Win.7 ult. Ağ bantı simgesi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
Win.7 ult. Ağ bantı simgesi sorunu
Arkadaşlar Windows 7 Ultimate x64 kullanıyorum kablosuz ağa bağlandığımda farklı simgeler çıkıyor bunu düzeltmenin bir yolu varmı? (1. resmi internete bağlı değilken, 2.ve3. resimde bağlıyken)

1)
2)
3)

Utku

Utku

Üye
sorun yok

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
Sorun yok diyosunda internete kablosuz olarak bağlandığımda
Bu çıkıyor Kırmızı kare içine aldığım simgede normalde internetin çekim gücünü gösteriyor ama bende bağlı değilmiş gibi duruyo Bilmem anlatamildimmi?

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Bağlı olmadığın zaman üzerinde çarpı işareti olan simgenin çıkması gayet doğal.Bazen bağlı olduğun halde bile çıkıyor.Yapacak birşey yok.

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
Saolun öyle devam yani tüm oturumlarda ağlı olduğu halde bağlantı var simgesi çıkıyo

aliens

aliens

Üye
Windows 7 nin bir küçük bir sorunu :ehe

TuneUp ile düzeltebileceğin gibi aşağıdaki küçük programla da yapabilirsin...

Icon Cache Rebuilder For Windows 7

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 nin bir küçük bir sorunu :ehe

TuneUp ile düzeltebileceğin gibi aşağıdaki küçük programla da yapabilirsin...

Icon Cache Rebuilder For Windows 7
Dediğin 2 programıda kullandım ama olmadı:vur

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
ben buldum çözümü arkadaşlar aynı sorunu tekrar yaşayan arkadaşlar olursa eklesin= ********@hotmail.com
buraya eklersen çok sevinirim şimdi internete bağlıykende bağlı değilkende bu simge çıkıyor

vbroot

Üye
aynı sorunu bende yaşıyorum, bir çözümü yokmu arkadaşlar ?

aliens

aliens

Üye
birde aşağıdaki programı denemenizi öneririm. Taskbarda Network simgesini gizli hale getirin.

vbroot

Üye
vermiş olduğunuz program bizim yaşadığımız sorunla hiç bi alakası yok :).
internet olduğu halde aşağıda resimlerde gibi çıkıyor simgeler.

bi çözüm yolu bulamadık hala :S

muratlikos

Üye
aynı problem bendede varr

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
Benim problemim bugün nasılolduysa düzeldi. (Tunngle beta yüklüydü güncelleştirdim düzeldi)
eğer sizinde sisteminizde başka bir sanal veya normal ağ adaptörü varsa etkinleştirin ve güncelleştirin.
bu arada sanalağ adaptörü varsa (örn.:Tunngle , WMware ...) antivirüs yazılımınızdan güvenilen uygulama yapın.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Windows 7 nin hatalarından biri.Konuyu uzatmaya gerek yok.Güncellemelerle beraber ya da SP1 ile birlikte ortadan kalkacağını ümit ediyorum.

Üst Alt