Ev işi yapan babalar DAHA MUTLU OLUYOR

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
    Konu Sahibi
Ev işi yapan babalar DAHA MUTLU OLUYOR
Toplam 1100 erkekle yapılan araştırma, ev işlerine yardım edip çocuğa bakan babaların daha mutlu olduğunu ortaya koydu​

İngiltere’de Çalışan Aileler Kurumu tarafından üniversitelere yaptırılan ve Lancaster Üniversitesi’nin yıl boyunca 1100 baba ile görüşerek gerçekleştirdiği araştırma sonucunda, ev işlerine yardım eden, çocukları ile daha fazla zaman geçiren ve eşleri çalışan babaların sayısının günümüzde arttığı ve daha mutlu oldukları görüldü.

Görüşülen babalardan yüzde 82’si aile hayatlarına daha uzun zaman ayırmak istediğini dile getirirken, okul çağında çocuğu olan babaların yüzde 43’ü, 5 yaş altında çocuğu olan babaların ise yüzde 21’i çocuklarının bakımı ile birebir ilgilendiklerini söylediler.
Araştırmayı yürüten uzmanlardan Dr. Caroline Gatrell, artık aile yapısının değiştiğini, babaların da çocukları ile zaman geçirmeyi ve daha yakın ilişkiler kurmayı istediklerini dile getirdi.

kol@j

kol@j

Üye
ben ev işi yapmam .. çocuklarla oynarım... onlarla ilgilenirim... bizim hanım da ev işi yapacak fırsatı bulur...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
fazla layt olmaya gerek yok çocuklara bakar eğlenir ev tamiri tadilatı vs bunlar yeterli

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bu ev işlerinin şirinliğinden kaynaklanmıyor :D
İş dünyasında sinir stres olacağıma ev işi yaparım :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bu bana küçük gelir Enes, sen giy bunu :D Bak sonra korkarsın, pişman olursun :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yoo bence çok yakışacak :d:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tarz meselesi tabii :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt