"Şen" ola Bursa "Şen" ola..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
"Şen" ola Bursa "Şen" ola..
Lider Bursaspor, şampiyonluk yolunda çok önemli bir virajı kayıpsız geçti.. Gaziantepspor'u konuk eden Timsah, kilidi açmak için ilk yarının sonunu bekledi, Volkan Şen'in başrolde olduğu goller skoru belirleyince, yeşil beyazlılar önemli bir galibiyet elde etti: 2-0

Turkcell Süper Lig'deki Bursaspor-Gaziantepspor maçına, yeşil-beyazlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Atatürk Stadı'ndaki maçta, yeşil-beyazlı taraftarlar şampiyonluk şarkıları söyledi, atkı şov yaptı. Maç öncesi taraftarlar, futbolcuları tek tek tribünlere çağırarak yumruk şov yaptırdı.

Bursaspor'un ''TBMM'nin 90. yılı kutlu olsun'' pankartıyla çıktığı maçta, tribünlerdeki ilginç pankartlar da dikkati çekti.

Kapalı kale arkası tribünde, ''Teslim ol İstanbul'' yazan ve çizgi roman karakteri Red Kit ile Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş forması giymiş Dalton kardeşlerin ellerini kaldırmış haliyle resmedildiği büyük boy pankart açıldı.

Maraton tribününde açılan ''1 Haziran 1963'te kuruldu, 85-86 Türkiye Kupası'nı kazandı, 95-96 İntertoto efsanesi, 2009-10 sezonu... onlar başardı siz de başarabilirsiniz'' pankartıyla da taraftarlar, şampiyonluk inançlarını yansıttılar.

285 gazetecinin akredite olduğu maçta, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği ile Güneydoğu Gazeteciler Cemiyetince bu sezon futboldan çok olaylarla gündeme gelen Bursaspor-Diyarbakırspor maçlarının olumsuz etkisinin ortadan kaldırılması amacıyla hazırlanan ''Bursa-Diyarbakır Dostluk Projesi'' kapsamında Bursa'ya gelen yaklaşık 30 kişilik heyet de tribünlerdeki yerini aldı.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yok böyle goller ya . İnanılmaz şans ...

Futbolun f sini oynamadan , inanılmaz , olağanüstü şansla atılan 2 gol .. Adamların orasına burasına çarparak bala goller ya . Bu bursa 3.olmayı zor hak ediyor ..! Şampiyon olmalarına olanak vermiyorum ben halen ..!

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
Lig sonu göreceğiz arkadaşım ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Görüşelim arkadaşım . İstediğine girelim iddaa da . ;)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Ama harbiden de balığına yendi...:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Galatasaray bu Bursa yı Samiyende Hallaç papuğuna çevirir . :oke:

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Amin...:D

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
ne çabuk unuttunuz 2 avans 3te biteri ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Siz almadınız , biz verdik maçı ellerimizle . :oke:
Öyle bir galibiyeti hayalizde kurabilirdiniz anca , oda tesadüf oldu ...

Netice ye bakalım , Lig sonunda görüşeLim derim ..

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
haticeye değil neticeye bak arkadaşım o zaman vermeyecektiniz

Aksi

Aksi

Üye
bursayı corba etcez :P

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Heyecan veriyoruz Hüseyin . :ehe
Tekrar söylüyorum . Bursaspor un şampiyon olacak kapasitesi yok . Bunu da göreceksin . Haklıymışsın diyeceksin . :)

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
Her neyse önümüzdeki maçlara bakacağız :)

arslansem

arslansem

Üye
Yürü be Bursa yürü be :D
Tahminlerim tutuyor :D derbide Fenerbahçenin puan kaybetmesi halinde Bursaspor %90 şampiyon olur.Yazıyorum buraya :)
Bursanın kalan 4 maçı var.Biri Ankara 3 puan.Diğerleri Gsaray,Kayseri,Beşiktaş.Bu 3 maçtan 4 puan çıkarırsa şampiyon olurlar 72 puanla.Kayseriyi evinde yen.Beşiktaşla berabere kal evinde ya da Gsaraya yenilme ikisinden birinden 1 puan al oldu da bitti maşallah :ehe
Fenerbahçe Beşiktaş haricinde kalan 4 maçtan herhangi birinde puan kaybederse maksimum 72 puan toplar ve ikili averaj ile Bursa şampiyon :D
Haydi Beşiktaş Bursa sana duacı :ehe

Uzmandede

Uzmandede

Üye
Bence galatasaray fenerbahçe şampiyon olmasın diye maçı bursaya eliyle verecek

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
tabiki öyle olacak asıl stres fenerbahçede başladı :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Koskoca Galatasaray camiası , üstelik Galatasaray ın şampiyonluk iddaası , şampiyonlar ligi iddası varken , Bursaspor elleriyle maç verecek öyle mi ?

Açık konuşuyorum , çok komiksiniz ... :ehe

Fenerbahçe de neden stres var onu anlamadım ?

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
yılmaz vurallı kasımpaşa veya es-es yada bursanın kardeş takımı ankaragücü size maçmı verir sanıyorsun Ali bey asıl komik olan sizsiniz ve şuan lider olan Bursa

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
yılmaz vurallı kasımpaşa veya es-es yada bursanın kardeş takımı ankaragücü size maçmı verir sanıyorsun Ali bey asıl komik olan sizsiniz ve şuan lider olan Bursa

Ben öyle birşey demişmiyim ????

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
her neyse hafta sonu göreceğiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...