Ne Yapmam Gerekir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
Ne Yapmam Gerekir ?
Nasıl anlatsam nerden başlasam bilmiyorum ama bu sıkıntı beni yiyip bitiriyor ve bir çözüm bulamıyorum.
Sorunum şu bir sevgilim var ve ben artık ayrılmak istiyorum ama söyleyemiyorum ve işler ciddileşmeye başlayabilir. İlgisizliği, umursamazlığı artık bendeki herşeyi bitirdi. Önceden söylemesini istediğim ama söylemediği kelimeleri şuan söylüyor ama benim için artık bir şey ifade etmiyor sadece canım demekle yetiniyorum bir karşılık verebilmek adına. Ayrıca anlamadığım konu ben böyle uzaklaşmışken nasıl hissetmez benim uzaklaştığımı, nasıl anlamaz :S Sıkıştım kaldım ne ayrılabiliyorum ne de devam etme isteğim var :S Tam bir çıkmazdayım kendime göre ve yardıma ihtiyacım olduğu kesin. Daha nasıl belli edebilirim ki ? :bilmm Yardımcı olursanız sevinirim..

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Yazdıklarını Okudum içinden Çıkılmayacak kadarda vahim bir durumda değilsin Sen ne Kadar aşıksın onu söyle ona göre bizde yorum yapalım

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
sorun da o zaten aşık değilim :( karşımdakini üzmemek için kendimden fedakarlık yapıyorum.. tmm belki başlarda hoşlandım sevdim ama zaman içindeki hareketleri tavırları fikrimi çok değiştirdi

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Anlıyorum ama iletişimdede Sorun var Neden karşına Alıp Konuşmadın şu hareketlerin beni senden sogutuyor yada ricada edebilirdin Bu Konularda bence Zaman Kaybetmek yada senin değiminle fedakarlık Yapmak Aslında hem sana Zarar verir hemde karşındaki kişiye Sonuçta yaşanan bir hayat içine sinmeyen hoşuna gitmeyen yerde Derhal müdahele etmen gerekir bekledinmi sonu gelmez

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
konuştum denedim onuda konuştuktan sonra ilk bir kaç gün tamm sonra eski haline dönüyor yani o da işe yaramadı.. :(

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
İnsan gerçekten Aşıksa Mücadele eder acı çeker görmemezlikten gelir sabır gösterir bir çok dahasıda var Lakin sizinkisi biraz daha sempati ile oluşan bir ilişki diyelim anlattılarınada Bakılırsa sonu yok gibi tek Çare ayrılmak Yapacak bir şey Kalmamış ha Değişirim diyen insanda Yalan söyler kötü olupta sonradan deişip iyi olan insan görmedim göreniniz varsa banada gösterin ...

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
işte burda çıkmaza giriyorum :( nasıl ayrılıcam.. daha ayrılığın a'sını söyletmez bana ya benimsin ya toprağın diyen cinsten.. bilmiyorum belki de beni korkutmak için öyle kelimeler söylüyor :S uzak duruyorum, mesaj atmıyorum o atmadıkça, yazdıklarım eskisi gibi içten değil daha ne yapabilirim ki :allalla:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Bence al karşına açık açık anlat anlatmak zor olur ama en doğrusu bu ne kendini kandır ne de karşındakini ya da biraz sevmeye çaliş ne kadardır berabersiniz bilmiyorum ama sadece 2 yolun var ya kendini defa edeceksin ya da ona elveda diyeceksin ama başkası için de ayrılıyorsan karşı tarafa çok ayıp edersin

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
9 ay olcak ve hayır başkası yok.. öyle bişeyde yapmam.. bu süre içinde denedim konuştum değişsin diye uğraştım ama olmadı başaramadım ve yoruldum.. o seviyor diye bu zamana kadar geldim ama olmuyor. iki tarafta fedakarlık yapcak ki aşkın sevginin bir anlamı olsun ama böyle tek taraflı olunca kendimi yoruyorum sadece kendime acı çektiriyorum...

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
korkunun ecele faydası yok burada yazdıklarını onada söylemen gerekir ama Başkasının olmadıgı kesinlikle altını Çizerek söyle artık seni sevmiyorum ve ayrılmak istiyorum acı çekiyorum gibisinden zorla güzellik olmaz ayrıca eminim tek Başınada değilsin ailen var kardeşlerin çok üzerine gelirse ailenede söylersin ne olur ne olmaz tek Başına halledemediğin yerde ailendende yardım iste böyle insanların ne yapacagı belli olmaz sana zarar vermesin

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
O zaman ayrıl hayata bir kere geliyorsun başkaları için yaşama kendin ol ve sadece kendin için yaşa bunları yaparken de karşı tarafa güzelce her şeyi anlat ki hiç bir zaman kafasında soru işareti kalmasın

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
benim korkumda o.. tek başına konuş diyosun ama ya sinirlenip de olay çıkarırsa tek başıma nasıl başederim sonuç olarak benden güçlü :S sanırım konuştuktan sonra yok olmam biyerlere gitmem lazım uzak biyere :(

Konuşmaya cesaretim yok işte korkuyorum :( ya telefonla söylicem ( onuda istemiyorum bitsede bi geçmişimiz var sonuçta ) yada yanımda biri olcak.. bilmiyorum

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
bence senin Üstünde Baskı Kurmuş bu toplumda hiç kimse hiç kimseye hüküm süremez dediğim gibi konu biraz ciddi tek Başına altından Kalkamassın ailene açılamıyorsan arkadaşlarınla birlikte bu olayı halledin hem zamanda kaybette vakt geçtikce dahada zorlaşır

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Levent sevgilisinden ayrılacak çocuk mafyadan değil :)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici

uzun süredir ayrılmak istediğini ve korktugundan dolayı ayrılamadıgını söyledi bende buna istinaden yazdım Normal birisi olsaydı Karşı taraf bu arkadaş bunca zaman beklemezdi

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
Annemde ayrı bi baskı yapıyo zaten.. benim anne-baba ayrı o yüzden iş biraz daha karışıyor..babamla kalıyorum ama burda savunmasızım annemin yanına gitsem o ayrı bi düzende orda fazla kalamıyorum.. gerçi kalsam da sorun olmaz bişi demezler ama ben rahat edemiyorum.. eğer öyle bir konuşma yaparsam burda kalamam gündüz evde tek oluyorum nolur nolmaz insanın kendini güvenceye alması gerekir annemin yanına gitmem gerekir.. annem yardım etmeye çalışsa bile olmuyo işte arkadaşlar desen onlar olmaz :S

--------------- Ekleme ---------------

mafya değil ama asabi tiplerden yumuşak huylu gözüküyo şuana kadar bana ters bir hareketi olmadı ama çevresi icin aynı şey geçerli değil

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Bir dakika sen bay misin bayan misin önce onu söyle

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
bayan :) bu kadar sorun ondan sanırım :D

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
ailenin ayrı Olmasına üzüldüm bari sen Hata Yapma biz sana bir yere kadar yardım edebiliriz anladığım kadarı ile ailesel zaaflarını bu kişi kullanıyor sana karşı baskı ve korku ile bunlara müsade etme bence Eğer bugün Korktugun için Baş eğersen Her zaman her Haksızlığa Karşı baş eğersin

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Canım korkma hiç bir şey yapamaz ailenin ayrı olmasına üzüldüm bir ara telefonlarına falan bakma dışarı çıkma nden bakmadın falan da derse sorunlarım vardı dersin hele ki karşı tarafa korktuğunu hiç belli etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...