Antalya İçi Satılık N73 Alış N78 Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aynaliz

Üye
    Konu Sahibi
Antalya İçi Satılık N73 Alış N78 Arıyorum
N73 telefonumu wifi özelligi olmadıgı için satıyorum 2.el olarak sağlam aldım hiçbir sorunu yoktur 6 ay öncesine kadar sıfır kasa kapak aldım orijinal 35 tl ekranında jilatin duruyor fakat ön kapagın bazı yerlerinde boya çıkışı vardır kılıfa girip çıkmasından dolayı.Telefon hacklidir ve bu siteden indirmiş oldugum çeşitli symbian os 9.1 uygulamaları telefona yüklüdür adsl modem üzerinden bluetooth aracılıgı ile beleş internet ayarları mevcuttur kutusu,cd,kulaklık da verilecektir Bataryası 2 gün gitmektedir.

Aslında telefonumdan memmunum fakat çalıştıgım işyerinde wifi agları çok fazla o yüzden satıyorum sadece wifi özellikli cep telefonu aradıgım için fazla söze gerek yok N78 yeterli benim için yeter ki sağlam olsun.

Telefonun satış fiyatı 180 tl dir N78 alacagım için üstüne para da verecegim.

bravehard01

Üye
kardeş 160 tl olursa bi bakalım telefona

aynaliz

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş antalyada mısın?Yukarıda ki açıklamalarımda Sadece N78 arıyorum ve N73 satıyorum istersen pm at bana msn ekleyeyim.

maxiebuzen

Üye
n78 nokia nın ürettiği en kötü tuş takımına sahip telefonudur.bilginize.kimse almasın derim bu telefonu.ben kendim en fazla 1 ay kullanabilidim. nokianın çıkardığı telefonların tümünün %10 unu kullanmışımdır belki bu zamana kadar ama en kötüsü N78 dir.alma sakın kardeşim.elin şişer mesaj atarken.hatta mesaj yazmaktan soğutur bu telefon adamı.kendim telefon ustası sayılırım.

aynaliz

Üye
    Konu Sahibi
n78 nokia nın ürettiği en kötü tuş takımına sahip telefonudur.bilginize.kimse almasın derim bu telefonu.ben kendim en fazla 1 ay kullanabilidim. nokianın çıkardığı telefonların tümünün %10 unu kullanmışımdır belki bu zamana kadar ama en kötüsü N78 dir.alma sakın kardeşim.elin şişer mesaj atarken.hatta mesaj yazmaktan soğutur bu telefon adamı.kendim telefon ustası sayılırım.

Yorumun için teşekkürler kardeş ben N82 aldım ve gayet güzel.

Adminler konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt