+16 Kovboy ve Kızılderili

Sponsorlu Bağlantılar

JayJayyy

Üye
    Konu Sahibi
+16 Kovboy ve Kızılderili
Kovboyun biri atıyla arazide giderken yol kenarında çırılçıplak uzanmış yatan bir Kızılderili görmüş.şaşırmış sormuş.Senin işin gücün yok mu napıyosun burda böyle?Kızılderili cevap vermiş"Kimin saati olmamak, saati bana sormak ben var ona saati söylemek." Kovboy şaşırmış:"Peki bana söyle bakalım saat kaç?" Kızılderili bunun üzerine kafasını kaldırıp güneşe bakmış, sonra da "şeyinin" yerdeki gölgesine bakmış ve:"Saat 2"demiş. Kovboy kendi saatine bakmış ve saat gerçekten 2 "fantastic maaan" deyip yürümüş gitmiş. Yarım saat daha yürüdükten sonra yine yol kenarında çırılçıplak yatan bir Kızılderili daha görmüş ve sormuş"Yoksa sen de mi saati söylüyosun?" Kızılderili gülmüş:"Evet senin saatin olmamak, saati bana sormak ben var sana doğru saati söylemek." Kovboy bunu da bir deneyim demiş sormuş "Peki söyle bakalım saat kaç?" Kızılderili önce kafasını kaldırıp güneşe bakmış sonra da şeyinin yerdeki gölgesine bakmış ve:"Saat 2 buçuk."demiş. Kovboy yine saatine bakmış ki, evet saat 2 buçuk. "ouw yeee" demiş, yürümeye devam etmiş. Az sonra yine karşısında çırılçıplak yere uzanmış bir Kızılderili, fakat bu seferki yatmakla da kalmamış, o halde mastürbasyon yapıyor.sormuş "Sakın sen de saati söylüyorum deme!" Kızılderili cevap vermiş:"Hayır, ben var şimdi saati kurmak.":ehe

• Beğen
Tepkiler: fos4luiandeyson ve navigo

max110

max110

Üye
:D :D Tövbe Tövbe

mcnpl4

mcnpl4

Üye
:ehe

max110

max110

Üye
anlaMadıLar ki YoruMLasınLar :D

werarce

werarce

Üye
:ehe:ehe ayarı bozulmuştur o kadar dik durunca :d:

lupus56

lupus56

Üye
Süper :kop::kop:

Necmati

Necmati

Üye
alarmı kuruyorrr :ehe

max110

max110

Üye
00F Ya Kaç yaşında adam hala elinin kullanıyor cık-cık-cık ne kadar saçma :D

max110

max110

Üye
AMa haklı o zaman İmkanlar kısıtlıydı :D Şimdi ki gibib değil di o yüzden biz şanslıyız ilerde ki nesiller çook çook şanslı :D

Necmati

Necmati

Üye
nitroux

nitroux

Üye
kurmalı saat :ehe

JayJayyy

Üye
    Konu Sahibi
eee kurmazsan öter mi alarm:kop:

Perfect!