Yeni Telefon Alacağım Önerileriniz Nelerdir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batukl

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Telefon Alacağım Önerileriniz Nelerdir ?
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşnüüyorum.Özellikle büyük ekran ve dokunmatik.fiyatı ise 500 tl ile 1000 tl arasında değişebilir.Nokia kullanmayı seviyorum nokiadan şaşmam diyenlerdenim ama belki öneriniz vardır.Birde ücretsiz navigasyn olursa iyi olur ama şart değil.kaliteli bi cihaz olsun yeter NOKIA SAMSUNG LG iPhone

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Nerdeyse Her Gün Forumda
Sizin Gibi soran yada Eski Konuları Hortlatan Kişiler çıkıyor.

Yukarda arama diye birşey var.
Bizahmet Konu açmadan Oraya yazsaydın yeni telefon alacağım diye bir sürü konu cevap çıkar.

Uğraşamam Diyorsan benim Yeni Nesil Nokia Telefon Almak isimli Konumu Oku cevabı bulacaksın
Bizahmet Ara-Araştır forumu

wampirus45

Üye
5800 al kriterlerine en uygun telefon.

hasbaly

hasbaly

Üye
Kardeş bence 5800 ve benzeri dokunmatik ekranlı telefonlardan hiçbirini alma derim. Fakat bu 1000 liradan fazla olan dokunmatikleri alabilirsin.

Öncelikle bu dokunmatiklerde eğer oynayacaksan hiç oynanmıyor. Oynansada sınırlı sayıda. Bir yere düştümü hemen bozuluyor. Mesela benim 5800 şuan serviste. Yani gerisini sen düşün.

futbol123

futbol123

Üye
nokia n8 al bnce

jeshogh

jeshogh

Üye
rahat iyi kaliteli arıyorsan samsung i900 galaxy al 900-1100 civarı olsa gerek.....

sekinardi

sekinardi

Üye
Nerdeyse Her Gün Forumda
Sizin Gibi soran yada Eski Konuları Hortlatan Kişiler çıkıyor.

Yukarda arama diye birşey var.
Bizahmet Konu açmadan Oraya yazsaydın yeni telefon alacağım diye bir sürü konu cevap çıkar.

Uğraşamam Diyorsan benim Yeni Nesil Nokia Telefon Almak isimli Konumu Oku cevabı bulacaksın
Bizahmet Ara-Araştır forumu

banada aynısını dedi :D:D:D:D:D

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Al Sana Tavsiye
SonyEricsson Xperia X10
Android 2.2 Guncellenebilir.
4 inch Ekran
8 Megapixel Kamera
1 Ghz işlemci
Ortalama 1.250 TL

By_Casparov

By_Casparov

Üye
nokıa x6 al derim... 16 gb hafıza,kinetik ekran,5 mp kamera..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt