Iphone 4 sim kilidi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

FlashWampir

FlashWampir

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 sim kilidi sorunu
Amerika'dan yazın sonuna doğru i4 getirteceğim. kontratsız alınıp, Türkiye'de kaydı yaptırıldıktan sonra 3. sorun olarak simlock ortaya çıkıyor. Bu sorun nasıl-ne zaman çözülebilir? i4 den bezdiri mi?

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
sana tek bişi diyorum türkiyeden al kafan rahat etsin

Ozan

Ozan

Admin
simlock yapmaya başlamış bu işi yapanlar, yani şu an zaten alsanız simlock yapıp kullanabiliyorsunuz.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
normalde simlock var i0s4 için ama getirirken orjinal simkartınıda getittir.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet.bizim simkartla kırılmıyor.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
birşey değil.

yelfatih

Üye
merhaba, benimde amerikadan dönmek üzere olan bir arkadaşım var ve iphone 4 istedim fakat ciddi sorunlar olduğunu ve asla kırılamayacağını söylüyolar. kendi sim kartınıda getirirse kırılır mı yani unlock olabilir mi? acil yardım yazarsanız dönmek üzere arkadaşım acil haber vermem lazım...

the_dj

Üye
arkadaşlar bende almanyadan kontratlı iphone 4 almayı düşünüyorum parası orda ödenicek yalnız burda nasıl kullanabilirim.sim kart felan sorun oluyo biliğim kadarıyla bunun bir çözümü varmı.çünkü türkiyeye getirip kendi hattımı takmak istiyorum.cevaplarınız için teşekkürler.(DJ SPACE)

cptalperen

cptalperen

Üye
versiyonuna bağlı unlock var ayrıca son versiyon için de unlock çıkıcak galiba. kesinlikle kırılamaz sözü tamamen yanlış.

carantinas

carantinas

Üye
turkcell den telefonu kayıt ettirirsen zaten kilidi kırdırmana gerek kalmaz. onlar telefonun kaydını yaparak 1 hafta icinde kullanıma baslıyabiliyorsun. tek şart sadece amerikaya cıkmıs olan bir pasaportun olması lazım.

wizardofdevice

Üye
turkcell den telefonu kayıt ettirirsen zaten kilidi kırdırmana gerek kalmaz. onlar telefonun kaydını yaparak 1 hafta icinde kullanıma baslıyabiliyorsun. tek şart sadece amerikaya cıkmıs olan bir pasaportun olması lazım.

Hocam bu senin dediğin IMEI kaydı simlock'la bunun bir alakası yok. Operatörler sadece cihazı telekomünükasyon kurumu adına kayıt altına alırlar ki ileride kaçak telefon muamelesine maruz kalmayasın.

ku99

Üye
arkadaşlar bende almanyadan kontratlı iphone 4 almayı düşünüyorum parası orda ödenicek yalnız burda nasıl kullanabilirim.sim kart felan sorun oluyo biliğim kadarıyla bunun bir çözümü varmı.çünkü türkiyeye getirip kendi hattımı takmak istiyorum.cevaplarınız için teşekkürler.(DJ SPACE)

Bende almanyada yasiyorum akrabalarina söyle Telekomdan degilde O2 den alsinlar orda simlocksuz satiliyor:yuru Bende Ordan aldim