HTC desire önemli bir sorun var..

Sponsorlu Bağlantılar

burokoli

Üye
    Konu Sahibi
HTC desire önemli bir sorun var..
Merhaba arkadaşlar... HTC desire aldım gerçekten güzel ama bazı sorularım var. Sanırım yüklediğim bir eklentiden dolayı biryere girince liste halinde birşeyler var diyelim altta reklam çıkıyor ve kapatamıyorum..lütfen yardım edermisinz?

kol@j

kol@j

Üye
son yaptığın işlemi hatırlamaya çalış...

yüklediğin neyse kaldır..

daha önce genellikle bu önerilir...

burokoli

Üye
    Konu Sahibi
google reklamı bu bildiğimiz. ör: advanted task maneger yada unistal proğramı kurmuştum bunların altında çıkıyor resimli reklamlar..

kol@j

kol@j

Üye
senin telefona, telefon mantığıyla yaklaşmak yanlış... yarı bilgisayar. o ...

corozan

Üye
task menageran kapat ve ayarlardan veri iletişimini iptal et sorunun düzelir:)

burokoli

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun arkadaşlar veri iletişimini nasıl kapatacağım ingilizcem var ama çözemedim telefon ingilizce.olay şuymuş onu anladım proğramlarla ilgili sanırım ücretli sürümünü almayınca alta reklam koyuyo

şazenuş

şazenuş

Üye
çok sağolun arkadaşlar
Kod:
veri iletişimini nasıl kapatacağım ingilizcem var ama çözemedim telefon ingilizce.olay şuymuş onu anladım proğramlarla ilgili sanırım ücretli sürümünü almayınca alta reklam koyuyo

kardeş telefonunu türkçe yapmak için a.marketten morelocale2 programını indir ve kur.desiren Türkçe olsun.

burokoli

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız arkadaşlar şarjı gerçekten çok az gidiyor.. bunun için ne yapayım (tüm önlemleri alıyorum ona rağmen )

şazenuş

şazenuş

Üye
Şebeke modülü sadece gsm yap.wcdma olursa sarji çok yer.birde hareketli duvar kağıdı koyma.sadece düz siyah olan bir duvar kağıdı var.onu koy.:oke:

03samet17

Üye
htc desire hd mi kullaniyorsun arkdasim ?

burokoli

Üye
    Konu Sahibi
HTC desire Hd değil malesef kardeş.. hala şarj olayını çözemedim çok hızlı gidiyor... GPS kapalı herşey ayarlı sadece net açık arada sırada..

Pasa_86

Üye
HTC desire Hd değil malesef kardeş.. hala şarj olayını çözemedim çok hızlı gidiyor... GPS kapalı herşey ayarlı sadece net açık arada sırada..

Power mangerden gps bluetoot 3g wirelees kapalı komdunda olduguna bak animasyonlu ekran koruyucu kullanma. Ekran ısıgını dusur. Sorun olmamısı lazım ben bu durumlarda konustıgm halde 2.5 gun sarjı gıdıyor. Tabı daha fazla olmazını ısterım 1230 amperlık batarya yerıne 1600 ıs gorurde artar, onun ıcın htc maıl cekelım.

kimmiso

Üye
htc DESİRE s uygulama yükleyemiyorum neden dir acep?

Üst Alt