunuz yeniden başlıcak.

Paylaş:

Yazılım yükleme işlemi tamamlanmıştır...

(arkadaşlar aynı konuyu yanlışlıkla temalar bölümüne açtım taşımak istedim taşıyamadım)

• Beğen
Tepkiler: Trackmania ve officialavarees

Noks

Noks

Üye
nasıl güncelleyecegiz?

trust-cloud

trust-cloud

Üye
kies te gözükmüyoo

massgrave

Üye
verebilirim değilde forumlar genelde verdim yeri oluyor koysan iyi olurdu :) Resim kimsenin işin yaramaz :)

burkay666

Üye
dosyayı açmak için zip şifresi istiyor şifreyi verebilirmisin birde dosyayı programa göstermemiz gerekiyormu yoksa kendiliğinden bulurmu??

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
hayatperest

hayatperest

Üye
bende güncelledim bu gece gayet stabil bir çalışma sergiliyor. ayrıca gerçekten belirtildiği gibi hızlı çalışıyor.

yusuf-35

yusuf-35

Üye
Xxjıd'ın üstüne kurarken gene downloadmı seçeceğiz ?

hayatperest

hayatperest

Üye
Xxjıd'ın üstüne kurarken gene downloadmı seçeceğiz ?

boot change ve download ı seçmiyoruz ben sadece master download ı seçtim. bir sorun çıkmadı kurarken. 4-5 falan sürüyor. boot ve ffs yazmadığı için rehber ve diğer şeyler de silinmiyor. yani bir nevi yama yapıyorsunuz.

yusuf-35

yusuf-35

Üye
boot change ve download ı seçmiyoruz ben sadece master download ı seçtim. bir sorun çıkmadı kurarken. 4-5 falan sürüyor. boot ve ffs yazmadığı için rehber ve diğer şeyler de silinmiyor. yani bir nevi yama yapıyorsunuz.
kurdum teşekkür ederim :) şuan için çok güzel tek kötü yanı xxjıd kuararken tüm programlar gitti baştan yüklemem gerekecek :)

paduk

Üye
jı4 var en son kies de yok sakata gelmeyek :/

badadestek

badadestek

Üye
14 kasım itibariyle en son S8500XXJK1 güncellemesi var.

hayatperest

hayatperest

Üye
jı4 var en son kies de yok sakata gelmeyek :/

malesef samsung Türkiye'ye bu yazılım konusunda pek destek vermiyor ya da kobay olarak avrupayı kullanıyor :evet: bada 2.0 ı 2011 de bize de verirlerse anlarız olayı

turkprensi

turkprensi

Üye
ben S8500XXJJ9 guncellemesını yukledmm fakat telefonu pcye begledıgımda kieste tanımıyo sorunu bilen vvarmı acaba

badadestek

badadestek

Üye
ben S8500XXJJ9 guncellemesını yukledmm fakat telefonu pcye begledıgımda kieste tanımıyo sorunu bilen vvarmı acaba

Farklı bir usb portuna tak tanır. Aynı porttan tanıtmak istiyorsan telefon bağlıyken (device manager) bağlı telefonun driverlerini uninstall et hepsini odnan sonra ubs tekrar takarsan kendi tanır.

silver021

silver021

Üye
telefon uçak gibi oldu usta. :D
arkadaşlar kattiyen xxjıdde durmayın. direk yamalayın.
çünkü xxjıdın çok açığı var ben baya bi kontrol ettim. elbette güzel yanlarıda var ancak jj9 yamasıyla mükemmel oluor. deneyin tavsiyemdir.

burtiburak06

Üye
kardeş biraz daha detaylı anlatırmısın programı nasıl kullancaz indirdimiz dosyayı programa nasıl göstercez flnn yardım edersen sewinirim tşk ederimmm

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bide bi sorum daha olcak size ben kies i pc ye yukleyemiyorum sürekli programı kurarken kurulum iptalı oldu dio sizce neden böle bişi yapar defalarca denedim olmadı lütfen yardımmmmm

badadestek

badadestek

Üye
kardeş biraz daha detaylı anlatırmısın programı nasıl kullancaz indirdimiz dosyayı programa nasıl göstercez flnn yardım edersen sewinirim tşk ederimmm

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bide bi sorum daha olcak size ben kies i pc ye yukleyemiyorum sürekli programı kurarken kurulum iptalı oldu dio sizce neden böle bişi yapar defalarca denedim olmadı lütfen yardımmmmm

http://www.maxicep.com/bada-os/s8500xxjk1-guncellemesi-geldi-12-kasim-2010-a-422241.html
Burada detaylı anlatım var. 3 yazı olması lazım.

Üst Alt