n900 ses artışı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hiozpolat

hiozpolat

Üye
    Konu Sahibi
n900 ses artışı
arkadaşlar burada anlatılan yamayı kuran varmı ben şahsen kurdum ve sesin kalitesi arttı tıpkı 5800 gibi bu yamayı kuranlar varsa lütfen cevap yazsın bu arada pil performansıda arttı diyenler var ama ben sadece seste değişiklik gördüm birazda hızda var yanlız arkadaşlar bu riskli bir iş hoparlörleri patlatabilirsiniz dikkatli olun sonra beni suçlamayın açıklamaları iyice okuyup ona göre davranın 4.sayfadaki update 2'yi indirin MyDocs'a atın önce yedek alın ve option 2'yi kurun option 1 tavsiye edilmiyor vede kurmadan önce ses seviyesini minimum yapınki hoparlörler patlamasın

arkadaşlar öncelikle burdan update-2'yi indirin zipten çıkarın PulseAudioPatch klasörünü MyDocs'a atın sonra xterm'e root yazarak girin önce backup yani yedek için bu komutu çalıştırın cd /home/user/MyDocs/PulseAudioPatch && sh MakeBackups.sh sonra bu komut cd /home/user/MyDocs/PulseAudioPatch && sh Option_2.sh ve cihazı tekrar başlatın eğer orjinal ayarlara dönmek istiyosanız ise komut: cd /home/user/MyDocs/PulseAudioPatch && sh RestoreDefaults.sh bu arada işlemi yapmadan hoparlörün sesini kısın ki bi anda ses açıldığında hoparlör zarar görmesin option 1'i kurmayın tavsiye edilmiyor ben sadece option 2'yi kurdum son olarak xterm'de alsamixer yazın enterlayın xtermde tab butonuna basın sonra mavi ok ve p tuşuna basın 0 olacak sonra exit yanlız her restartta bu işlem yani alsamixer komutu tekrar edilmeli diyor savageD

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
ue gazi baksın buna bi sağlamsa o düzgün bi dille anlatımını yapar eğer güvenilirse de biz kurarız...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
ue gazi baksın buna bi sağlamsa o düzgün bi dille anlatımını yapar eğer güvenilirse de biz kurarız...

Doktor geldi... :) İnceleme listeme aldım. Gördüğüm kadarı ile detaylı ve karışık bir işlem sırası var. Kendi cihazıma uygulayacağım. Uygulama işlemlerim bittikten sonra işlem sırasını ve görüşlerimi paylaşıcam. :)

mduran1979

mduran1979

Üye
merhaba arkadaşlar sanal klavye nasıl kullanılıyor

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
Doktor geldi... :) İnceleme listeme aldım. Gördüğüm kadarı ile detaylı ve karışık bir işlem sırası var. Kendi cihazıma uygulayacağım. Uygulama işlemlerim bittikten sonra işlem sırasını ve görüşlerimi paylaşıcam. :)

eyv doktor :) sitenin maemo admini :D

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
merhaba arkadaşlar sanal klavye nasıl kullanılıyor

Paylaşılmış olan konuya bakın birde sizin sormuş olduğunuz soruya bakın. Lütfen alakasız yerlerde alakasız sorular sormayınız. Sitemizi biraz incelerseniz gerekli cevapları zaten bulacaksınız. BURADAN

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
eyv doktor :) sitenin maemo admini :D

Sağolasın kardeşim. Elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışıyorum işte. Bu konuda hem kendimi geliştiriyorum hemde tarafımca test edilmiş uygulamaları sizlere sunuyorum. :)

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
Sağolasın kardeşim. Elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışıyorum işte. Bu konuda hem kendimi geliştiriyorum hemde tarafımca test edilmiş uygulamaları sizlere sunuyorum. :)

İlgin ve alakan için teşekkür ederim.

PC Programları ile bir isteğin veya sorunun olursa yardımcı olurum...

By_aLpKuN

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici

İlgin ve alakan için teşekkür ederim.

PC Programları ile bir isteğin veya sorunun olursa yardımcı olurum...

By_aLpKuN

Teşekkür ederim. Pc benim alanım zaten. Yazılımcı ve donanımcıyım ben. Yinede aklıma yazdım yardıma ihtiyaç duyduğumda yardım isterim. :)

hiozpolat

hiozpolat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar deneyen yokmu gerçekten symfonie programinin equalizer destegiyle n900'üm ses seviyesi bakimindan laptop'a kafa tutuyor hep bir symbian kullanicisi olarak ilk defa maemo ihtiyaçlarimizi tatmin ediyor simdiye kadar 30'a yakin tel kullandim n900 ve digerleri aslinda nokia'ya dava açmak lazim su mobil computeri daha önce çikarsalardi ne vardi tele bu kadar para vermezdim çünkü n900 son telim insaallah bi daha tel yok...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
arkadaşlar deneyen yokmu gerçekten symfonie programinin equalizer destegiyle n900'üm ses seviyesi bakimindan laptop'a kafa tutuyor hep bir symbian kullanicisi olarak ilk defa maemo ihtiyaçlarimizi tatmin ediyor simdiye kadar 30'a yakin tel kullandim n900 ve digerleri aslinda nokia'ya dava açmak lazim su mobil computeri daha önce çikarsalardi ne vardi tele bu kadar para vermezdim çünkü n900 son telim insaallah bi daha tel yok...

Uyguladığınıza göre bir uygulama anlatımı yapsanız uygulamak isteyen arkadaşlar için iyi olur. Neden yapmıyorsunuz ?

hiozpolat

hiozpolat

Üye
    Konu Sahibi
By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
hiozpolat

hiozpolat

Üye
    Konu Sahibi

açıklamayı kimsenin anlamayacağı kesin.neyse konu nasılsa aşağı düşer.

ue gazi keşfedince onun anlattığı türde yaparız.

arkadaşım anlamayacak bişey yok zipli dosyayi yigin bellek modunda n900'un içine çikar bu dosyanin adi pulseaudiopatch ok biliyosun MyDocs'a ancak ya cihazimizi yigin bellek modunda yada pc suite modunda data klasörünün içi olarak ulasabiliriz dosyayi MyDocs'a kopyala sonra xterminali aç root yaz enterla sonra 1.komutu yaz enter sonra xterminal programini kapat aç tekrar root yaz enterla 2.komutu yaz enter bu kadar sonra cihazi yeniden baslat yeniden cihazi baslattiktan sonra xterminale gir alsamixer yaz enterla sonra ekranda xterminalin altinda tab yazan yere dokun sonrada mavi ok ve p tusunu klavyeden bas bu kadar basit anlamayacak bisey yok yani

NR6630

NR6630

Üye
evet aynen yaptım çalışıyo ve ses yükseldi arkadaşlar ama ben maemo daki ingilizce anlatımla yaptım x-term komutlarını girdim oldu:oke: arkadaşın dediği ile aynı açıldı

Öztek

Üye
Dosya silinmiş mi siteden? indiremedim.

NR6630

NR6630

Üye
yook halen orda silinmedi tıkladığın yere dikkat et

CaNeRGS

CaNeRGS

Üye
su indircegimiz dosyaların linki nerde bulamadım yardım lütfen..

NR6630

NR6630

Üye
Uyguladığınıza göre bir uygulama anlatımı yapsanız uygulamak isteyen arkadaşlar için iyi olur. Neden yapmıyorsunuz ?
GAZİ KARDEŞ ARKADAŞIN DEDİĞİ PRO BURDA BUYUR çerçekten çok başarılı vee tek geçerim bu müzik playeri çünki çıkış çok harika ve EQ ayarları manuel 10 tane grafig ekolayzer çok güzel ses kalitesi, verdiriyor.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

su indircegimiz dosyaların linki nerde bulamadım yardım lütfen..
kardeş tamam şuan kont rol ettim maemo talk bölümüne girilemiyor galiba geçici arıza olsa gerek yarın dene tekrar:oke::oke:

CaNeRGS

CaNeRGS

Üye
GAZİ KARDEŞ ARKADAŞIN DEDİĞİ PRO BURDA BUYUR çerçekten çok başarılı vee tek geçerim bu müzik playeri çünki çıkış çok harika ve EQ ayarları manuel 10 tane grafig ekolayzer çok güzel ses kalitesi, verdiriyor.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

kardeş tamam şuan kont rol ettim maemo talk bölümüne girilemiyor galiba geçici arıza olsa gerek yarın dene tekrar:oke::oke:

siteye giriyorum ama link falan yok malesef veya varda ben mi gözden kacırıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt