N8 almam için bana neden söyleyin ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
N8 almam için bana neden söyleyin ?
ben n8 multimedia açısından cok mükemmel görüyorum ancak elimde n900de var öyle bi özellik deyinki n900e kıyaslama imkanım olsun

*Lütfen kamera ve symbian3 demeyinde

bunun dışında bana bi güzel özellik söyleyin eğer gerçekten mükemmel ise almayı düşünüyorum

bu arada bataryanın cıkması için arka kasanın sökülmesi gerekiyormus :hmmm nasıl oluyor

cortex47

cortex47

Üye
USB On-The-Go özelliği ve mkv video oynatma desteği...

franzliszt

franzliszt

Üye
USB On-The-Go özelliği ve mkv video oynatma desteği...

ikiside var kardeşim mkv izliyorum filmleri usb on the go da var anlatımı meego destekde ve ayrıca cd yazmışlar onuda anlatıyorlar linux olduğu için yazmışlar oturup.

--------------- Ekleme ---------------

elinde n900 varsa ne istiyorsun daha :D ek olarak hd video kayıt 12 megapixel kamera hdmi dolby teknolojisi var ekran amoled ve ek birkaç özellik daha bunların yanında n900 ün artıları başka kulvarda bu cihaza ağır basıyor tabi internet işlemci hafıza gibi özellikleri daha iyi n900 sende biliyorsun . tabi linux ya cihazımız her bir şekle giriyor ps3 kırıyor düşünce gücüyle arama gibi şeylerde geliyor iyi yani

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N900 ün varsa niye n8 alacanki

rizabakir

Üye
fm transmitter,usb charger falan

ozggurr

ozggurr

Üye
ben n8 multimedia açısından cok mükemmel görüyorum ancak elimde n900de var öyle bi özellik deyinki n900e kıyaslama imkanım olsun

*Lütfen kamera ve symbian3 demeyinde

bunun dışında bana bi güzel özellik söyleyin eğer gerçekten mükemmel ise almayı düşünüyorum

bu arada bataryanın cıkması için arka kasanın sökülmesi gerekiyormus :hmmm nasıl oluyor

Nokia N8'de bataryayi kendiniz cikartamiyorsunuz. Eger batarya ile ilgili herhangi bir sorun olursa yetkili bir teknik servise goturmeniz gerekiyor. Kasayi kendiniz acarsaniz garanti disi kaliyor.

Telefonu kullanirken herhangi bir nedenden dolayi cevap vermeme, donma durumu meydana gelirse 8 sn boyunca acma kapama dugmesine basili tutmaniz gerekiyor. 8 sn sonra telefondan ard arda 3 kez titreme geliyor ve telefon yeniden baslatiliyor.

N8 ve N900 tamamen farkli platformlar. Iki cihazin birbirine karsi ustunlukleri var.
N8'in kamerasini ve symbian demeyin demissin, ne dememizi bekliyorsun?

Ekrani bastirmatik degil, dokunmatik.. Coklu dokunma destegi var.
Bluetooth mouse ve klavye haricinde USB mouse klavyeyi de destekliyor.
Bluetooth 3 farki var.
HD televizyonlara baglanabiliyor/tuplu televizyonlara da baglanabiliyor.
Sim karti takmak icin pili cikartmak zorunda degilsin.
Symbian V5 programlarinin cogunu destekliyor.
Arkadaslarin dedigi gibi radyo yayini da yapabiliyorsunuz. Asagidaki videolari sabirla izlemenizi tavsiye ederim.

Bir bilgisayar olarak Nokia N8:

Bu da kendi telefonumla cektigim HD video ornegi, kendi cekimimdir, bakmayin cinliler olduguna :)
Video sitedekinden cok cok daha net ve akici aslinda ama upload edince kalite mecburen sitenin destek verdigi cozunurluklere dusuyor. Yine de birseyler ifade eder:

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım iyi güzel anlatıyorsunda symbian 3 veya 4 de cıksa görüyoruzki flash player asla gelmeyecek gibi !

o yüzden ve ben bi yerde okudum yanında iki özel dişli torna vida veriyorlar onunla arka kapak cıkıyormus. bildiğin gibi symbianlarda seninde dediğin gibi takılma donma gibi bi takım sorunlar var bunları dert ediyorum ! usb özelliği n900dede mevcut

şimdi demek istediğim n8 şimdi çok pahalı bir fiyata cıkacak ve n900e göre bakıyorumda pek ahım şahım özellik yok acıkcası sadece iphoneye biraz rakip olabilmek için ugraş veriyor. ben iphone taraftarı değilim ancak öyle gözüküyorki n8de hayal kırıklığı olacak gibi :( neden derseniz

3 kişiselleştirilebilir ekrana daha yeni geçti n8 ile ancak HTClerin yenilerinde 7 ekrana kadar ekran yapabiliyorsunuz

ve tekrar öyle gözüküyorki n8de ahım şahım değil

ozggurr

ozggurr

Üye
arkadaşım iyi güzel anlatıyorsunda symbian 3 veya 4 de cıksa görüyoruzki flash player asla gelmeyecek gibi !

o yüzden ve ben bi yerde okudum yanında iki özel dişli torna vida veriyorlar onunla arka kapak cıkıyormus. bildiğin gibi symbianlarda seninde dediğin gibi takılma donma gibi bi takım sorunlar var bunları dert ediyorum ! usb özelliği n900dede mevcut

şimdi demek istediğim n8 şimdi çok pahalı bir fiyata cıkacak ve n900e göre bakıyorumda pek ahım şahım özellik yok acıkcası sadece iphoneye biraz rakip olabilmek için ugraş veriyor. ben iphone taraftarı değilim ancak öyle gözüküyorki n8de hayal kırıklığı olacak gibi :( neden derseniz

3 kişiselleştirilebilir ekrana daha yeni geçti n8 ile ancak HTClerin yenilerinde 7 ekrana kadar ekran yapabiliyorsunuz

ve tekrar öyle gözüküyorki n8de ahım şahım değil
Sen de iyi guzel anlatiyorsun bu arada... Senin de edebiyat supermis :) Flash 4 (flash 10.1) N8 ile geldi, nereye hangi flash player gelmeyecek gibi???

Sevgili kardesim, ne yapacaksin o kadar kisisel ekrani bilmiyorum da, bence sende N900 varsa hicbirsey alma.

Yoksa da alma.. :)

Sen saniyorum gercek hayalkirikliklarini hic yasamamissin, 7 tane degil de 3 tane ev ekrani var diye insan hayalkirikligina ugrar mi hic.. kendinin kiymetini bil oyle basit seyler icin hayal kirkiliklarina ugrama..

Ben sahsen 2. ve 3. ev ekranini hic kullanmiyorum bile..

Bir de anladigim kadariyla kim ne derse desin sen zaten herseyi biliyor ve aslinda kararsiz vs de degilsin..

N900 fiyati su anda 650 tl burada, N8 fiyati 1000 TL, Iphone 3Gs fiyati 1400 tl ve iphone 4 fiyati 1800 tl

venusutarit

venusutarit

Üye
İnsan görmek istediğini görür istemediğini görmez senin alasın yoksa N8 altın yumurtlasada beğenmezsin

umutgidik

umutgidik

Üye
Paran çok geliyordur :) Bekle hiç acele etme. Büyük ihtimal versiyon 2 N8'ler gelecek daha UYGUN fiyata hemde.. Ama acele etme...

SilentOne

SilentOne

Üye
v2 n8 ler rahat 800 tl den gelir v3 n8ler gelirmi bilemem artıq

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
aga 800 tl mi nasıl olacak o x6 şuan 800 tl zaten :S 12 mp kamera var :D vay anasını nasıl o kadar ucuz olacakki

XaeRa

Üye
Karışmayın alsın bi dandik telefon görsün bi neden söyleyin diyor bide tartışıyor :D

aga 800 tl mi nasıl olacak o x6 şuan 800 tl zaten :S 12 mp kamera var :D vay anasını nasıl o kadar ucuz olacakki

V2 den bahsediyor V3den değil..Hem N8 çıkınca x6 400 500 e kadar düşer..

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Karışmayın alsın bi dandik telefon görsün bi neden söyleyin diyor bide tartışıyor :D

V2 den bahsediyor V3den değil..Hem N8 çıkınca x6 400 500 e kadar düşer..

iyiki sorduk ha xaera ... :D o kadar para verip sonra bi seyden dolayı hayal kırıklığına ugramayalım..

n97de ilk cıktıgında mükemmel diyorlardı bi baktık nokianın ceosu n97bizim için hataydı diyor.

umutgidik

umutgidik

Üye
iyiki sorduk ha xaera ... :D o kadar para verip sonra bi seyden dolayı hayal kırıklığına ugramayalım..

n97de ilk cıktıgında mükemmel diyorlardı bi baktık nokianın ceosu n97bizim için hataydı diyor.
:oke::oke::oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt