E72 internet üzerinden video izleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Thsx

Thsx

Üye
    Konu Sahibi
E72 internet üzerinden video izleme sorunu
arkadaşlar nokia e72 model telefonum var ama netten video açamıyorum izlesene.com dan falan hiçbir dosyayı oynatamıyorum youtubedekileride izliyemiyorum adobe flash player istiyor ne yapmam gerek yardımcı olun sitesine girdigim zaman system yada operator desteklemiyor diyor beyler bilen varsa yardım lütfen!

bozkurduz

bozkurduz

Üye
facebooktan izleyebilirsin diğerlerinden ben de izleyemedim

yafess

yafess

Üye
faceden nasıl izliyorsun anlatırmısın

alper_1

alper_1

Üye
merhaba; ben wireless ve turkcell tarafından tanımlanan erişim noktaları için yapmanız gereken ayarları sırasıyla yazayım,

1. wireless ayarı :
kontrol paneli / ayarlar / bağlantı / hedefler / internet / wireless ağı (isim neyse) / seçenekler / gelişmiş ayarlar / ıpv4 ayarları / telefoun ıp adresine kullanmış olduğunuz modemin arayüzüne giriş ip si (benim modemim zyxel modem arayüzüne giriş için ip numaram 192.168.1.1 fakat dikkat edilmesi gereken bir çakışma olmaması için son rakamın 5 fazlasını girmek yani girdiğim değer 192.168.1.6) / alt ağ maskesi 255.255.255.0 / standart ağ geçidi 192.168.1.1 / dns adresleri birincil dns 8.8.8.8 ikincil dns 8.8.4.4

2. turkcell internet erişim noktası ayarı :
kontrol paneli / ayarlar / bağlantı / hedefler / internet / turkcell internet / seçenekler / gelişmiş ayarlar / ağ türü ipv4 / telefonun ip adresi otomatik / dns adresleri birincil dns 208.67.222.222 / ikincil dns 208.67.220.220 / yakın kopya sunucu adresi 195.168.109.60:8080 / yakın kopya port no 0
hepinize kolay gelsin ...

berna112

berna112

Üye
arkadaşlar benimde bi sorunum var. eğer e72 kullanmayı iyi bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?ben 2 ay oldu e72 aldım.tema indirdim yükledim.en az 30 tane oldu.ama aralarında sevmediklerim vardı ben onları kaldıramıyorum.lütfen yardımcı olun.temalar telefona yüklenmişti ama bi türlü silemiyorum

alper_1

alper_1

Üye
kontrol paneli / uygulama yöneticisi / yüklü uygulamalar a bir göz at istersen ordan kaldırabilirsin.

laglagaa

Üye
arkadaşlar benimde bi sorunum var. eğer e72 kullanmayı iyi bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?ben 2 ay oldu e72 aldım.tema indirdim yükledim.en az 30 tane oldu.ama aralarında sevmediklerim vardı ben onları kaldıramıyorum.lütfen yardımcı olun.temalar telefona yüklenmişti ama bi türlü silemiyorum

Arkadaşım telefonunu bilgisayarına bağla depolama olarak işaretle telefonunda bilgisayarındaki gizli dosyalar gözükür halde olsun hafıza kartının içine girip oradan kaldırabilirsin bi gözat eğer yapamaz isen daha detaylı bir şekilde anlatırım

Thsx

Thsx

Üye
    Konu Sahibi
beyler bende facebook tan indirip izliyebiliyorum videounun üstüne basınca indirme işlemi gerçekleşiyor
ama ben direk bastığımda izlemek istiyorum bilgisi olan yazsın lütfen...

bozkurduz

bozkurduz

Üye
beyler bende facebook tan indirip izliyebiliyorum videounun üstüne basınca indirme işlemi gerçekleşiyor
ama ben direk bastığımda izlemek istiyorum bilgisi olan yazsın lütfen...

nasıl izleyebiliyorsun? ben öneden izliyordum şimdi tekrar denedim olmadı.

Thsx

Thsx

Üye
    Konu Sahibi
nasıl izleyebiliyorsun? ben öneden izliyordum şimdi tekrar denedim olmadı.

kardeş facebook'ta herhangi bir videonun üstüne bastığım zaman indirilsin mi diye bir yazı geliyor okeylediğim zamanda indirip realplayer'de açıyor ama ben direk üstüne bastığımda izlemek istiyorum sadece facebook değil mobil olmayan sitelerde..

berna112

berna112

Üye
ya bu temaları ben telefona yüklemiştim.yani tamamen yüklendi ama bi sorun var arkadaşın dediği yolu izledim uygulama yöneticisi yüklü dosyaları açtığımda ekran bomboş görünüyo.seçeneklerden işlem kaydını göster falan dediğimde bile hafıza dolu bazı programları kapatıp yeniden deneyin diyo.ama hjiç bi program açık deil.anlamadım ben bu işten...

yafess

yafess

Üye
olmadı dediğini yaptım

rodeo_mustafa

Üye
önceden izleyebiliyordum şimdi denedim izleyemedim. anlamadım

önceden bende videoyu indirip izleyebiliyodum son 1 haftadır faceden video indiremiyom videoya tıkladığımda yine aynı sayfa açılıyo ne olduysa facedeki güncellemeden sonra oldu

mehmet34000

Üye
Arkadaşlar daha önce opera mini den facebook videolarını bende indirebiliyordum ama şimdi olmuyo bu konu hakkında gelişme olursa burada paylaşım yapalım ...

Thsx

Thsx

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar şu işe bi nokta koyalım şimdi internet üzerinden herhangi bir siteden nokia e72 ile video açamıyacakmıyız ya bi bilgisi olan yokmu..

mehmet34000

Üye
youtubeden ben video seyredebiliyorum ama facebooktan seyredemiyorum indirme de iptal olmuş...

--------------- Ekleme ---------------

Siz facebooktan video indirebiliyormusunuz?

major007

Üye
alper kardeşim paylaşım için teşekkürler.ancak dns ayarlarını vodafone ve avea içnde verme imkanın varsa memnun olurum.vodaone denedim olmadı..

alper kardeşim paylaşım için teşekkürler.ancak dns ayarlarını vodafone ve avea içnde verme imkanın varsa memnun olurum.vodaone denedim olmadı..

merhaba; ben wireless ve turkcell tarafından tanımlanan erişim noktaları için yapmanız gereken ayarları sırasıyla yazayım,

1. wireless ayarı :
kontrol paneli / ayarlar / bağlantı / hedefler / internet / wireless ağı (isim neyse) / seçenekler / gelişmiş ayarlar / ıpv4 ayarları / telefoun ıp adresine kullanmış olduğunuz modemin arayüzüne giriş ip si (benim modemim zyxel modem arayüzüne giriş için ip numaram 192.168.1.1 fakat dikkat edilmesi gereken bir çakışma olmaması için son rakamın 5 fazlasını girmek yani girdiğim değer 192.168.1.6) / alt ağ maskesi 255.255.255.0 / standart ağ geçidi 192.168.1.1 / dns adresleri birincil dns 8.8.8.8 ikincil dns 8.8.4.4

2. turkcell internet erişim noktası ayarı :
kontrol paneli / ayarlar / bağlantı / hedefler / internet / turkcell internet / seçenekler / gelişmiş ayarlar / ağ türü ipv4 / telefonun ip adresi otomatik / dns adresleri birincil dns 208.67.222.222 / ikincil dns 208.67.220.220 / yakın kopya sunucu adresi 195.168.109.60:8080 / yakın kopya port no 0
hepinize kolay gelsin ...

grudge27

Üye
slm berna tema silme ile ilgili bir sorunun var sanırım, Bu soruna çözüm bulabildin mi? Konu ile ilgili mesajları okurken senin mesajını okudum.

dippy

Üye
Arkadaşlar Tema Yüklüyorum Uyumlu Değildir Deval Edilsin mi Diyo. Yardımcı Olabilirmisiniz Bulabileceğim Tema Sitesi Fln. Şimdiden Teşekkürler ~