N97 internette veya facebooktaki videoları oynatamama problemi!YARDIM LÜTFEN

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhanbakirci

Üye
    Konu Sahibi
N97 internette veya facebooktaki videoları oynatamama problemi!YARDIM LÜTFEN
3 aydır n97 kullanıyorum.internetteki videolari ve facebooktakı vıdeoları play i takladıgımda ındırmeye baslıyor ve ındırırken yurutme ozellıgını kullanıyor ama 3gp dısındakı hıcbır vıdeoyu oynatmıyor.vıdeo oynatma basarısız kısmen oynatmayı denıyor yazıyor ve sadece sesi verıyor goruntu yok.eger bılgısı olan arkadaslar warsa yardımlarını beklıyorum...:off:

alpbugra88

alpbugra88

Üye
aynı sorun bende de var kardesım yardım etcek kımse yok mu ya ben telımıde hackleyemedım olmuo nedense :(

log1n

log1n

Üye
videoyu telefona sen atıcaksan mp4 e dönüştürüp atarsan açar ama sana şu programı tavsiye edebilirim. FormatFactory i indir videonu dönüştür telefona at keifle izle :oke:

zatenosman

Üye
3 aydır n97 kullanıyorum.internetteki videolari ve facebooktakı vıdeoları play i takladıgımda ındırmeye baslıyor ve ındırırken yurutme ozellıgını kullanıyor ama 3gp dısındakı hıcbır vıdeoyu oynatmıyor.vıdeo oynatma basarısız kısmen oynatmayı denıyor yazıyor ve sadece sesi verıyor goruntu yok.eger bılgısı olan arkadaslar warsa yardımlarını beklıyorum...:off:

Kardeşim bildim bi konuya değindin eyer videoyu kısmen oynatmayı deniyosa bilki video çözünürlüğü telefona ağır gelmiştir yani o videoyu gösteremiyordur ozamanda sesi oynatıo görüntüyü göstermiyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt