1 hafta içinde telefon alıcam ama hangisi..?..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kajjmeran

Üye
    Konu Sahibi
1 hafta içinde telefon alıcam ama hangisi..?..
arkadaşlar 1 hafta içinde bi tel. alıcam ama kararsızım.500 tl civarı 5800 düşünüyorum ama aynı özelliklerde baska tel önerileri olan varmı?youtube,nette gezinme,güzel oyunlar falan.gece nöbetlerde sıkıntı giderecek işte:)sınırsız internetim var 6300 ve 2730 la geziniyorum kendi tarayıcısından youtube girip vidyolarıda izliyorum bi problem olmuyo ama ekranları ufak...5800 da youtube izleniyo dimi bolt ve tarzı tarayıcılar gerekmez dimi.bide androidli telde düşünüyorum aslında samsung i7500 610tl ereyonda,yada htc tatoo 5800 ve bu iki android modeli arasında kararsızımlütfen önerilerinizi bekliyorum baskada olabilir bütçemi 650 zorlarım.:allalla:

'Şeref'

Emekli Yönetici
Walla androit bu günlerde baya moda oldu bence andıroit li
bi tel al bence
tabiki 5800 da tawsiye ederim
çelişkili oldu:allalla::ehe

kajjmeran

Üye
    Konu Sahibi
Walla androit bu günlerde baya moda oldu bence andıroit li
bi tel al bence
tabiki 5800 da tawsiye ederim
çelişkili oldu:allalla::ehe
bende o çelişkiyi yaşıyorum..samsungun marketing sorunu varmış,türkiyeye kapalıymış.baska kaynaklardan yararlanıp yükseltirsen garantiden çıkıyormuş.marketing problemi olmayan bi androidli tel varmı acaba.lg540 optimus seceneklerime aldım onada bi bakayım 500tl altı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Valla işletim sistemi olarak androide lafım yok ama market olarak sıkıntılı,samsung cihazlarına destek vermiyor,htc ise arıza halinde muhatap bulmak zormuş.bencede 5800

SilentOne

SilentOne

Üye
5800 al ama biraz çıldırtabilir ilk 1 ay sonra herşey düzelecek

kajjmeran

Üye
    Konu Sahibi
5800 al ama biraz çıldırtabilir ilk 1 ay sonra herşey düzelecek
n73 kullanmıştım daha önce symbiana birazcık aşinalığım var gerçi farklılar tabikide çabuk çözerim herhal.yazılımsal sorunları dert etmem hallederiz her halde bişekilde ama telde donanımsal sorunlar nasıl ?okonuda çok problem cıkarıyormu?

1ht1baron

Üye
5800 alma derim cunku kendi tarayıcısıyla youtube ızlenmıyor ::S bolt kullanmak zoruunda kalıyorsun onun dısında herseyiyle guzel telefoın ama tek sorunu youtube acamaması

batuone

Üye
5800 al derim bende almayı düşünüyorum ama ilk bir ay kafayı yersin :zong: (dokunmatiğe alışmak biraz zaman alır :oke

kajjmeran

Üye
    Konu Sahibi
5800 alma derim cunku kendi tarayıcısıyla youtube ızlenmıyor ::S bolt kullanmak zoruunda kalıyorsun onun dısında herseyiyle guzel telefoın ama tek sorunu youtube acamaması
demek acmıyo,ya 6300 bile boltsuz falan acıyor..dokunmatiğe gelince evet hiç kullanmadım ve biraz kasacak sanırsam,ama alışırız

kilisli822

kilisli822

Üye

LG GT540 Optimus - kampanyalı fiyat 500 tl + android

*bütçeni zorlarsan htc wildfire 5mp kamera + android 2.1

--------------- Ekleme ---------------

ancak kullanınca anlarsın sakın 5800 alma.
1.dokunmatik vasat
2.3d hızlandırıcı yok ve dokunmatikte kötü olduğu için oyun oynamak zor ve kaliteli oyun bulmak çok zor.
3.işletim sisteminin düzelmeyecek sıkıcı hataları var.
4.işletim sistemi görsel arayüz 0 (görsellik yok)
vs.vs.vs.vs.vs.vs...
bu saatten sonra 5800a para verilmez.
bütçene uygun bi android bul yada 2. el i phone (ama ikinci el tlf. o kadar para vermek göze gelir.)

--------------- Ekleme ---------------

bu arada androidte markete gerek yok. istedigin oyun prog. nette mevcut.

e1b1

e1b1

Üye
5800 güzel gibi geldi bana ama senin kararın..

Noks

Noks

Üye
htc wildfire 5mp kamera + android 2.1 +1

kajjmeran

Üye
    Konu Sahibi
htc wildfire 5mp kamera + android 2.1 +1
Wildifire de 240x320 çözünürlük var bu da az ve android uygulamalar için sorun çıkartıyormuş...
lg540 optimusu ciddi ciddi düşünüyorum.onunda resmi2.1 tr güncellemesi çıkıcakmış bu aralar,çözünürlüğü htc wildfire den iyi...ama lg telefonda nasıldır bilmiyorum,çevremdede kullananda yok acıkcası

twofan

twofan

Üye
5800 kendi browserinden youtube videoları izleniyor ama benim tavsiyemde birazdaha bekleyip i phone al

cron1

cron1

Üye
5800 al en iyisi

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
her türlü 5800 alalı 1 ay olmadı acayip memnunum youtube videolarını opera kullanarak da izleyebilirsin :oke:

By_Casparov

By_Casparov

Üye
x6nın düşmesini bekle derim dostum

kajjmeran

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım 5800 nı satacak 6-7 aylik,sadece alo demek icin kulanir.toplasan 20 defa foto cekmemistir,okadar yani.garantili 300 e sana vereyim dedi borcu varmis.kullanmadigım emektar bi nokia 1110 var onu istiyo alo demek icin.yada 6300 verip pazarlikmi yapsam

maktama

maktama

Üye
arkadasım 5800 nı satacak 6-7 aylik,sadece alo demek icin kulanir.toplasan 20 defa foto cekmemistir,okadar yani.garantili 300 e sana vereyim dedi borcu varmis.kullanmadigım emektar bi nokia 1110 var onu istiyo alo demek icin.yada 6300 verip pazarlikmi yapsam
sıfırı medimarkt'de 450 idi 1 hafta önce(şimdi ne kadar bilemiyorum) , telefon temizse, 300'alınır gibi geldi bana ama tabi başka seçenek varmı daha az fiyata diye araştır derim. bana iyi geldi. Bildiğin kişi oluşu da iyi, bişi olurda başında bitersin:)
yani almak istediğin telefonlar arasına 5800 xm ve 300 tel'ye buluyorum diyosan ben ce 5800, tabii para senin paran:)

kolaco

Üye
kardesım ctrlpda dan marketı root etmeden yukleyebılırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...