Flash Player samsung star

Sponsorlu Bağlantılar

enex_enes

enex_enes

Üye
    Konu Sahibi
Flash Player samsung star

Bu arkadaş ne yapmış biri bana açıklayabilirmi :D

birçok kez duydum flash player yüklenemez diye bu sahte mni ozaman

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 1929612, freecaretta ve ibo1905224

ege970

ege970

Üye
1. wifi yada gps açık değilken.. adobe dediği programdan download yapıyor.. burdan anlıyorsun sahte oldugunu
2. o saat bir çeşit resim bana sorarsan..
3. o adobe programıda bir çeşit video gibi bişi.. adam orda restarta bastııgında debug succesful yazması için yapılmış bi program

enex_enes

enex_enes

Üye
    Konu Sahibi
bende sahte düşünmüştüm ama inanmak istemedim tabi :D

mayflowers

Üye
peki nasıl flash player olmadan ınternneten video izleye bilicez

enex_enes

enex_enes

Üye
    Konu Sahibi
Bolt browser la youtube dan falan izleyebilirsin facebook dersen izleyemessin bildiğim çünkü onlar flash player istio

SAINT1

SAINT1

Üye
Flash değil widget lazım bize.widgetler zenginleştiriyor telefonu.Ama samsung dan ses seda yok.Kimsede arayıp şikayet etmiyor sonuç bu ne flash ne widget.
Flash player mobil telefonlar için üretilmeye başlanacak geçen açıklama yapıldı ama jar olurmu bilmem ve sanmam.

tahamcd

Üye
arkadaşlar bende s5233w war o cocugn telde yaptıgı seyi ben buldum ben bu teli aldıgımdan beri internetten video izlemek için flash aradm durdm adeta kendimi buna adadım yok yok yok olmuyo bunuda yükledim tamamen görüntü opera yükledim youtube de normalde kendi flashna baglayıp izlenmesi gerekir ama başarısız dio bide son sürüm bolt war ordan izliyorm youtubeden ama küçücük bide beni kurtlandıran bişe war bu telde kocama youtube amblemi war demekki mümkün diyorm nette video ama cok arasdırdm bu işden anlayan kişilere sordm yok deniyor maxicepi araşdırdm diger sitelerden bulamadm anlıycagnız fiyasko...

SAINT1

SAINT1

Üye
arkadaşlar bende s5233w war o cocugn telde yaptıgı seyi ben buldum ben bu teli aldıgımdan beri internetten video izlemek için flash aradm durdm adeta kendimi buna adadım yok yok yok olmuyo bunuda yükledim tamamen görüntü opera yükledim youtube de normalde kendi flashna baglayıp izlenmesi gerekir ama başarısız dio bide son sürüm bolt war ordan izliyorm youtubeden ama küçücük bide beni kurtlandıran bişe war bu telde kocama youtube amblemi war demekki mümkün diyorm nette video ama cok arasdırdm bu işden anlayan kişilere sordm yok deniyor maxicepi araşdırdm diger sitelerden bulamadm anlıycagnız fiyasko...

Arkadaşım youtube'dan opera mini5'le telefonun kendi player'ın dan tam ekran video seyredebilirsin.Ama bazı arkadaşlar seyredemiyormuş belki bunun için modem ayarlarınında bir etkisi olabilir.

by_die_

Üye
law adam akıllılık yapio o nokianın temaları gıbı bır sey flahs playırla ilkgisi yok onlardan bndede war anlayacagınız sahte hem telefon internete girmio duzmece yani :D

hsaglam79

Üye
Arkadaşım youtube'dan opera mini5'le telefonun kendi player'ın dan tam ekran video seyredebilirsin.Ama bazı arkadaşlar seyredemiyormuş belki bunun için modem ayarlarınında bir etkisi olabilir.

ben denedim ama sonuc alamadım kendi player hata veri opera ile youtuba baglandıgında video acmıyor

.D.K.

Üye
arkadaslar bende 3 gun oldu s5233w alalı kutuyu acar acmaz wifi yi denedim nete gırdı sonra kapattım daha sonra 2 gun boyunca ugrastım gıremedım en sonunda bugun bı ıhtımal denedım hattım aveaydı trcell le denedım tek seferde gırdı sımdı de sakır sakır gırıyo.vıdeo konusunda da herkez bıseler soylemıs en dogrusunuda ben soylım kendı youtube unda vıdeoları rahat bı sekılde hıc bı ek program kurmadan ızlenıyo tam ekran,facebook ve dıger vıdeoları acmıyo sadece onuda flas player ıstıyo onuda suan arastırıyorum ıns bulurum..

Paranoya

Paranoya

Üye
Zaten Samsung Star normaldede flv uzantışı dosyaları açabiliyor , ordaki program palavra .

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
çok garip amajava da kodlu olduğu içinadam debug ayarları değiştiriyo ani kod paketlerinin bulunduğu yei mğmkğn olabiir diye düşünüyorum

Paranoya

Paranoya

Üye
çok garip amajava da kodlu olduğu içinadam debug ayarları değiştiriyo ani kod paketlerinin bulunduğu yei mğmkğn olabiir diye düşünüyorum

O prgram yalan yine onun gibi biraz bekledikten succesful yazan bi kaç palavra program daha var mesela NVIDA çıkarmışlar birtane sonra .

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
hıhı garip

başkoy

Üye
bolts2.jad (6.7 KB (Kilobyte), 1003x kez indirildi)

me-sale

Üye
ne boktan bi bu yaa

sessiz_cocuk

Üye
arkadaşlar ordaki prg linkte bulmuştum ben...

tello1903kartal

Üye
4shared kapanmış.

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Zaten Samsung Star normaldede flv uzantışı dosyaları açabiliyor , ordaki program palavra .
Az Evvel Aldım
Daha evvel kullandım Deneyemedim
Samsung Star Telefon Programsız .flv videoyu açtığna eminmisiniz.?