Nokia N8 Çıktı Fiyat 1.200 TL Hayırlı Olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Çıktı Fiyat 1.200 TL Hayırlı Olsun

reklam olmasın ama göstermek amaçla hayırlı olsun

Anußis

Anußis

Üye
x6 ilk cıktıgndada bu sitede vardı 699 tl diyordu 16 gbye bi baktk 950den satılmaya baslanmıs

FeeLz

Üye
hayırlı uğurlu olsun :)

XaeRa

Üye
Ben Bakırköy Nokia şhop ile konuştum adamlar diyor binlerce kapora bırakan var..Ön sipariş almışlar bir ton..Tahmini fiyata gelincede 1200 1300 diyor max..zaten 1300 üstünde vermem :D
Ama hayırlısı bakalım ne olacak birde bu ay sonu geliyormuş telefonlar..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Eğer nokia bu cihazı piyasaya pahalı sürmezse(1200 TL üstü)bu cihaz tutacak galiba.

coolmen

coolmen

Üye
arkadaşlar ürün metrocity nokia shopta var 990 tl ama ilk parti malları sona ermiş 2 partiyi bekliyoruz diyorlar 1200 tl vermeyin sakın 1100 gecmicek demişlerdi arkadaşım 2 tane aldı siyah ve grisini var sadece 990 tl den altı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
arkadaşlar ürün metrocity nokia shopta var 990 tl ama ilk parti malları sona ermiş 2 partiyi bekliyoruz diyorlar 1200 tl vermeyin sakın 1100 gecmicek demişlerdi arkadaşım 2 tane aldı siyah ve grisini var sadece 990 tl den altı
Kdv dahil 990 tl mi harika o zaman.

alevtopu

Üye
vay arkadaş ne paralar dönüyor be... 3 ay sonra 800 liraya iner niye acele ediyonuz ki...

SilentOne

SilentOne

Üye
3 aymı bn 6 ay da 800 die dusunuyordum

asdfg12asd

Üye
999tlden satıolar

kadikoy

kadikoy

Üye
fiyat uygundur.ALALIM...:aha:

abdulkerim

abdulkerim

Üye
950 tl ye iphone 3gs aldım 1 ay önce.kullanamadım üste 350 tl verip n8 le takas ettim.ama içim rahat

erquin

erquin

Üye
999 tl

kleman

Üye
etmeyin eylemeyin arkadaşlar bu cihaz başınıza bela olucak hd videosu 12 mp kamerası aldatmasın sizi tam bi at arabası yurt dışını olanını kullandım kuzen misafir geldi yurt dışından bendeki WAVE ile 2 gün boyunca her özelliklerini kıyasladım inanınki abartılacak kadar kaliteli birşey deil..WAVE işlemci hızı ekran kalitesi alüminyum kasa gözle görülen açık ara farkları yazılımsal olarakta samsung ve iphone kullananlar için söylüyorum tam bi fiyasko.bu 2 markadan sonra nokıanın amiral gemisi diye adlandırdığı n8 kağnı gibi glicek size her konuda internet bağlantısı sayfa geçişleri ekran kışı..demem oki bu cihazı sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlarım paranıza yazık etmeyin nokıa bittiii bittiii samsung devraldı tahtını çok daha kalite ürünler üretiyo tüm dünya kabullendi bunu artık.. htc bile kendine en büyük rakip samsungu görüyo nokıayı kategoriye koymuyo bile.. ben kullandım ve hiçde abartıldıı gibi olmadığını anladım.. bence baya bi bekleyin derim..size illaki samsungda alın demiyorum htc çoook başarılı pda lar üretiyo onlarada bir bakın derim ben tercihimi WAVE de kıldım çokta memnunum.. saygılar..

mraz

mraz

Üye
bir çok siteden baktım bu kadar şaçma fiyat farkı olamaz kimi 1100 den kimi 1500 den satyor(nakit)..herhalde ilk partları kaça satarsak o kadar kar diyorlardır.sabırsızlabıyorum ama çok da para verilmezki şimdi.beklemek lazım

noname2040

Üye
nokia shoplarda 999 TL ye satılıyor N8
yalnız ilk parti ürün tükendi. bayram sonrası sürüsüne bereket gelecek
internetteki satıcılardan almayın kazıklıyorlar.
en ucuz yazdıkları fiyat 1145 tl ki 145 tl daha pahalı.

haliloz95

Üye
özelliklerini yalan yazmışlar sanırım. video çekerken flaş yok diyorlardı orda led flash war yazıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt