Uzaktan PC Kontrol "Vectir" Bakmadan Geçme %100 Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

kosezade

kosezade

Üye
    Konu Sahibi
Uzaktan PC Kontrol "Vectir" Bakmadan Geçme %100 Çalışıyor
Merhaba arkadaşlar.
"Vectir"programı ile bilgisayarı nasıl kontrol ederiz?(S60 3rd WiFi ya da BT gereklidir)

ilk önce burdan:

I.Adım: WiFi bağlatınsı veya BlueTooth bağlatınsı fark etmez (ben WiFi'ı seçtim)
WiFi klasörüne girip .jar uygulamayı telefona kurun.

II:Adım: Sonra Vectir'in setup'ını bilgisayar kurun. Kurduktan sonra "Vectir" uygulamasına girin ve girdikten sonra sağ tarafta "setup" bölümü var ve oradan WiFi'ı seçin ve tıklayın.İlk gelen pencerede WiFi'ı aktifleştirin sonra orada ip seçenekleri olacak genelde ip adresiniz : 192.168.1.3 veya 2 (bazen farklı verebiliyor) verecektir sonra telefona girip settings'den WiFi'ı geçip ip adresini oraya yazın. Diğer ayarları değiştirmenize gerek yok. Sonra "connect to server" var WiFi'dan bağlanın.
Orada bir sürü seçenek var "desktop" dediğinizde masaüstü'nü görürsünüz. "System" dediğinizde bilgisayar'ın sistem ayarlarına erişirsiniz, ister kapatırsınız ister yeniden başlatırsınız.

Teşekkür ettiğiniz için teşekkür ederim. Allah'a emanet olmanız dileği ile...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: eren yuksel, demirefe, maliaslan ve 40 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

abdülhey25

abdülhey25

Üye
cakkosecakkose avatar iimiş brown & purple ın brownı ama sinir oluom ben o ikiliye xD

kosezade

kosezade

Üye
    Konu Sahibi
kardeş tesekkur toplamaya calısıyorum rutbem yukselsin diye sende cok haklısın kardes onlar adına ediyosan tesekkurunu allah razı olsun tesekkur etmesende canın sağolsun

kosezade

kosezade

Üye
    Konu Sahibi
öylemi cok tesekkur ederim

omerynd

omerynd

Üye
yinede haram etmek doğru bir davranış değil. Sen vereceğini verirsin alan kıymet biliyorsa teşekkür eder yada etmez. Orası kendi bileceği iş

• Beğen
Tepkiler: ozangs

sahin177

Üye
Benim telefon 5530 XM kurdum gereken ayarları yaptım vectir açık pc de teldede connect dedim connecting to server diyor orada kalıyor hiçbirşey çıkmıyor ne yapmam lazım :S

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Benim telefon 5530 XM kurdum gereken ayarları yaptım vectir açık pc de teldede connect dedim connecting to server diyor orada kalıyor hiçbirşey çıkmıyor ne yapmam lazım :S

Bende de öyle oldu :S:

kosezade

kosezade

Üye
    Konu Sahibi
telefondaki vectirden wifi ayarına giriorsunuz ordan değiştireceksiniz bilgisayardaki vectirden ise wifiyi aktifleştirip 192.168.1.2 veya 1.3 gibi yapın kesin olacaktr

sahin177

Üye
Zaten yaptık o dediklerini pc deki ve telin wifisindeki ip adresleri aynı ama bağlanmıyor :S

kosezade

kosezade

Üye
    Konu Sahibi
192.168.1.2 veya 192.168.1.3 gibi yapacaksınız orada cıkan ip adresi 255.23. gibileri geğiştireceksiniz ve oradan wifiyi aktifleştireceksiniz yani enable yapcaksınız

magnumadn

Üye
teşekkür

agsalman

Üye
bööle bi program bilmiodum arkadaş sayesinde öğrendim
ellerine sağlık
ööle haram etmek filan, ne gerek var
sen faydalanmasanda biz faydalandık
tekrar teşekkürler

AlpReis

AlpReis

Üye
Ne yaptıysam bağlanmadı yaa

halidfirat

Üye
Program süperde deneme sürümü bu, ****** lazim :)

^^_YaKuP_^^

^^_YaKuP_^^

Üye
yüzde yüz çalışıyor diorsunuz ama..arşiv hasarlı kardeş..bi ilgilenseniz iyi olur.sadece setup dosyası bozuk..tşkrler

seat76

Üye
Evet calisiyor tesekkurler fakat telefonla baglantiyi kurdugun zaman bilgisayarin internet baglantisini kesiyor.

akrep12

Üye
Ben bluetootla baglanmaya calısıom ama pc dekı vectır progarmını calıstırıom setuptan bluetoothu secemıom yontem bulunamadı yazıo . Aynı sey wifi içinde oluyor bi yardım lütfen

tatvan_013

Üye
ark ben bunu çözemedim ya ltf bi yardım etseniz tmm pc ye kurdum programı ondan sonra telefonada ip adreslerini girdim aama dediği gibi deskop v.s şeyler gelmiyor nasıl yapacam ltf yardım edin şimdiden tşk

Üst Alt