Ekran Kartının Özelliklerini Öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Kartının Özelliklerini Öğrenme
Arkadaşlar ben pcmin ekran kartının kaç gb olduğunu bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum internette diğer forumlara sordum ve bir kaç program önerdiler o programları kurup denedim ama istediğim sonucu alamadım bütün özellikleri gösteriyor ama bi ekran kartının özelliklerini göstermiyor...

Direxct 10 yüklü...

kol@j

kol@j

Üye
masa üstüne sağ tıkla "özellikleri" i seç açılan pencerede ayarlar sekmesi var..onu seç.
gelişmiş'i seç açılan pencerede "bağdaştırıcı" sekmesini seçince "bellek boyutu:" var...
orada görünür

hayırlı maxicepler

aliens

aliens

Üye
bir kaç program önerdiler o programları kurup denedim ama istediğim sonucu alamadım bütün özellikleri gösteriyor ama bi ekran kartının özelliklerini göstermiyor...

Sadece ekran kartı ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsan GPU-Z programı işini fazlasıyla görecektir.

Ayrıca CPU ile ilgili detaylı bilgi almak istersen :

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
masa üstüne sağ tıkla "özellikleri" i seç açılan pencerede ayarlar sekmesi var..onu seç.
gelişmiş'i seç açılan pencerede "bağdaştırıcı" sekmesini seçince "bellek boyutu:" var...
orada görünür

hayırlı maxicepler

benim pc vista masaüstüne sağ tıklayınca kişileştirme çıkıyor.. kişileştirmedede senin dediklerin yok... genede teşekkürler..

--------------- Ekleme ---------------

Sadece ekran kartı ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsan GPU-Z programı işini fazlasıyla görecektir.

Ayrıca CPU ile ilgili detaylı bilgi almak istersen :

teşekkür ederim programları deneyeceğim..

kol@j

kol@j

Üye
kardeş kolay gelsin vista kullansaydım belki yardımcı olurdum...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Çalıştır'a dxdiag yaz , üst panelden Ekran sekmesine tıklarsan ulaşabilirsin.

Üst Alt