Digiphone DG89 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osmancan71

osmancan71

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone DG89 yardım
arkadaşlar gidiphone dg 89 telefon almayı düşünüyorum mümkünse menüsünün görünümünü paylaşırmısınız vede telefon hakkında biraz yorum yaparmısınız??

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
butun çin malları aynıı sadece ustunde ya digiphone yazıyo ya trident onemli olan servis hizmetii gold elektronikse servisi hemen al sorun oldugunda yardımcı olurlar 3 gunde elide olur telefon

osmancan71

osmancan71

Üye
    Konu Sahibi
butun çin malları aynıı sadece ustunde ya digiphone yazıyo ya trident onemli olan servis hizmetii gold elektronikse servisi hemen al sorun oldugunda yardımcı olurlar 3 gunde elide olur telefon

peki bunu nerden öğrencem servis hizmetini ?

--------------- Ekleme ---------------

evet baktım gold elektronik yazıyor ana sayfasında

peki şimdi bu markada olan tüm telefonların servisi gold elektroniktir demi mesela ben akakce den alacam orda fiyatları var 220 ye

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
orasını bilemiyoorum ama bi sorsan iyi edersin cunku benim telefonda kucuk bi ses problemi yasandıı adamlar hemen sıfırını gonderdi 3 gun içinde yanii benim tavsiyem diğerleri sanırkm problem ysatıyo 2 ay beklen bile var ayrıca bozuk geliyo siteyi dolas anlarsın almak istersen digiphone dg 27 öneriimm kammera harici diğer özellikleri oldukca hoş dokunmatigi cok hassas nerdeyse parmak etiyle calışıyoo ve en cok sasırdım wifi dusun 1 km otete otogar var ordaki otobuserin wilesini cekiyoo ama sunu soleyim wifi kodunun ozellikle 14a ile baslayanını al denediim gordum aynı telde cekeim farklılıgı var 14 a baya guclu hp labtobun bazen gormediği baglantıgı goruyoo denedemm ben ama karar senn gold elektronik olmasına dikkat et

osmancan71

osmancan71

Üye
    Konu Sahibi
orasını bilemiyoorum ama bi sorsan iyi edersin cunku benim telefonda kucuk bi ses problemi yasandıı adamlar hemen sıfırını gonderdi 3 gun içinde yanii benim tavsiyem diğerleri sanırkm problem ysatıyo 2 ay beklen bile var ayrıca bozuk geliyo siteyi dolas anlarsın almak istersen digiphone dg 27 öneriimm kammera harici diğer özellikleri oldukca hoş dokunmatigi cok hassas nerdeyse parmak etiyle calışıyoo ve en cok sasırdım wifi dusun 1 km otete otogar var ordaki otobuserin wilesini cekiyoo ama sunu soleyim wifi kodunun ozellikle 14a ile baslayanını al denediim gordum aynı telde cekeim farklılıgı var 14 a baya guclu hp labtobun bazen gormediği baglantıgı goruyoo denedemm ben ama karar senn gold elektronik olmasına dikkat et

verdiğin bilgiler için çok tşk ederim msn adresmi eklermisin 1 2 soru kaldım kafamda onlarıda sorayım
[email protected]

birde digiphone dg 27 al demiştin çin malı olduğu için dokunmatiğe güvenemiyorum şimdi wireless i kullancam sık sık zaten onun için wireless li bişey arıyorum wentto f7 ve tiriden w-t10 digiphone dg 89 arasında kaldım ama dg 89 alacam heralde sadece bide şu menü görünümü merak ediyorum :S hiç bi yerde bulamadım menü görünümünü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...