n8 youtube

Sponsorlu Bağlantılar

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
n8 youtube
daha farklı olduğunu zannettiğim bir youtube programı yükleyeyim derken teldeki orijinali silindi ve program çalışmıyor. n8deki orijinal youtube programını tekrar nasıl bulabilirim?

clubberss

clubberss

Üye
Hard Format attt...

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
:) daha neler güzel abim... web tarayıcısını kullanıyor program neticede, girebiliyorum youtube'a ama homedaki güzel ikon yerine bookmark işareti oldu sadece. bunu düzeltmek için sordum programı

XaeRa

Üye
Nerden aldın ?

SilentOne

SilentOne

Üye
walla n8 i adam direk bozmuşş:D

uzun85

Üye
Nokia n8 in şarjı nasıl gidiyor kullananlar cevap yazabilir mi.
Yoksa n900 gibiyse almak için hiç uğraşmayayım.

ozggurr

ozggurr

Üye
Nokia n8 in şarjı nasıl gidiyor kullananlar cevap yazabilir mi.
Yoksa n900 gibiyse almak için hiç uğraşmayayım.

Hic tavsiye etmiyorum, berbat bir telefon (!) Sarj yok ki gitsin (!)
Telefon acilmiyor bile(!)
Dusunsene 3D oyun oynayacaksin 6 saat boyunca araliksiz, Cep telefonundan cat diye sarj gidecek... Ugrasilir mi almak icin (!) 12 gun gitmeyen sarja sarj denmiyor artik...

Marstaki robotlarin enerji modullerini kullanmadi gitti Nokia, adami resmen enayi yerine koyuyor, batacak zaten (!)...

Sarji 12 gun giden
3D flash destegi sunan (gelecek teknoloji simdiden verilecek aga yok oyle)
Webden video indirebilen
Videolarin formatlarini degistirebilen
Televizyona baglaninca cozunurlugu telefon modundan bilgisayar moduna gecen
Butun video formatlarini ve altyazilarini okuyan, degistiren, yazabilen
Icinde mini bir Blue-ray yazici bulunduran
Icabinda ekran isigi flash gibi parlak ayarlanabilen
3D hologram modunda calisabilen (kullanici tercihi)
En fazla 650, bilemedin 800 TL cikis fiyatli olacak ve fiyati cattanak diye dusmeyecek [ilk alanlarin morali bozulmasin diye]

telefon yapmadikca Nokia almak enayiliktir diyorum.
Ucakta falan yonumuzu bulmaya yarayan teknolojiyi bize veren Iphone almak icin falan ugrasmaya deger valla, dusunsene ucakta kayboldun napcan? (!) [kabul ediyorum burasini cok abarttim]
Samsung icin de deger ya 15 gun gidiyor sarji(!)
Motorola icin hersey yapilir, bitmeyen sarj icat etmisler(!) Bada yaziliminin icine dinamo modulu koymuslar, enerji bittikce kendini yeniliyormus.. 99 yil sonra ancak bitiyormus...(!) Dusun yazilimsal dinamo diyorum, seytanin aklina gelmez (!) :)
HTC demiyorum bile, dusun (!)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hic tavsiye etmiyorum, berbat bir telefon (!) Sarj yok ki gitsin (!)
Telefon acilmiyor bile(!)
Dusunsene 3D oyun oynayacaksin 6 saat boyunca araliksiz, Cep telefonundan cat diye sarj gidecek... Ugrasilir mi almak icin (!) 12 gun gitmeyen sarja sarj denmiyor artik...

Marstaki robotlarin enerji modullerini kullanmadi gitti Nokia, adami resmen enayi yerine koyuyor, batacak zaten (!)...

Sarji 12 gun giden
3D flash destegi sunan (gelecek teknoloji simdiden verilecek aga yok oyle)
Webden video indirebilen
Videolarin formatlarini degistirebilen
Televizyona baglaninca cozunurlugu telefon modundan bilgisayar moduna gecen
Butun video formatlarini ve altyazilarini okuyan, degistiren, yazabilen
Icinde mini bir Blue-ray yazici bulunduran
Icabinda ekran isigi flash gibi parlak ayarlanabilen
3D hologram modunda calisabilen (kullanici tercihi)

telefon yapmadikca Nokia almak enayiliktir diyorum.
Ucakta falan yonumuzu bulmaya yarayan teknolojiyi bize veren Iphone almak icin falan ugrasmaya deger valla, dusunsene ucakta kayboldun napcan? (!) [kabul ediyorum burasini cok abarttim]
Samsung icin de deger ya 15 gun gidiyor sarji(!)
Motorola icin hersey yapilir, bitmeyen sarj icat etmisler(!) Bada yaziliminin icine dinamo modulu koymuslar, enerji bittikce kendini yeniliyormus.. 99 yil sonra ancak bitiyormus...(!) Dusun yazilimsal dinamo diyorum, seytanin aklina gelmez (!) :))
:kop:

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
bana cevap yok mu yine :) n8i bozmadım merak etmeyin bi pro silindi de youtube webden gayet kolay çalışıyor. sadece ana menüde karizmatik ikon olmuyo bookmark ikonu oluyo tek fark bu. ama nerden indirilir bu uygulama? ovide de yok!

ozggurr

ozggurr

Üye
daha farklı olduğunu zannettiğim bir youtube programı yükleyeyim derken teldeki orijinali silindi ve program çalışmıyor. n8deki orijinal youtube programını tekrar nasıl bulabilirim?

cep telefonunu kullanarak mobile.google.com sitesine gir

asagi dogru google programlari siralanmis olmasi lazim, youtube var listede. tikla... indir. hayirli olsun.

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
yükledim onu özgür hocam, s60 v5 için oradaki program n8de çalışmadı malesef. şimdi daha başka bi sorun yaşıyorum. social network programını homescreene koyamıyorum widget olarak. hard formattan sonra en ciddi sorunum bu. uygulamayı bulsam nette silip tekrar yükleyecem olur belki ama uygulama nette yok

ozggurr

ozggurr

Üye
yükledim onu özgür hocam, s60 v5 için oradaki program n8de çalışmadı malesef. şimdi daha başka bi sorun yaşıyorum. social network programını homescreene koyamıyorum widget olarak. hard formattan sonra en ciddi sorunum bu. uygulamayı bulsam nette silip tekrar yükleyecem olur belki ama uygulama nette yok

Bende yuklu, program aciliyor ancak youtube yasakli oldugu icin baglanti hatasi veriyor.

Sende youtube programi hic mi acilmiyor? Yoksa baglanti hatasi mi veriyor...

--------------- Ekleme ---------------

Vallahi su youtube'u yasaklayan zihniyeti de bozacak birseyler olsa keske...

Turkiye'dekiler anlamis hislerimizi de bakalim Cin ne zaman anlayacak...

Üst Alt