İşde kritik verilmeyen ( verilemeyen) anlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşde kritik verilmeyen ( verilemeyen) anlar

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sadece bu kadar mi :D
Sadece gülüyorum, bu işlerin böyle yürümesi çok kötü...

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Bunlar Resmen Hak Hırsızları

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İlk maçta , Metin Şentürk ün bile gördüğü bariz penaltımız verilmemişti ... + 3 metre farkla ofsayttan gol atarak yenmiştiniz . O maçta bariz hakem hatalarıyla kıyma gibi doğranmıştık ... O zaman iyiydi değil mi ? :ehe

Hakeme sığınacağınıza , biz dün Kadıköy de ne yaptık deyin . Kaç kere Fenerbahçenin sahasına girebildik deyin . Kazanmak için ne yaptık deyin :D Kaç tane pozisyonunuz var . Sayın bize ?

Penaltıyı atamayan siz , suçlu burda da mı hakem :D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
DiaBLoS™;2232817' Alıntı:
İlk maçta , Metin Şentürk ün bile gördüğü bariz penaltımız verilmemişti ... + 3 metre farkla ofsayttan gol atarak yenmiştiniz . O maçta bariz hakem hatalarıyla kıyma gibi doğranmıştık ... O zaman iyiydi değil mi ? :ehe

Hakeme sığınacağınıza , biz dün Kadıköy de ne yaptık deyin . Kaç kere Fenerbahçenin sahasına girebildik deyin . Kazanmak için ne yaptık deyin :D Kaç tane pozisyonunuz var . Sayın bize ?

aynen katılıyorum.Penaltıyı ben mi atamadım?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet o zamanda hakem hataları vardı kabul, ama bu maç şampiyonluğa havlu attırdı, o maçın telafisi olur ve oldu da.

Doğrudur pozisyon yok, çaza sahasına girince ne oluyor buyur bak, biz futbolcuları sokaktan toplamıyoruz. Öyle defansa çelikler kuşanmadan girmeyiz.

Bu yüzden giremedik, orada futbolcular olsa geçerdik ama yoktu.

O da doğru atamadık, çünkü penaltı noktasında çalışma olmuştu,

Hakeme yan tarafa kayalım dedik ama dinlemedi,

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu , bırakın . Kendinizi teselli etmek için , hakem üzerine atılan çamurlar olarak nitelendiriyorum ben ...
Hakem kötü bir maç yönettiyse , Fenerbahçe adına da kötü bir maç yönetti ... Bu hakemi Fenerbahçe de istememiştir .! Bunu atayan MHK yi söyleyeceksiniz bunları ...

Penaltıyı görememiş olabilir , ya da eline çarptı olarak nitelendirebilir ... Yanlış karar vermiş olabilir . E siz ne yaptınız ?

Ceza sahasında için de sert girdi , penaltınızı aldınız . Atamadınız .. Daha başka , size gol mu yazacaktı . Onu istiyorsunuz herhalde . :ehe

Uzmandede

Uzmandede

Üye
Penaltıyı atamayınca bahane bulursunuz kabul edin YENİLDİNİZ

Salihyet

Salihyet

Üye
DiaBLoS™;2232852' Alıntı:
Yahu , bırakın . Kendinizi teselli etmek için , hakem üzerine atılan çamurlar olarak nitelendiriyorum ben ...
Hakem kötü bir maç yönettiyse , Fenerbahçe adına da kötü bir maç yönetti ... Bu hakemi Fenerbahçe de istememiştir .! Bunu atayan MHK yi söyleyeceksiniz bunları ...

Penaltıyı görememiş olabilir , ya da eline çarptı olarak nitelendirebilir ... Yanlış karar vermiş olabilir . E siz ne yaptınız ?

Ceza sahasında için de sert girdi , penaltınızı aldınız . Atamadınız .. Daha başka , size gol mu yazacaktı . Onu istiyorsunuz herhalde . :ehe

ben ilk defa onları bu kadar organize görüyorum, maşallah.. önümüzde ki sene taraftar olarak da görmek istiyoruz kendilerini :ehe

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anladım ki şu ana kadar boşuna konuşuyoruz, biz ne diyoruz siz ne anlıyorsunuz. Penaltı çizgisinin kazılmasını bir Allah'ın kulu bana açıklayabilir mi? Neye hizmet neden korkuyorsunuz. Yapılan o hareket neden açıklayın da bilelim.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O hareket yanlış .. Ona zaten kimse birşey demez ki , demiyor da .. Hakem sarı kart verdi cezasını ... E daha ne ?
Yaptı da ondan mı penaltıyı atamadınız . Ne demek istiyorsunuz ?

Salihyet

Salihyet

Üye
Diyorlar ki hoca neden alexi luganoyu volkanı oyundan atmadı, belki berabere biterdi :ehe arkadaş bize neler neler oldu türkiye kupasında, sahada iki top var diye kırmızı kart gördük ama sizin kadar ses yapmadık yahu..

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;2233049' Alıntı:
O hareket yanlış .. Ona zaten kimse birşey demez ki , demiyor da .. Hakem sarı kart verdi cezasını ... E daha ne ?
Yaptı da ondan mı penaltıyı atamadınız . Ne demek istiyorsunuz ?

Orayı kazmasının penaltıya etkisi olmamışmı diyorsun yani, buna sadece gülerim. Buna kimse birşey demiyor diyorsun da zaten bizim derdimiz o ve onun gibi pozisyonlardır. Yenilgiyi tartışmıyorum ben.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Orayı kazmasının , penaltının kaçmasının ilgisi dahi yok . Bobo , vurdu volkan kurtardı . O kadar basit . Dikkat ettiysen o hafif çukur u tekrar doldurdular ve hatta biraz da önünden kullandı .

Bobo nun vuracağı yeri volkan çok iyi sezdi .. :oke:

Mağlubiyeti sadece hakeme yüklemek çok komik oluyor gerçekten . O maç sabahdan akşama kadar oynansa , başka hakem de yönetse Fenerbahçe kazanırdı .

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
Vaaayy çok doğru bunlar yaa harika.. Kardeş dağıtma hakkını sağlıyor musun facebook ta falan yayınlasakta göstersek neler oldugunu...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Salihyet

Salihyet

Üye
Döküman olarak maç sonu hazırlatmak lazım, sonrada üstünden on yıl geçince biz neden başarısız olduk almanak yapılır :ehe

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Hep hakem hep hakem... Yahu gelen geçen hakeme saldırıyor, bi Allah'ın kulu da biz Kadıköy'de ne yaptık nasıl oynadık demiyor. Beşiktaş çok çok iyi top oynasa bir şey demeyeceğim ama her şey ortada. Madem hakem diyorsunuz İnönüdeki maçı ve İzmir'deki kupa maçını hatırlatırım. 3 metre ofsayt hakem görmüyor, İbrahim Üzülmez dirsek atıyor devam... Hakeme suç bulmak sadece saçmalıktır..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt