n97 modem olarak kullanılabilr mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozgun1905

Üye
    Konu Sahibi
n97 modem olarak kullanılabilr mi
Arkadaşlar ben de bu çin malı telefonlardan almak istiyorum özellikle n97 çünkü tel zaten çok hoşuma gidiyor klavyesi dokunmatik ekrenı felan çok hoş.. gerçeğini alamayacağıma göre çin ini alayım dedim:d: Öncelikle öğrenmek istediğim wifi si tam çalışıyor mu..normal de internette gezebilir miyim çünkü tel i almamdaki asıl amaç bu internet için..vodafone sınırsız net paketi yapıyorum o yüzden internet için kullanacağım bu tel i bi de wifi si tabi ki benim için önemli..yok oyunmuş programmış gerek yok zaten 5320xm (os 9.3) tel im var program oyun vs konusunda bana yeterli...şu anda tel i pc suit ile bağlayıp modem olarak kullanıyorum acaba n97 için bunu yapabilir miyim ?

lütfen çin malı kötüdür şöyledir böyledir diye yazmayın zaten bunu herkes biliyor piyasa da 1000 tl ye ve üstü bir fiyata satılan bir telefon 200 tl ye satılıyorsa elbette bi şiler vardır onda di mi adidir yani..

ama dediğim gibi tel sadece internet için olacak önemli olanlar

wifi si
wep ayarlarının çalışması
ve modem olarak kullanabilme
bunları yapabilen arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum
çünkü şu anda 5320xm yi pc ye bağlayıp interneti kullandığım için mesaj yazma da 3310 kullanıyorum doğrusu kullanamıyorum:d: onun için yorumlarınızı bekliyorum :naughty:
şimdiden teşekkürler arkadaşlar iyi forumlar:oke:

ask1masal

ask1masal

Üye
wifi si çalışıyor ben kullanıyorum modem olarak bilmiyorum web ve wap ı kullanabiliyorsun ancak arasıra hafıza dolu veya baglantı hatsı diyor. ben N97 mini(siyah olan) onu kullanıyorum cok masaraflı bi tel yinede söyleyeyim :))

bozgun1905

Üye
    Konu Sahibi
wifi si çalışıyor ben kullanıyorum modem olarak bilmiyorum web ve wap ı kullanabiliyorsun ancak arasıra hafıza dolu veya baglantı hatsı diyor. ben N97 mini(siyah olan) onu kullanıyorum cok masaraflı bi tel yinede söyleyeyim :))

nerden ve kaç liraya aldığını söyleyebilir misin kardeş...ayrıca dedğim gibi sadece internet için olacak acaba modem olarak kullanan yok mu..çin malını modem olarak kullanma vs dye konular var ama hiç bu n97 yi kullanan görmedim modem olarak tabi..
ben sadece tipi için n97 istiyorum klavyesi felan bayağı hoş yoksa iyi bi tel olmadığı belli
internet çalışsın modem olarak kullanabileyim mesaj atıp konuşayım yeter..ya da dediğim işi görecek bi n97 linki felan ben sahibinden . cm dan almayı planlıyorum ama sorun olur diye de korkuyorum çoğu kişi internete bağlanınca mesaj geliyo tel kapanacak diye diyorlar o zaman bana ilk günden gelir :d:
eğer böyle sorun çıkarmayacak uygun bi şi varsa link öneri vs iyi olur:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt