yeni toplayacağım pc için yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oceaniainsel

Üye
    Konu Sahibi
yeni toplayacağım pc için yardım
toplatmak istediğim pcnin özellikleri aşağıda benden istenen fiyatta 1200 tl.
INTEL CORE İ5 760 2.8GHZ 8MB 64 BİT 1156p
GIGABYTE H55MS2 H55 DDR3 LAN+SATA 16X
KINGSTON 4GB DDR3 1333MHz (2X2GB) KVR1333D3N9K2/4G
SEAGATE 1TB 7200 NCQ SATA2 32MB ST3100052BAS
ZOTAC 9800GT ECO(256BİT)1GB DDR3 TV DVI 16X
GIGABYTE GZ-AX1CBS-SNB SETTO 1000 ATX (POWER HARİÇ)
FOEM FPS-G50F12B 500W 12CM FAN POWER SUPPLY
LG GH22NS50 22X8X16X DVD-RW 22X DVDRAM SATA SİYAH
SADECE KASA. İ7 DÜŞÜNDÜM İŞLEMCİYİ AMA YAKLAŞIK 300 TL ARTTI
BU PC İÇİN TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM BAYRAM SONRASI TOPLATACAM. İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

rizeli53100

rizeli53100

Üye
gayet güzel.o paraya pahalıda sayılmaz.ama ben o fiyata azdaha katar dizüstü alırdım.

oceaniainsel

Üye
    Konu Sahibi
dizüstü var ama 2 sene öncesinin. bu rakamada 800 tl den başlayarak çıktık, yok onu değiştirelim yok bunu değiştirelim derken buraya kadar geldi. birtek işlemciyi i7 yaparsam başkasıda kalmıyor zaten ama oda enaz 300 tl atıyor. şimdilik bu limit yeter ve bu makina beni 4 sene idare eder diye düşünüyorum sizlerin düşüncelerinizide öğrenmek istedim.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ne i7 si kardeşim:)
i5 veya ona eşdeğer daha ucuz amd ler var daha ucuz anakartlar var.Çoğu aynı işi yapar.
Bunları fiyat yüksek çıkmış diye söylüyorum,bence sen bilen biri ile otur konuş fiyat araştırması yapın düşürün bu fiyatı.

Utku

Utku

Üye
çok güzel sistem topla ama değişmen gereken bir parça var ekran kartı onu hd5670 yada hd5750 yada hd4850 ile değiştir hangisine paran yeterse

oceaniainsel

Üye
    Konu Sahibi
Utku™;2919467' Alıntı:
çok güzel sistem topla ama değişmen gereken bir parça var ekran kartı onu hd5670 yada hd5750 yada hd4850 ile değiştir hangisine paran yeterse
teşekkürler

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
utkuya katılıyorum ekran kartını değiştirmelisin kesinlikle utkunun önerdiklerini düşün onlar iyi . Kesinlikle ati veya nvidia al zotac powercolor falan düşünme

rebel_time

rebel_time

Üye
moderator haklı yaptığım işle alakalı sadece sana uyarım AMD anakartlara bak önce sonra karar ver gayet hızlı ve istikrarlı çalışırlar ve ucuzdurlar hele oyun düşünüyorsan sana tekrar düşün ve araştır derim derim.

eerdogan85

eerdogan85

Üye

Bu arkadaşa katılıyorum Nvdia yerine ATI al bencede .

oceaniainsel

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınıza çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz doğrultusunda toplattırdım, şuan kullanımda umarım 4 sene gider

erdovan

Üye
yardımlarınıza çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz doğrultusunda toplattırdım, şuan kullanımda umarım 4 sene gider
kardeş intel işlemciye ati mi aldın nasıl problem varmı ben atiyle amd nvidia ile de inteli uymlu calısıyor biliyorum yeni topladın sanırım problem olursa büyük bir magazada toplattıysan degistirebilirsin 15 gün icinde ben de topladıgım zaman i5 760 aldım ama ekran kartını ati vermediler bilgin olsun

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
pek sorun olmaz.Benm bilgisarımda ati intel.Ama tabi ati i amd yaptıgı için amd işlemciyle daha iyi calısır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt