n900 bazı programlar eksik kuramıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaannnnn

Üye
    Konu Sahibi
n900 bazı programlar eksik kuramıyorum
örneğin skype bende yok telefonda uygulama yöneticisindede yok bazı ismini hatıtlamadığım programla uygulama yöneticisinde yok.ben skype indirdim kur diyince programı bulamıyorum diyor.ne yapabilirim bu konuda.teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar yokmu yardım edecek skype kurucam yok cihazda aim ayarlarından bilgileride girdim ama program yok ne skype nede amsn uygulamam yöneticisindede yok.nerden eklicem ben bunları.kataloglara bakıyorum nokia katalog güncellenmiyor hata veriyor.sorun ordamı.ordaysa ne yapacam...

yucelsahan

Üye
aynı sorunu bende yasıyorum ... bilen arkadaslar varsa bi zahmet yardim etsin..

burhankul

Üye
n900 de skype var kurmana gerek yok ayarlardan voip ve im ayarlarindan yapabilirsin ve msn yok kurulmuyo

amsn bendede kurulmuyo eyer cok kurcaladiysan skypede olmaz yeniden flasher programiyla flasla teli

kuavo15

kuavo15

Üye
bana hiç denk gelmedi:hmmm

kaannnnn

Üye
    Konu Sahibi
n900 de skype var kurmana gerek yok ayarlardan voip ve im ayarlarindan yapabilirsin ve msn yok kurulmuyo

amsn bendede kurulmuyo eyer cok kurcaladiysan skypede olmaz yeniden flasher programiyla flasla teli
voip ve ip ayarlarında bilgileri girebiliyorum ama program yok nerden açıcam programı.voipde herhangi bir ayar yapmam istersem bunu yapmak için çevrim içi olman gerekli diyor.nerden çevrimiçi olacam program hiçbiryerde yok.

burhankul

Üye
voip ve ip ayarlarında bilgileri girebiliyorum ama program yok nerden açıcam programı.voipde herhangi bir ayar yapmam istersem bunu yapmak için çevrim içi olman gerekli diyor.nerden çevrimiçi olacam program hiçbiryerde yok.

sadece skaype adini gir yeter telefon rehberinden arama yaparken skaype goruntulu yada normal cagimi diye ekran cikiyo telefon rehberi ayarlarindan video arama gosterilsinmi diye bolum onu isaretle yeter mesaj yazarkende skaype imi sec cevrim icinide saatin ustune bas orada cikan menuden durum cevrim icini sev

burhankul

Üye

sadece skaype adini gir yeter telefon rehberinden arama yaparken skaype goruntulu yada normal cagimi diye ekran cikiyo telefon rehberi ayarlarindan video arama gosterilsinmi diye bolum onu isaretle yeter mesaj yazarkende skaype imi sec

burhankul

Üye

sadece skaype adini gir yeter telefon rehberinden arama yaparken skaype goruntulu yada normal cagimi diye ekran cikiyo telefon rehberi ayarlarindan video arama gosterilsinmi diye bolum onu isaretle yeter mesaj yazarkende skaype imi sec cevrim icinide saatin ustune bas orada cikan menuden durum cevrim icini sev

kaannnnn

Üye
    Konu Sahibi

teşekkür ederim cevap için.dün akşam sen yazmadan ben buldum çözümü ama çok sağol bir allahın kulu çıkıp tarif etmedi senin yaptığını.ben bulmaya çalışırken yeni yazılım attım atarken hata verdi cihaz çöktü birsürü uğraştım bunun için anlıcan sonunda buldum.teşekkür ederim.

saruman_me

saruman_me

Üye
int üzerinden bedamı görüşebiliniyor acaba..?:hmmm

akiftahta

Üye
amsn kuran varmın 900 une

şafakhavuz

Üye
format gerekır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt