Epocware Handy Blacklist v3.03 S60v5

Sponsorlu Bağlantılar

Latturk

Latturk

Üye
    Konu Sahibi
Epocware Handy Blacklist v3.03 S60v5

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: castiel13, mashadow61, platonik12 ve 30 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler rar'ın içindeki .gen program için degilmi.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Handy Blacklist in 3rd için uygun olanını kullanıyorum Mükemmel bir pro , hemen hemen direk meşgul çalıyor .

Tavsiye ederim .. bu arada k.e.y.gen kod almamıza yarıyor , ve program f.u.l.l oluyor .. Emeğe Saygı :oke:

Latturk

Latturk

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben yükledim direk oldu galiba eski handy programlarının keyini aldı ama çalışıyor ve turkçe!;)))

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler

cosmos1955

Üye
Nokia 6630 da çalışıyormu acaba.Teşekkürler.

bybarut

Üye
Demo halini kullanıyordum işe yaradı
tşk..
sorun olmaz değilmi pek alışık değilim bu tarz uygulamalara da:aha:

yaraligenc_23

Üye
N73 için olanı yokmu bu n73 te yüklenmiyor

mhchn

mhchn

Üye
öncelikle teşekkürler.. Yalnız şunları indirmek için sadece .rar uzantılı olarak vermesenizvermeseniy:nono: yani telden girenler için örneğin ben .jar ya da .sis uzantılı indirim seçenekleri olursa daha iyi olur böyle işime yaramıyor..:icelim::icelim:

savra1982

Üye
üstat öncelikle emeğinden dolayı teşekkür ederim yanlız programı hale bir türlü getiremedim şu an süreli olan kısmını kullanıyorum yardımcı olursan sevinirim

Latturk

Latturk

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle teşekkürler.. Yalnız şunları indirmek için sadece .rar uzantılı olarak vermesenizvermeseniy:nono: yani telden girenler için örneğin ben .jar ya da .sis uzantılı indirim seçenekleri olursa daha iyi olur böyle işime yaramıyor..:icelim::icelim:
Xplorer gibi bi dosya yöneticisi kullanırsan sorun olmaz zip. veya .rar dosyalarını açmada ;):evet:

--------------- Ekleme ---------------

üstat öncelikle emeğinden dolayı teşekkür ederim yanlız programı hale bir türlü getiremedim şu an süreli olan kısmını kullanıyorum yardımcı olursan sevinirim

programı olarak kullanmak için ******'i açıp ordan bu programı seçip anahtarını alıp tel.den register 'a tıklayıp orya yaz o kodu oldu bitti gitti.Artık böyle şeyler basit :oke: :oke:

carlosferhat

Üye
arkadaşlar nokia N80 kullanıyorum. programı indirdim. telefonunuza uyumlu değil yüklemek istiyormusunuz diyor evet diyorum yüklemeye başlıyor. bitmeye yakın yüklenemiyor diyerek kapanıyor lütfen bana bu konuda yardımcı olun. emeğe saygı. şimdiden teşekkür ederim.

n97men

Üye
Eline sağlık.
Süper 1 pro ama kullanabilene.
Ya ben özel ve bilinmeyen noları işaretliyorum ama tüm gelen aramalrı iptal ediyor.
Bunun kullanma kılavuzu felan yokmu VALLA çözemedim 1 türlü...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:good:

Alican00

Üye
Ya bunun jar dosyası yokmu ???

janke

Üye
mesaj engelleme özelliği var mı acaba ?

phantomsahin

Üye
Arkadaşlar Ben Yeni bir 5800 Kullanıcısıyım. Bu Programı İndirdim .sis dosyasını ve ******i telefona attım. Programı sorunsuz şekilde kurdum. Fakat girme işlemini beceremedim. Uygulama hatası veriyor ******i açmaya çalışınca ,, girmeyincede program 14 günlük diyor. Bana yarrdımcı olacak biri varmıdır acaba ??

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar Ben Yeni bir 5800 Kullanıcısıyım. Bu Programı İndirdim .sis dosyasını ve ******i telefona attım. Programı sorunsuz şekilde kurdum. Fakat girme işlemini beceremedim. Uygulama hatası veriyor ******i açmaya çalışınca ,, girmeyincede program 14 günlük diyor. Bana yarrdımcı olacak biri varmıdır acaba ??

afatsum30

Üye
arkadaşlar meraba nokia 6120 kullanıyordum sorunsuz yükledim kullanıyodum telefonu değiştitim 6700 aldım s40 tabanlıymış yüklenmiyor yardımcı olrsanız sevinirim .

antalyayavu

antalyayavu

Üye
tesekurler kodu bulalamıstım sımdı buldum

kilimci5454

Üye
emeğine sağlık kardeş teşekkurler

Üst Alt