S60 SDK yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
siyah-beyazz

siyah-beyazz

Üye
    Konu Sahibi
S60 SDK yardım edin
arkadaşlar S60 uygulamalrı için program yazmak istiyorum.
Fakat anladığım kadarıyla SDK diye bişey de gerekli imiş.
Nedir bu SDK. ne işe yarıyor. Nasıl indirebilirim. Lütfen yardım edin.
:bilmmTeşekkürler

karacalan

Üye
Arkadaşım ben de senin gibi program yazmak istiyorum ama bu zor ve zaman alan birşey gibi görünüyo .hiç düşündün mu burada o kadar program paylaşanlar o programları kendileri mi yapıyor. kolay olsaydı onlar yapardı ve yayınlardı.ama ben de senin gibi istiyorum ve hiç birşey bilmiyorum.eğer olurda yolunu bulursan bana özel mesaj at beni de kurtar bu dertten.

Soneday

Soneday

Üye
Sen sadece şunu kur yeter kardeş

Hepsi bir arada :oke:

Kurulum bitince,telefonuna app trk yı aç,telefonunu usbden bağla connet de :oke:

karacalan

Üye
Ben bu program yazma işine pek inanmıyorum eğer öyle ise hani sizin yaptığınız programları sunun da görelim.öyle her kişinin harcı değil

siyah-beyazz

siyah-beyazz

Üye
    Konu Sahibi
Sen sadece şunu kur yeter kardeş

Hepsi bir arada :oke:

Kurulum bitince,telefonuna app trk yı aç,telefonunu usbden bağla connet de :oke:
Teşekkür ederim kardeş. Deniicem.

--------------- Ekleme ------------------------------------------------------------------

Arkadaşım ben de senin gibi program yazmak istiyorum ama bu zor ve zaman alan birşey gibi görünüyo .hiç düşündün mu burada o kadar program paylaşanlar o programları kendileri mi yapıyor. kolay olsaydı onlar yapardı ve yayınlardı.ama ben de senin gibi istiyorum ve hiç birşey bilmiyorum.eğer olurda yolunu bulursan bana özel mesaj at beni de kurtar bu dertten.

Kardeş Ben Bilişim teknolojileri - Programcılık bölümü mezunuyum. altyapım var. Senin gibi sıfırdan başlamıyorum yani.sen de yazmak istiyorsan tabi ki önce bir temel alman lazım :evet:
--------------- Ekleme ------------------------------------------------------------------

Ben bu program yazma işine pek inanmıyorum eğer öyle ise hani sizin yaptığınız programları sunun da görelim.öyle her kişinin harcı değil

Prgram yazma işine inanmıyorum'dan ne kasdettiğini anlayamadım.
yazılan bunca program herhalde birilerinin ürünü değil mi?
gökten inmiyor bunlar.
benim sybian için değil ama bilgisayar kullanıcıları için yapmış olduğum programlar var.
symbian sistemi de sonuçta bir yazılım ve PC den pek farklı olacağını sanmıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Sana da teşekkür ederim kardeeeş

UmTßrkY

UmTßrkY

Üye
hiç bulaşma daha iyi :)

kaysal

Üye
Arkadaşlar konuyla pek alakalı değil ama nokia 5800 cebe uyumlu cep telefonumda program derlemek için C komutlarını derleyebilen C derleyicisi arıyorum böyle bişi varmı acaba yardımcı olurmusunuz...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt