Telefon Tavsiyesi Nokia N8 mi E7 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 mi E7 mi ?
Haftaya N8 almayı planlıyorum . Forumlarda dolaşırken E7 yi gördüm . Yok efendim şöyle iyi böyle iyi N8 e bin çeker tarzı yazıları gördüm aklımı karıştırdı. Siz ne dersiniz ? N8 i alayım mı yoksa E7 yi mi beklemeliyim ?

Ayrıca N8 i de Nokia Shop tan değil de başka bir satıcıdan almayı düşünüyorum. Çok sıra varmış da Shop larda :) Haftaya piyasaya düşermiş. Nokia Shop tan almakla diğer yerlerden almak arasında bi fark yoktur sanırım ...?

Uruloki

Uruloki

Üye
valla E7 klavyesi var kamera 8 filan bence onu iş N8 ise eğlence yerine tutabiliriz ama E7 en az 3-4 ay yok bence yani N8 güzel ben kullanıyorum eski nokia yok artık bunu insanlar görmeli

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Evet ya bi de onun için 4 5 ay bekleyemem zaten . Teşekkürler yorum için :)

fedata

fedata

Üye
valla E7 klavyesi var kamera 8 filan bence onu iş N8 ise eğlence yerine tutabiliriz ama E7 en az 3-4 ay yok bence yani N8 güzel ben kullanıyorum eski nokia yok artık bunu insanlar görmeli
nedendir bilmem ama gerçkten e serileri acaip seri :D dediğin gibi iş için yapıyorlar heralde ondan.e51 kullanmıştm ya ne kadar hızlıdı ama anlatamam menü falan işlem duruş gerçekten e serileri iş adamlarına yakışır telefonlar..çok dayanıklı kasası vardı bide. bu arada arkadaşın sorusuna gelince bence n8 alacak paran varsa onu al..çok klavye hayranı biriysen bekle e7 al..kamerası düşük.sanırsam birde işlemci farkı vardı yanlış hatırlamıyosam 680'e 600 dü.ikisinin işlemci hızı

cenewar88

cenewar88

Üye
pek çok fark var arasında,
e7 40 gr daha ağır
n8in bataryası %8 daha güçlü
e7 dahili hafıza 16 mb diye yazıyor, sanırım yanlış bu ama doğruysa ciddi bir sorun (nokia.com.tr)
e7 için hafıza kartı desteği de yok gibi görünüyor, demekki bu iki bilgiden biri yanlış, neticede e7 bir adım geride
e7nin boyutu daha büyük
resim çözünürlüğü ve videoda n8in açık ara üstünlüğü var
e7 led flash n8 xenon
e7 25fps n8 30 fps video oynatımı (çekimi ikisinde de 25 fps)
n8in desteklediği video formatları e7'ye göre çk daha fazla

SilentOne

SilentOne

Üye
n8 al

Utku

Utku

Üye
n8:oke:

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyeler için teşekkürler :) Salı ya da pazartesi N8 elimde :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt