bir önerim var :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
bir önerim var :)
arkadaşlar mesajlara konu yazıldıgı zaman konu en başa çıkıyo ya bunu kendi konularmızıda yapsak nasıl olur mesela benim 280 290 arası konum var sürekli gezmek zorunda kalıyorum bu uygulama kendi konularımızdada olsun mesaj yazıldıgı zaman en üste çıksın nasıl olur sizce :hmmm

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
zaten öyLe oLuyor Gökhan :) mesajLara konu yazıLması da gerçekten süper oLmuş :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
zaten öyLe oLuyor Gökhan :) mesajLara konu yazıLması da gerçekten süper oLmuş :ehe
yok abi öyle olmuyor aramadan kendi konularıma girdigim zaman 280 tane konuyu gezmek zorunda kalıyorum mesaj yazıldıgı konu üste gelse iyi olmazmı :hmmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
kendi konularınıza abone oluyosunuz ve bunlara mesaj yazıldığında profilinize geliyor zaten. Başka birisinin konusunada abone olarak bahsettiğin işlemi profilinden gerçekleştirebilirsin

Misal:

Aziz™

Aziz™

Üye
işte zaten konuya mesaj yazıldığında hemen üste geliyor.ister senin olsu ister başkasının olsun..:)
mesela şimdi bir paylaşım konuna mesaj yaz bakalım..mesela şunu yaz ..

evet yorumları göreyim..
başka indiren/beğenen yokmu gibi bir mesaj yaz bakalım üste çıkıyormu çıkmıyormu..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Aziz™;2422475' Alıntı:
işte zaten konuya mesaj yazıldığında hemen üste geliyor.ister senin olsu ister başkasının olsun..:)
mesela şimdi bir paylaşım konuna mesaj yaz bakalım..mesela şunu yaz ..

evet yorumları göreyim..
başka indiren/beğenen yokmu gibi bir mesaj yaz bakalım üste çıkıyormu çıkmıyormu..
ozaman bende olmuyor 287 tane konuyu gezip gezip duruyorum adam mesaj yazıyo 2 gün geçiyo anca görüyorum kendi konularıma girdigim zaman konuya mesaj yazıldıgı zaman üste gelsin istiyorum işte bu :hmmm

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
yok abi öyle olmuyor aramadan kendi konularıma girdigim zaman 280 tane konuyu gezmek zorunda kalıyorum mesaj yazıldıgı konu üste gelse iyi olmazmı :hmmm

Gökhan iLk kez duydum böyLe oLmadığını , acaba bir ayar mı yaptın önceden :hmmm

konuLarıma baktığımda direk yukarıda oLuyor son cevap yazıLan :evet:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
bende olmuyor abi sürekli geziyorum 287 tane konuyu :hmmm

Aziz™

Aziz™

Üye
nasıl iş yahu zaten normalde senin dediğin şey oluyor birisi mesaj yazar o konumuz profilde hemen en üste gelir yada ben konularımı arattırdığımda mesaj yazılan konum en üste geliyor.senin dediğinse sende bu olmuyor..dur bakayım senin eski bir konuna mesaj yazayım bakalım ne oluyor.şimdi sende durumu takip et olurmu..

Aziz™

Aziz™

Üye
şimdi gameloft far cry 2 adlı s603rd bölümündeki konuna deneme mesajı yazdım.senin konularını aratınca en üste geçti.şimdi sen bak bakalım bende oldu sendede olması lazım..

Tuba

Tuba

Üye
sağol kingmor konuyu açtığın için...
kendi konularıma mesaj gelince görüyorum yukarıda oluyor ama diğerlerini bende arıyordum...
Erol sanada teşekkür ederim konuya abone olmayı bilmiyordum ama buldum...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bendede olmuyor taa ileriki sayfalara bakmam gerekiyor...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
güven abi dalga niye geçiyosun yaw :S :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

bendede olmuyor taa ileriki sayfalara bakmam gerekiyor...
aynı sorun bendede var işte

--------------- Ekleme ---------------

Aziz™;2422515' Alıntı:
şimdi gameloft far cry 2 adlı s603rd bölümündeki konuna deneme mesajı yazdım.senin konularını aratınca en üste geçti.şimdi sen bak bakalım bende oldu sendede olması lazım..
yok aziz çıkmıyo o konuya gitmek için 6 sayfa ilerlemen lazım :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt