iki secenek arasında kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
iki secenek arasında kaldım
Philips SHE8500 ile Philips SHE9501 arasında kaldım işten anlıyan arkadaslardan yardım beklıyorum

• Beğen
Tepkiler: çılgınkarpuz

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
tabi ki Philips SHE9501

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
tabi ki Philips SHE9501
yorumlara baktımda kımse tavsıye etmıyor sesı az cıkıyor denılıyor bırcok mp3oynatıcısına takılıp denedı denılıyor sonuc aynı az ses verıyor dıyorlar oyuzden vazcaydım. onemlı olan kulaga rahatsızlık vermemesı benım ıcın ve tabıkı kalıtelı ve yuksek ses. tavsıyen ıcın saolasın

• Beğen
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Her ikisinin de mutlaka eksileri veya kendine göre artıları vardır.Bence kendin karar ver.

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
artı ve eksılerınden anlamadıgım ıcın tavsıye ıstedı zaten kulaklık ozellıklerı sadece db degıldır sanırım bırsuru ver var bunlardan anlamadıgım ıcın tavsıye ıstıyorum zaten...

• Beğen
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
artı ve eksılerınden anlamadıgım ıcın tavsıye ıstedı zaten kulaklık ozellıklerı sadece db degıldır sanırım bırsuru ver var bunlardan anlamadıgım ıcın tavsıye ıstıyorum zaten...

Artı ve eksilerini anlatmak için ya her iki ürünü kullanmak gerekir ya da imal etmek gerekir.Sen hangisinin konuya cevap yazmasını bekleyeceksin ? Benim fikrim ; kesinlikle Philips alma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt