n8 kullanıcıları mutlaka dikkate alın

Sponsorlu Bağlantılar

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
n8 kullanıcıları mutlaka dikkate alın
birkaç saat önce telefonum bozuldu. kendini restartlayıp durdu ve ne soft format ne hard format atabildim. soft format atacak kadar zaman tanımıyordu tel açıldığı gibi restart atıyordu yine, onlarca kez tekrarladı ne yaptıysam düzelmedi. hard format attım. çok uzun bekledim ama ümidi kesmiştim açılmayacak diye. 5 dakika sonra birden ekranın ışıklarını görünce kendime geldim. telefon gitti yine nasıl yıkılmıştım anlatamam. gelelim muhtemel sebeplere
restart atmadan önce bikaç program indirdim. ikisi aktif olmak için telefona restart atın dedi, atmadım bekledim. üçüncü programsa "KMS v9.09 final" antivirüs programı. ne olduysa bu programdan oldu sanırm. veya "nokia n8 mod v1.1" programından. sizi şimdiden uyarmak istedim. bu iki program telefona zarar veriyor. başka yükleyip deneyen varmı içinizde bilmiyorum. iyiki dün yedek almıştım tamamen, şuan yedekleri geri yüklüyor telefona, zor da olsa düzeldi, fince olunca telefon dil de biraz sıkıntı yaptı ama şuan çalışıyor. şuan applere baktım, orijinaldeki çoğu program silinmiş, belki geri gelmez yedeklemeyle bilmiyorum. orijinal proların bazılarının yok olduğunu yazmışlar yabancı forumlarda da. aman dikkat edin. format atmak zorunda kalmak istemiyorsanız sistem modifiye ve antivirs programlarına dikkat edin ve mümkünse ovi storedan başka yerden indrmeyin.

• Beğen
Tepkiler: wolverinex ve meftun71

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler uyarın için, sende umarım ucuz atlatmışsındır.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım cihazın hızı nasıl kasıyormu,vede internette sörf rahatmı.halimizden anlarsın işte merak ediyoruz.seninde ekleyebileceğin bilgiler olursa sevinirim.cihazdan memnunmusun açıkcası.

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
web browser bazen kasıyor ama opera kullanıyorum o çok daha hızlı geldi bana.
mükemmel bi cihaz. fiyatı da ucuz olacakmış anlaşılan, muhakkak alın derim. ben 1.300e finlandiyadan getiren biriden aldım, çok vermişiz demekki... aman çok olsun da telefon elimizde patlamasın, şu sorunu bi halletsem hiç gözüme gelmez para
telefonun gövdesi de çok sağlam ayrıca, aliminyummuş galiba.
f-secure programı da çok zorlyr telefonu, onu da kullanmazsanız bi sıkıntı yok. üstüste webde pencere açsam da sorun olmuyor, ardarda uygulamalar açsam da. şu ismini verdiğim programlar sıkıntı yaptı sadece. aldığımdan beri belki 50 tane program denedim. bundan sonra denemeyecem :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
web browser bazen kasıyor ama opera kullanıyorum o çok daha hızlı geldi bana.
mükemmel bi cihaz. fiyatı da ucuz olacakmış anlaşılan, muhakkak alın derim. ben 1.300e finlandiyadan getiren biriden aldım, çok vermişiz demekki... aman çok olsun da telefon elimizde patlamasın, şu sorunu bi halletsem hiç gözüme gelmez para
telefonun gövdesi de çok sağlam ayrıca, aliminyummuş galiba.
f-secure programı da çok zorlyr telefonu, onu da kullanmazsanız bi sıkıntı yok. üstüste webde pencere açsam da sorun olmuyor, ardarda uygulamalar açsam da. şu ismini verdiğim programlar sıkıntı yaptı sadece. aldığımdan beri belki 50 tane program denedim. bundan sonra denemeyecem :)
Kardeş öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan,ama dikkatli kullan:oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
hayırlı olsun ve geçmiş olsun bn n8 alcam ama soyle 6 ay geçmeden program kurmam walla bi yerim yemez

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
ohooo :D o zaman 6 ay sonra al sen paranı boşa harcama şimdiden :D uygulama olmayacaksa at çöpe telefonu. risk alacan hacı! ekşını kest

yusufum1408

Üye
kardes n 8 i nasil turkce yapicam bana yardimci olurmusun lutfen bilgisayarida yeni aldim tam anlamiyorum telefon fransizca cok zor kullanmak

ozggurr

ozggurr

Üye
kardes n 8 i nasil turkce yapicam bana yardimci olurmusun lutfen bilgisayarida yeni aldim tam anlamiyorum telefon fransizca cok zor kullanmak

Benim bildigim kadariyla Nokia Care noktalarinda dili 80 TL civarinda bir ucret karsiliginda degistirebiliyorsunuz..

Yanlisim varsa duzeltme mesajlari gelecektir..

Not: Telefonda ingilizce secenegin olmasi gerek ingilizce yap dili once, sonra Turkce'ye cevirmeye bakarsin, en azindan daha kolay olur kullanimi...

meftun71

Üye
Nasıl yani Türkiye için üretilen N8 lerde Türkçe dil saçeneği yok mu ?

maron

maron

Üye
arkadaşım belki bi yardımımj dokunur benimde başıma geldi aynı olay telin bir kaç orji programı eksik ve eskisi gibi performans sıkıntısı oluyor bende ovi programıyla telin firm ware'sini yeniden yükledim ve telim düzeldi şimdi ilk aldıgım gibi düzeldi tel dene bence

ubeyd

Üye
PCimde XP 32bit kurulu navifirm kurup gerekli rm ve dil kodunu yazıp dosyaları RM-596 Klasörü oluşturup oraya attım gerisi forumda resimli olarak anlatılıyor zaten :oke:teli PCye bağladığınızda tüm sürücülerin yüklendiğinden emin olun:evet: telin rengine uygun türkçe dil kodunu navifirmden indirmek çok önemli:evet: Bangladeşten gelme N8imi phoenixle türkçe yaptım PCde XP yüklü olursa sorun olmuyor Her şeyi sırasıyla uygulamalı...Dostlar phoenix yada jafın kurulum ve kullanım tarifleri maxicep ve diğer forum sitelerinde resimli olarak anlatılıyor:yuruLÜTFEN en küçük bir noktayı dahi kaçırmadan uygularsanız türkçe olmaması için hiçbir sebep yok jaf N8 cable driveri bazen görmüyor SELAMETLE...:bye2:

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Nokia N8 mod v1.1 ' in zarar verebileceğini hiç düşünmüyorum .

Üst Alt