Samsung monte için oyun yukleme

Sponsorlu Bağlantılar

bombacl

bombacl

Üye
    Konu Sahibi
Samsung monte için oyun yukleme
Forumda birçok arkadaşımızın monte telefonuna müzik oyun vs.. gibi şeyleri telefonuna atamadıgı hakkında bir kaç yorum okudum ve ansıl yapıldıgını anlatmak istedim

ilk önce monte alırken verdikleri samsung kies adlı ufak cd leri bilgisayarımıza kuruyoruz.
sonra telefonumuzdan ayarlar>telefon ayarları>PC bağlantısı>samsung kies i seçiyoruz.
jadmaker'ı googledan veya siteden aratıp indiriyoruz
jad makeri açıp donusturmek istedigimiz jar dosyasını programın ustune kaydırıp atıyoruz ve acık olan dosyanın içinde jad dosyası oluşuyor.
telefonu pc ye bağladıktan sonra bilgisayarım>GT-S5620 den card i seçim Other files in içine oyunları ve jad dosyaları atıyoruz.
usb çıkardıktan sonra menü dosyalarım diğer dosyalar dan içindeki jar ve jad dosyaları yukluyoruz..
sonra da oyunların keyfini çıkarıyoruz...
iyi eylenceler saygılarımla..
-----------------------------------------------------------
ufak bir kaç not

Forumda monteden memnun olmayan bir çok arkadaşlarımızın yorumlarını okudum bende monte kullanıyorum ancak soyledikleri gibi herhangi bir problemle karşılaşmadım.
bir tek gorev yoneticisi problemi var oda okadar buyutulcek bişe değil
yabancı bi forumda okuduguma gore önümüzdeki ay bu problemi düzenliyecek bir sürüm hazırlıcaklar samsung un sitesinden indirilicek olan guncelleme ile bu hata duzeltilecekmiş..

saygılarımla....

• Beğen
Tepkiler: yslm475, aibaRunedves, enexx5454 ve 4 diğerleri

FbSeLiM

FbSeLiM

Üye
teşekkürler güncelleme bilgisi için. direk jad veya jar dosyasını bluetooth ile göndersem kurulmuyor mu? Bu kies programını kurmak şart mı?

• Beğen
Tepkiler: yslm475 ve enexx5454
bombacl

bombacl

Üye
    Konu Sahibi
daha once hiç denemedigim için birşey söyleyemem ancak bilgisayardan telefonuna muzik resim film video gibi buyuk dosyaları atmak istiyorsan kies i kurmanı tavsiye ederim ve telefonunu otomatik guncellemenede yardımcı olur.ve oldukca şık ve yaralı bir program tasarımı kies.
saygılarımla..

FbSeLiM

FbSeLiM

Üye
denicem arkadaşım sağolasın daha kurmadım ama.buarada bluetooth ile direk atılabiliyor denedim.

doruk2

Üye
ben oyunu nasıl yüklüğeceğimizi pek anlamadım, kies çalışıyor ve jadmaker ı yükledim ama nasıl oyunu yükleyecez????

sertas21

sertas21

Üye
bu kadar uzatacagina karti adaptorune tak uygulamayi kartin icine tak telefondan installe

Antisentimental

Antisentimental

Üye
Teşekkürler

bombacl

bombacl

Üye
    Konu Sahibi
ben oyunu nasıl yüklüğeceğimizi pek anlamadım, kies çalışıyor ve jadmaker ı yükledim ama nasıl oyunu yükleyecez????

öncelikle kies le yükledikten sonra bi işimiz yok kies sadece bilgisayardan telefonun hafıza kartına oyun program atmanı saglıyor

jar olarak indirdigin oyun dosyası ornegin '' reelfootball2010.jar '' dosyasını jad maker programının içine dogru sur jad maker zaten programı otomatik olara .jad dosyasına ceviricek sonra jar ve jad dosyalarını bilgisayarım>GT-S5620>Card>other files'in içine at usb yi cıkardıktan sonra
Menü>Dosyalarım>diger dosysalar içine girip oyunun jar ve jad programlarını telefonuna kur
ufak bir not:
jar'ı yukledikten sonra aynı uygulama var değiştirilsin mi diye soruyor ona evet demeyi unutma:oke:...
saygılarımla

aman tanrım

Üye
ya ben daha yeniym bende monte kullanıyorm jadmakeri indirdim snra napıcamı bilmiyorm yardımcı olursanız sevinirm ve oyun linklerini nerden bulabilirm şimdiden teşekkürler

ANiill

Üye
bence o kadar uğıraşmayın bea :D ben direk herşeyi java olaaraktan indirip kuruyorum kiesi benim pc geç açıyo da :D

chorrito

Üye
selamlar. ben s5620'ye dediğiniz gibi önce .jar dosyası sonra da .jad dosyası olarak kurdum. sürüm zaten mevcut dedi devam ettim. ancak hem .jad'ı yüklemeden hem de .jad uzantılısını yükledikten sonra oyunu açtığımda sadece ok tuşları ve üstünde siyah ekran var. Sorun nedir, nasıl çözülür?

tutkal_by

tutkal_by

Üye
ben denedım ama olmadı gecersiz dosya diyor

crazyman.

Üye
ben de bombacl a katılıyorum ben de monte kullanıcısıyım hiçbir sorunla da karşılaşmadım.Kanklar

batuone

Üye
monte süper i telefon eski samsunglar gibi deil bütün javaları açıyor nerdeyse hafıza kartına atmak yeterli oluyor

dewrimci

Üye
telefona naviexpert navigasyon programı kurmak istedim fakat dosya hatası verdi uzantısı .jad sizce neden arkdaşlar?

valarian2038

Üye
java olarak indirdiğin oyunları nasıl kuruyorsun biraz açıklayabilirmisin?

wldyslw

wldyslw

Üye
bende jad yaptım geçersiz dosya türü diyor neden acaba?

Üst Alt