Bu gece kimler var bakalım? Gececiler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

greenmile

greenmile

Üye
ses verin gençler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Amele kralı xD

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Aslında bisey diyecektim diyemedim sorunda orda xD

greenmile

greenmile

Üye
ebeveynleriniz nerde diyesim geldi haaa:D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Derim ama aramızda rutbe farkı var saygım sonsuz xd

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yaş ve rütbe :pro:

Senden aylarca büyüğüm ben saygılı ol :catcat:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ayyy abimm benimmmm xD

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Sizden hayır yok insan bir hoşgeldin derdi.

kol@j

kol@j

Üye

bunu sadece avatardan mı çıkarttın :D helal abi helal :D

abi avatardaki ben değilim yalnız ama benziyorum anlattığın duruma:)

evet arkadaşlar avatarlardaki ifadeler... ruh halimizi yansıtır... tamamını veya bir kısmını...
tecrübelere dayalı küçük bir analizle bunlar ortaya çıkar...

abi bnm avatardan ne çıkar :D

şatafata pek önem vermiyorsun. güzellik seni etkileyen birşey değil... sen ifadelerden ve anlamlardan daha çok sonuç çıkarıyorsun. mesela bir gönül ilşkin varsa karşındakinin yakışıklı olması değil efendiliği seni daha çok etkilemiş. ayrıca onunla diyalog kurabilmek için daha çok tanımaya çalışmışsın...
ya da ileride olabilecek ilişkiler için bunları öncelik olarak kabul ediyorsun.

olum bu elemana benziyorum yalnız abi içimi okudu resmen :D

estağfirullah... foruma tekrar dönüşünden bu yana birkaç gün geçti fakat ben senin cevaplarını biraz okudum... avatardaki ifadeyle birleşince bu sonuç ortaya çıktı...

Benden ne çıkar xD

hayal unsurlarını gerçek hayatta arayan birisin. Hayal kurmayı seviyorsun. müzik dinlerkende sesli dinlemek hoşuna gidiyor. rhatsız olduğunu söyleyip sesi kısmanı isteyenlerden pek hoşlanmıyorsun. böyle kabul edilmek istiyorsun. iç dünyanı insanlara açtığın için onlardan anlayış beklemeye hakkın var.

yanlış anlamayın ben bu işlerden pek anlamam...

hayırlı maxicepler..

düşünüp yazmam biraz zaman aldı gecikme içinkusura bakmayın

Mert

Mert

Üye
İyi geceler

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Neyse millet ben dolaşacağım biraz size iyi sohbetler :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:birak:

greenmile

greenmile

Üye
evet arkadaşlar avatarlardaki ifadeler... ruh halimizi yansıtır... tamamını veya bir kısmını...
tecrübelere dayalı küçük bir analizle bunlar ortaya çıkar...

şatafata pek önem vermiyorsun. güzellik seni etkileyen birşey değil... sen ifadelerden ve anlamlardan daha çok sonuç çıkarıyorsun. mesela bir gönül ilşkin varsa karşındakinin yakışıklı olması değil efendiliği seni daha çok etkilemiş. ayrıca onunla diyalog kurabilmek için daha çok tanımaya çalışmışsın...
ya da ileride olabilecek ilişkiler için bunları öncelik olarak kabul ediyorsun.

estağfirullah... foruma tekrar dönüşünden bu yana birkaç gün geçti fakat ben senin cevaplarını biraz okudum... avatardaki ifadeyle birleşince bu sonuç ortaya çıktı...

hayal unsurlarını gerçek hayatta arayan birisin. Hayal kurmayı seviyorsun. müzik dinlerkende sesli dinlemek hoşuna gidiyor. rhatsız olduğunu söyleyip sesi kısmanı isteyenlerden pek hoşlanmıyorsun. böyle kabul edilmek istiyorsun. iç dünyanı insanlara açtığın için onlardan anlayış beklemeye hakkın var.

yanlış anlamayın ben bu işlerden pek anlamam...

hayırlı maxicepler..

düşünüp yazmam biraz zaman aldı gecikme içinkusura bakmayın

abi gerçekten çok iyi niyet okuyorsun uzun bi süre forumda yoktum.İstiyorum ki herkesle iyi ilişki kurayım,iyi bir iz bırakayım.Tanıyıp tanımamak önemli değil herkese selam vermeye muhabbet kurmaya çalışıyorum.Ama bazı arkadaşlar aralarına yeni insanların gelmesini istemiyor gibi davranıyor.En azından benim ön görüşüm bu şekilde oluyor.Bu konuya nereden geldim onuda bilmiyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Ben durmam arkadaş böyle istenmediğim yerde:ehe

bak beni de çoğu kişi istemiyor ama ben kendimi istediğim için geliyorum :) Selam alan alır almayanın aklı kalır demişler kal sen kal:ehe

Üst Alt