telefon alıcam yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemmmal

Üye
    Konu Sahibi
telefon alıcam yardım edin
5800 okullar açıldıktan 1 ay sonra aldım ama bana sıkıcı gelmeye başladı yeni telefonlar görünce bende değiştirmeye karar verdim öncelikle iphone 3gs 32 gb beyaz düşündüm htc hd2 de güzel bir telefon.dokunmatik düşünüyorum ama hassasiyet benim için önemli(5800 dan sonra güzel bir dokunmatik iyi olur)fiyatı önemli değil model konusunda yardımcı olursanız sevinirim..!!!

ArslanArif

ArslanArif

Üye
n97 bence on numara htc de olabilir

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
dostum iphone al bence.özellik olarak diil havan olur :)

futbol123

futbol123

Üye
iphone 3gs 32gb al bnce

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
HTC HD2 al Bence olmadı N900 şu ana kadar gördüğüm en iyi dokunmatik telefon diyebilirim N900 için. :)

kemmmal

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar n97 nin 5800 dan yazılım olarak neredeyse hiç farkı yok iphone 3gs alıcam ama camı kırarım diye korkuyorum sonuçta 5800 kaç kere mermere betona cam yüzeyi düştü bişi olmadı ben en iyisi htc hd2 alıyim ne dersiniz yoksa iphone mu üffff çok kararsız kaldım

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
HTC HD2 al..

Devil_In_Side

Devil_In_Side

Üye
Bencede Kamerası biraz daha iyi olsun diyorsan Htc Hd2 yi tavsiye ederim !

laveled

laveled

Üye
bence iphone al ama şimdi değil çünkü haziranın 22 sinde yeni iphone 4 çıkacak

akolik

akolik

Üye
iphonelerde arka kapak açılmıyo yani pil değiştirtmek için 100 euro ödemen gerekicek (her sene) ve cam kırıldı mı yandın bnm tanıdık telefoncu var iphone camını 300 tlye değiştirmiş ama kalite olarak ii bi telefon flashlı siteleri açmıyor ama n97 her siteyi açıyor iphone zoom yapmıyor bn n97t avsiye ederim çünkü 32 gb kendi hafızası ve 16 gb da hafıza kartı takabiliyorsun yani 48 gblık bir hafıza şekil açısından küçük bir laptop gibi fiyat olarak iphoneden biraz daha uygunama karar senin eğlence için istiyorsan iphone al...

mega_star37

Üye
elimde k850i var satıyorum isteyenler olursa sevinirim fiyat(300YTL) bence ii fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt