Symbian s60v5 *.exe Türkçeleştirme ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Symbian s60v5 *.exe Türkçeleştirme ?
Başlık yeterli sanırım. Elimdeki hiçbir programla, *.exe içine gömülü dil kısmını düzenleyemiyorum. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

alemburda

alemburda

Üye
Dosyayı eklede bari bir bakalım ! :hmmm

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Ne dosyasından bahsediyorsun asabi dostum?

alemburda

alemburda

Üye
Ne dosyasından bahsediyorsun asabi dostum?
Balık hafızalısın sanırım gerçi yazıyor ama orda demişsin ya .exe içine gömülü dil dosyası diyorsun sonrada ne dosyasından bahsediyorsun diyorsun ne içtin sen :naughty:

pcwolf

pcwolf

Üye
Media bar dosyasını mı Türkçeleştireceksin.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Balık hafızalısın sanırım gerçi yazıyor ama orda demişsin ya .exe içine gömülü dil dosyası diyorsun sonrada ne dosyasından bahsediyorsun diyorsun ne içtin sen :naughty:
Dostum hasta mısın? Herhangi bir programın *.exe dosyası içindeki dil satırlarını düzenlemekten bahsediyorum. *.exe dosyasına gömülü dil dosyasından mı bahsediyorum ben? Sen önce bir okuduğunu anla sonra benimle aşık atarsın. *.rsc ya da *.r14 dosyalarından bahsetmiyorum. Millet deliye biz akıllıya hasret.

@pcwolf, yok onu değil, startbackup uygulamasının boot1.exe dosyasını Türkçeleştirmek istiyordum.

bild

bild

Üye
evet bende arıyorum exe dosyaları açılmıyor maalesef

kemancım

kemancım

Üye
Ben biliyorum yapıyorum ama söylemem:)
Şaka tabiyki bilmiyorum. Bu bölümü açmamdaki amaç symbian s60v5 programlarını türkçeleştirmekti.. Ancak gördümkü sadece atışma bölümü olmuş.

yushul

Üye
arkadaşlar öncelikle exe uzantılı program nasıll yazılır bilmeniz gerekir. Bir bilgisayar programı örneğin delphi ile yazılır bir çok dosya halinde sonra bu dosyaları bi paket halinde exe ye çevrilir ama kodlama mantığı değişir. Örneğin
var
i:integer;
begin
i:=i+1;
if i=10 then showmessage('Merhaba');
end;
end.
bunu exe ye çevirdiğinde ½½[{{½asd$daf$#£½{#£$ olarak dönüşür bu anlamlı bi dile çevirmek imkansız

• Beğen
Tepkiler: rewshenbir1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt