N86 30,009 HACK leyen varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gercori

Üye
    Konu Sahibi
N86 30,009 HACK leyen varmı ?
n86 30,009 hackleyen varmı

gardi

gardi

Üye
yokmu

gercori

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N86 8MP Firmware V30.009 Hacked

Nokia N86 V 30,009 resmen olduğunu Hacked & Test BY KIRA_GHOST, Pişmiş ile% 100 çalışma firmware NokiaEditor_Beta7 & ROMPatcher 2,3 + JAF 1.98.62 düşünce

Kesmek için Hazır Olun Nokia N86 8MP V30.009! CER + gerek !

1 - NokiaEditor_Beta7 & NaviFirm

1-1 Açık NaviFrim ve seçti senin RM sürümü seçin yazılım V30.009, şimdi yorum seçti senin varyant, ne diller istediğiniz bağlıdır senin telefon , Destekseçti tüm, sonra Download yangın!

1-2 Açık NokiaEditor_Beta7, Seçti "AÇIK" Şimdi yeri gitmek kaydetmek chosed senin firmware navifirm dan! ve seçti Extract "konulu RM-484_30.009_022_prd.language", şimdi tıklayın "!
gidin Nokia Editör beta 7 dosyayı yeni bir klasör "rofs2", şimdi herhangi eklemek mümkün olacak olarak adlandırılan bulacaksınız Orada, Yakın NokiaEditor_Beta7 henüz etmeyin!

2 - Download Rompacherfiles + auto_patchr dan Ekleri

2-1 Extract Rompacherfiles + auto_patch, rofs2 Dir, kopyalama tüm dosyalar, özel, kaynak açık ROMPatcher için sys "*** nokiaeditor_beta7 \ rofs2" Dir, o size sorar bu dosya zaten var seçti evet tüm dosyalar için!

3 - Şimdi geri dön NokiaEditor_Beta7 yazılım ve seçti Repack!

o NokiaEditor_Beta7 tasarruf olacak listesi bu isim üzerinde
"Reb-RM-484_30.009_022_prd.language"

4 - Download PKEY Emulator v5 ile JAF.1.98.62

4-1 -, dosyayı ayıklamak JAFSetup_1.98.62.exe yükleyin! şimdi JAF için jaf_nok4models.ini kopyalamak listesi , Onun yerini alacak soracaktır seçti "Evet"

4-2 (Vista / 7) İndirilen Dosya şimdi, kullanıcılar sadece! OGM_JAF_PKEY_Emulator_v "üzerine sağ tıklayıp 5" seçti uyumluluğu, seçti "WindowXP"

4-3, OGM_JAF_PKEY_Emulator_v "üzerine sağ tıklayın 5" seçti admistrator olarak çalıştırmak, Burayı Go, bazı hata, normal tıklatın ok görünecektir

4-4 oluşturun bu listesi "C: \ Program Files \Nokia\ \ Ürünler \ RM-XXX "
XXX = Bu "Ürünler \ RM-484 gibi RM sürümü"

Copy All Orijinal Fimware NaviFrim üzerinde yerden dosyaları

"C: \ Program Files \Nokia\ Phoenix \ RM-XX "XX = senin RM versiyonu!

4-5 NokiaEditor Beta 7 klasörüne gidin Kaldır "Reb-" adresinden
"Reb-RM-XXX_30.009_022_prd.language"

Şimdi C "olarak değiştirildi var bu dosya: \ Program Files \ KopyalamaNokia\ Phoenix \ Ürünler \ RM-XXX "değiştirin size's soracaktır Seçti "YES"

5 - Şimdi bağlayın telefon pc ile kablo ve seçti Pc suite modu, Jaf pencere gidin seçti musluk, aşağıdaki konularda çek "BB5" Dead USB, Set, kullanın INI, onu bulmak olacak senin firmware ki ama phonext üzerinde listesi , Uncheck CRT308

Sen 4 ışıklar yeşil olduğunu göreceksiniz!

ŞİMDİ FROM YOUR KABLO Unblug YOUR MOBILE

Emin olun kablo takılı değil senin Telefon !

POWER OFF senin Telefon ,

Click " "

Şimdi kablo bağlayın Telefon bunu yanında kendi üzerine alacak, sen bağlamak, telefon çabuk!

bekleyin sizin Telefon Varlık Hacked ! !

Şimdi Telefon Is Hacked RomPatcher + ama Preinstalled + ile seçeneği çalışmıyor!

Burada nasıl düzeltebilirim:

1 - Download X-plore V.1.43-***** için Hacked Sistemi. Gönderen Ekler , Extract, Enable installserver + üzerinde telefon

2 - Yükleme X-plore V.1.43 S60v3 + v5, Sonra Install X-plore V.1.43-***** için Hacked Sistem

3 - Aç X-plore senin telefon , seçti Configruation, tüm onay kutularını

4 - İlk eki Aç çıkarılan dosyaları Şimdi Gönderen

ROMPatcher + + auto yama Dir, kopyalama domainsrv.exe senin Telefon ,

C için X-plore kopya domainsrv.exe Şimdi Gönderen: \ sys \

YOUR TELEFON NOW IS Hacked TAM 100%!

Rompacherfiles_auto_patch:

X-plore V.1.43-***** için Hacked Sistem

Özel Takım PNHT için ROMPatcher + + Takım

gardi

gardi

Üye
bende v21 hacklı sürüm vardı.nokia software updaterle güncelledim cihaz v30 oldu. ama rompater ve hiç bir uygulama silinmedi. üstelik versiyon yükseldi, cihaz hacklı halinde kaldı buyuk ihtimal format atınca bozulur.:)
gözle görülen extradan v30da sadece
1-haritalarda bir güncelleme olmuş, sürüm yükseltilmiş
2-birde menu geçişleri cok hızlanmış,gayet hızlı
-başkada birşey yok.ses seviyesi malesef yine aynı.
-e mail programı (güncellenmemiş) yine eski sürüm var.
-n gageyle işim olmadıgı için acıklama yok yani iyiliştirme varmı yokmu bilmiyorum:(
-güç tasarrufunda düzelme yok.yine clock scren saver vb. uygulamaları ekran koruyucu yapınca ekran ışığı sönmüyor.pil yönünden kötü bir durum.
-video çekerkenki donmalarda flaş ışıgının acık kalması bataryayı cıkarmadan düzeltilemeyen sorun düzeltilmişmi bilmiyorum? uzun bir video cekmek gerek vaktim olmadı:(
-v11 versiyonundaki web tarayıcısındaki flash player malesef bu versiyondadda yok yani kendi web tarayıcısı videoları oynatmıyor.alternatif prolar gerekli
-v11 sürümüden sonra bekleme modundan kaldırdığı wlan taraması arama gibi bekleme modları bu versiyondada yok

(bazen düşünüyorumda nokia bizi her zaman uyutttugu gibi:) versiyon ayakları ile sattığı telefonları kullanıcı elindeyken öldürmeyi işe yaramaza haline getirmeyi çok iyi biliyor:)
keşke v11 eski versiyonda kalsaydım o şimdiye dek cıkan bütün sürümlerden daha güzeldi

gardi

gardi

Üye
benim tel hackli
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...ware-v30-009-v21-006-v21-115-hack-307074.html

ama yukarıda anlatılan şekilde z:\ ye rompacther gömüyorsun format atsanda tel hackli kalıyor
bilgi için teşekkürler:evet: peki telefondaki z/ sürücü yolundaki doyalar üzerinde x plore tarzı programlarla dosya üzerinde değişiklik yapabiliyormusunuz. yani izin varmı dosya düzenlemeye yapabilirsem wlan ve aramayı tekrar bekleme ekranına koymaya çalışcam

mikrorganizma

Üye
bilgi için teşekkürler:evet: peki telefondaki z/ sürücü yolundaki doyalar üzerinde x plore tarzı programlarla dosya üzerinde değişiklik yapabiliyormusunuz. yani izin varmı dosya düzenlemeye yapabilirsem wlan ve aramayı tekrar bekleme ekranına koymaya çalışcam

bu yama ile c:\ ye rom patcher ve x plore yükleniyor z:\ dosyaları kopyalıp e:\ aynı dizini oluşturup değiştirirsen ve c2z yaması ile aktif edebilirsin

umutbabags

Üye
3 gündür ugrasıorum hala adam gibi ilerleme kaydedemedim

trojenonix

Üye
arkadaşlar bu hackleme işi bizim tam olarak ne işimize yarıyor. yani teledon hacklenirse neler yapılabiliyor

ahenk

ahenk

Üye
arkadaşlar bu hackleme işi bizim tam olarak ne işimize yarıyor. yani teledon hacklenirse neler yapılabiliyor
uyumlu tüm uygulamaları signed unsigned (sertifika gerektiren) telinize sorunsuz yükliye bilir tüm sistem dosyalarına erişebilirsiniz kısaca

iyi forumlar

mehra

Üye
arkadaşlar size bir soru sorabilir miyim biraz cahilce olacak ama kusura bakmayın ben n86 8mp kullanıyorum ama 2 gündür fotoğraf çekmeye çalıştığım da cihaz ^BEKLENMEDIK BIR HATA OLUŞTU TELEFONU TEKRAR BAŞLATIN ^Diye hata veriyor ..ben bir kaç yere sordum bu hatanın yazılım güncellemesnden olabilir dedi.ben de telefon ve telefon hatalarından pek anlamam sizce bu yüzden olabilir mi? Birde ben biraz araştırdım ama nasıl yapacağımı tam olarak çözemedim bana yardımcı olur musunuz ? Basitçe anlatır misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt